<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
VIRILS LØP
MAX 600 POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-1 Plass : 6-9-1

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -2 -3 -22 000
Tronga Gutten 2100 1 Plass 184 500
11 år SVART H v.Bokli Eld K. Johansen Biri Travbane 5 16/9 - 06 / 6 2100 29,1a 347
e. Kos Era v. Kos Knekten K. Malmin Biri Travbane 0 20/10 - 08 / 7 2100 31,7ag 557
Ragnar Olderløkken /Lalm K. Johansen Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 1609 29,7a 409
G. Gundersen Ragnar Olderløkken G. Gundersen Biri Travbane 3 15/9 - 04 / 6 2120 28,1 g 276
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 0 11/8 - 05 / 6 2100 30,5a 593
2 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 2 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane - 21/9 - 02 / 9 1609 dg a 48
e. Lille Kristine v. Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 2 2100 28,5a 169
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng V. Hop Bjerke Travbane 0 27/8 - 02 / 3 2100 30,7ag 331
F. Hamre V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 03 / 1 2100 28,6a 113
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 03 / 7 2100 30,4a 35
3 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 3 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 5 2140 30,9 g 177
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Holm Biri Travbane 1 15/7 - 04 / 8 2140 29,0 24
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus H. Holm Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 14 2160 29,8 247
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Østre Bergen Travpark - 02/6 - 03 / 5 2120 dg 683
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Bjerke Travbane - 12/5 - 04 / 1 2120 dg 323
4 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 4 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Momarken Travbane 0 23/9 - 04 / 2 2140 30,8 671
e. Stjernejanna v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 11 2100 30,3a 574
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Drammen Travbane 0 30/8 - 01 / 6 2100 30,9a 240
S. Juklerød S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 2 2140 30,3 586
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 4 1700 29,1ag 441
5 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dallas 5 Plass 169 422
10 år RØD H v.Håkon Jo* P. Arvesen Momarken Travbane 6 06/5 - 06 / 1 2140 28,3a 543
e. Krut Gertrud (S) v. Dalar B. Steinseth Magnor Travbane - 01/5 - 08 / 10 1620 dg 372
Ingunn Karlsen-Marthe A. Kristofferstuen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 03 / 2 2100 30,2ag 307
A. Wright Ingunn Karlsen D. Dalen Bjerke Travbane - 11/4 - 08 / 5 2100 dg a 706
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 03 / 8 2120 36,3 g 98
6 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 6 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 08/9 - 02 / 2 2140 28,4 48
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 27/8 - 06 / 9 2600 27,7a 212
Merete Viksås /Roa Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 20/8 - 03 / 7 2100 27,7a 37
E. Høitomt Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 8 2100 30,0ag 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 30/7 - 02 / 1 2100 dg a 13
7 2018: -16 -2 -2 -1 -6 -80 315 2017: -14 -0 -1 -2 -6 -34 000
M.H. Sylvia 7 Plass 153 015
8 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 6 06/9 - 05 / 7 2100 30,3a 29
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Drammen Travbane 1 30/8 - 01 / 5 2100 29,9a 32
Stall M.H. Sylvia, Larvik D. Dalen Årjäng 0 26/8 - 04 / 15 1660 29,5 g 575
D. Dalen Martine Wessel (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 02 / 1 2100 30,4 186
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 5 27/7 - 10 / 1 2100 30,0 208
8 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -38 000 2018: -14 -2 -1 -3 -3 -77 491
Hauan Hera 8 Plass 183 491
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Färjestad - 22/9 - 02 / 2 2140 dg 307
e. Findal Hera v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 06 / 1 2100 30,8a 728
Alf-Einar Jørgensen /Harstad O. Østre Bjerke Travbane 5 04/8 - 05 / 12 2100 28,0a 389
T. Solberg Morten Einang (B) E. Høitomt Biri Travbane 3 27/7 - 10 / 5 2100 29,8 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 18/7 - 04 / 6 2140 28,5 29
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -3 -2 -2 -41 000
Hilton Molander 9 Plass 163 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Biri Travbane 4 16/9 - 06 / 2 2100 29,0a 40
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 2 13/8 - 04 / 6 2100 29,9a 68
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Bjerke Travbane - 07/3 - 02 / 1 2100 dg a 27
E. Schem Stein Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 7 2100 29,0a 18
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 3 11/1 - 03 / 1 2100 29,3a 62
10 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 10 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott J. Silven Åmål 0 28/9 - 04 / 12 2480 31,1ag 557
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen E. Høitomt Drammen Travbane 4 06/9 - 05 / 6 2100 29,3a 201
Carina Simonsen-Ronny Simonsen E. Høitomt Drammen Travbane 3 30/8 - 01 / 1 2100 30,6a 151
M. Gundersen Carina Simonsen G. Gundersen Momarken Travbane 0 19/8 - 07 / 5 2160 31,9 g 166
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame T. Totland Bergen Travpark 0 09/8 - 04 / 8 2100 31,4ag 647
11 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 11 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld E. Knutsen Drammen Travbane 5 22/9 - 02 / 4 2100 30,6a 361
e. Aldina v. Alm Svarten H. Holm Drammen Travbane 7 06/9 - 05 / 11 2100 30,5a 197
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Johansen Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 10 2100 32,0a 396
K. Johansen Bjørn Kåre Herbjørnrød M. Løve Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 07 / 1 2100 br r 134
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 04 / 12 1609 28,2a 672