<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
ARJAVESLAS LØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-5 Plass : 4-7-5

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -10 -0 -1 -3 -5 -34 000
Helmin Lykke 2100 1 Plass 39 000
8 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld O. Østre Bjerke Travbane 2 05/9 - 01 / 2 2140 32,9 g 133
e. Risendals Blesa v. Spang Best S. Helmen Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 13 2120 34,2 332
Iver Helmen /Gran S. Helmen Momarken Travbane 3 17/7 - 03 / 7 2140 34,2 111
S. Helmen S. Helmen Momarken Travbane 3 10/7 - 07 / 2 2140 34,6 366
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Biri Travbane 6 23/3 - 07 / 8 2100 38,5 g 198
2 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 2 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore G. Flåten Momarken Travbane 1 18/9 - 07 / 1 2140 34,7 22
e. Veslepaja v. Perle Troll G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 07 / 6 2100 35,2 g 23
Tor Opheim-Anita Opheim G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 3 2120 34,9 P
G. Flåten A. Stensen Biri Travbane 06/11 - 22 / 4 2100 57,9 g B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
3 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -24 139 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nume Prins 3 Plass 24 139
5 år BRUN V v.Stiv Kuling B. Steinseth Rättvik 1 01/9 - 01 / 1 1640 35,0 g 48
e. Nume Frøkna v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane 5 10/8 - 08 / 9 2100 40,1 g 156
Stall Jailbirds Ø. Ruttenborg Romme - 27/7 - 08 / 1 2140 dg 283
B. Steinseth Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 13/7 - 08 / 3 2100 37,1 g 165
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane - 10/7 - 07 / 5 2140 dg 57
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 4 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 21/9 - 04 / 2 2100 dg 438
e. Id Elida v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 4 31/8 - 01 / 15 2120 32,2 698
Terese Aarlie /Hønefoss D. Aarum Årjäng 6 07/8 - 08 / 8 2160 33,2 g 470
T. Solberg Terese Aarlie Å. Tengsareid Drammen Travbane 8 26/7 - 04 / 6 2100 33,4ag 606
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Biri Travbane - 22/7 - 03 / 4 2100 dg 347
5 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 5 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 28/9 - 04 / 11 2120 33,3 g 57
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 5 22/9 - 03 / 3 2100 34,2 94
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Biri Travbane 6 31/8 - 01 / 3 2100 33,2 155
E. Høitomt Bent Olav Wigdal E. Høitomt Biri Travbane 2 10/8 - 09 / 2 2100 40,7 50
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 08 / 7 2100 36,4 57
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -21 491
Sikvelands Odine 6 Plass 30 491
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 21/9 - 04 / 4 2100 dg 159
e. Seile Maia v. Slogum Jørn C. Antonsen Kala Landbane 6 12/8 - 01 / 8 1920 33,4 61
Stall Gate M. Jakobsson Arvika - 26/6 - 08 / 1 2100 dg 34
C. Antonsen Torgeir Gjølberg Å. Tengsareid Biri Travbane 1 08/6 - 08 / 7 2120 32,3 36
Blå m/gul hestesko & tre ermringer Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 31/5 - 08 / 2 2100 dg a 106
7 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 7 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen E. Høitomt Bjerke Travbane 8 19/9 - 09 / 15 2160 32,4 470
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 07 / 7 2100 34,6a 55
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 15 2140 34,3 g 113
D. Dalen May-Helen Nilsen K. Ødegaard Kala Landbane 2 12/8 - 01 / 5 1900 33,9 57
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 02 / 9 2100 31,3a 389