Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
BJARGES LØP
DATOLØP - MAX 500 - SPORTRAPP / POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 325.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-10 Plass : 8-5-10

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 2100 1 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn E. Skaug Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 11 2100 30,6a 394
e. Vidira v. Eng Svarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 03 / 2 2100 29,0a 1063
Erik Skaug /Åmot E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 01 / 4 2100 30,3ag 1683
E. Skaug M. Mestre Suner Bjerke Travbane 10 27/6 - 04 / 9 2100 30,8a 485
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Skaug Drammen Travbane 0 18/3 - 01 / 1 2100 35,7ag 401
2 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 2 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Momarken Travbane 6 23/9 - 04 / 10 2160 29,9 557
e. Polar Fortuna v. Braute S. Werder Biri Travbane 0 31/8 - 09 / 9 2140 34,4 328
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane 6 23/8 - 01 / 3 1700 27,7a 159
G. Antonsen Bente Dramstad H. Bye Drammen Travbane 7 11/8 - 01 / 10 2120 30,4 g 696
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 11 2100 29,0a 501
3 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 3 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 01/10 - 06 / 9 2100 28,6a 344
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 01 / 3 2100 30,1 g 129
Lovise Mohaugen-Knut Andresen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/9 - 09 / 5 2140 27,5 476
L. Kolle Lovise Mohaugen L. Kolle Bergen Travpark 0 18/8 - 08 / 9 1640 25,5 340
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 01 / 6 2609 27,8a 652
4 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -35 000 2017: -18 -1 -3 -0 -6 -45 264
Hornnes Vilje 4 Plass 295 264
9 år SVART V v.Moe Odin O. Kjenner Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 6 1640 28,0ag 207
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Kjenner Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 8 1609 27,9a 403
Heine Bernhus-Emil Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 5 2100 28,7a 636
O. Kjenner Heine Bernhus O. Kjenner Bjerke Travbane 3 09/5 - 06 / 7 1609 26,4a 410
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 0 29/3 - 09 / 7 2140 br a 540
5 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 5 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 04 / 9 2120 33,0 259
e. Prinsessa v. Røder L. Kolle Forus Travbane 0 16/6 - 07 / 4 2040 28,3 g 936
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik L. Kolle Bjerke Travbane - 12/5 - 04 / 7 2140 dg 703
G. Austevoll Lovise Mohaugen L. Kolle Biri Travbane 0 06/5 - 02 / 8 1609 28,4ag 70
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Kolle Årjäng 3 15/4 - 07 / 2 2140 27,8 536
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 6 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten E. Knutsen Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 03 / 4 2100 29,3ag 186
e. Aaby Lina v. Auvin (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 06 / 10 1609 24,8a 209
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk H. Holm Bjerke Travbane 2 09/8 - 04 / 2 1609 26,0a 312
H. Holm Per Ingar Lybekk H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 2 1609 26,4ag 171
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 5 12/7 - 03 / 3 1640 25,9a 95
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 7 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 06 / 5 2100 28,8ag 131
e. Rust Mari v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 03 / 9 2100 27,9a 141
Stall Langaard Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 01 / 5 2100 27,1a 220
E. Høitomt Halvor Bø Langaard Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 05 / 12 2100 28,3a 229
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Drammen Travbane 4 23/8 - 01 / 7 1700 27,2a 38
8 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 8 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 2 12/9 - 01 / 3 2600 30,1a 103
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Jarlsberg Travbane - 13/8 - 01 / 9 2609 dg a 149
Truls Knive /Åmot P. Sem Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 01 / 5 2100 26,4a 108
P. Sem M. Øyo Drammen Travbane 6 19/7 - 03 / 8 1700 27,8ag 385
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Åmål 0 27/6 - 05 / 11 2500 28,7 g 781
9 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 9 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin F. Fladen Bjerke Travbane 5 26/9 - 04 / 6 1609 26,1a 134
e. Eldhusflya v. Elding F. Fladen Bjerke Travbane 2 20/9 - 05 / 2 1609 27,7a 134
Bjørn Vethe-Halle Vinsand E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 9 2160 28,7 125
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 3 2100 31,9 g 343
svart med røde mansjetter og reklame F. Fladen Färjestad - 20/8 - 05 / 1 2140 dg 131
10 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -39 847 2018: -17 -2 -1 -3 -8 -115 833
Lykkje Embla 10 Plass 349 380
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 12 2100 27,2a 172
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Årjäng 3 14/7 - 12 / 7 2140 25,9a 174
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Momarken Travbane 4 30/6 - 04 / 13 2160 26,0 612
K. Johansen K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 01 / 1 1609 25,8a 139
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Akselsen Bjerke Travbane 0 23/5 - 04 / 3 2100 27,8a 116