<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-12-2 Plass : 8-12-2

1 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Lucie De Chene 2140 1 Plass 63 224
8 år BRUN HP v.Olimede* (FR) O. Kjenner Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 2 1640 17,2a 201
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/7 - 01 / 1 2100 18,5a 397
Camilla Ek-Per Steinar Myren O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/6 - 04 / 2 2140 19,2a 226
O. Kjenner Camilla Ek O. Kjenner Momarken Travbane 5 31/5 - 03 / 7 2140 18,1a 665
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 05 / 5 2100 21,6a 141
2 2018: -11 -1 -2 -2 -3 -55 051 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tom Ki 2 Plass 55 051
4 år SVART V v.Dream Vacation* (US) B. Steinseth Romme 0 22/9 - 06 / 6 2140 18,1a 88
e. Wienna Laylock v. Smasher* (US) B. Steinseth Årjäng 1 26/8 - 02 / 1 1640 16,2 65
Svein Våler-Tore Sandmoen B. Steinseth Biri Travbane 3 27/7 - 11 / 4 2100 17,7a 109
B. Steinseth B. Steinseth Rättvik 4 23/7 - 01 / 10 2140 18,9 91
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 2 10/7 - 08 / 7 2140 18,2 42
3 2019: -4 -0 -0 -2 -1 -13 500 2018: -19 -1 -0 -1 -8 -45 000
Opera Scot 3 Plass 76 500
7 år BRUN V v.Magnetic Power (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 6 13/8 - 02 / 1 2100 18,5a 556
e. Debbie Scot v. Huxtable Hornline* (S) C. Antonsen Biri Travbane 0 28/7 - 01 / 7 2100 18,0a 1509
Siri Kvebæk /Slitu G. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/7 - 03 / 4 2100 17,5a 590
C. Antonsen Siri Kvebæk C. Antonsen Biri Travbane 5 08/6 - 02 / 11 2100 17,2a 1629
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/5 - 06 / 11 2100 17,2a 618
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -2 -0 -2 -0 -56 000
Don Anton 4 Plass 56 000
4 år BRUN H v.Donato Hanover* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 20/11 - 02 / 12 2100 16,6a 35
e. Whitelane Volo (US) v. Yankee Glide* (US) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 03/11 - 04 / 8 2100 17,4ag 101
Jan Øyvind Skoie /Mandal P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 3 22/9 - 05 / 2 2100 16,5a 61
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 03/9 - 03 / 2 2100 17,5a 32
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Eilertsen Bjerke Travbane P 30/11 - 23 / 1 2140 23,4 g P
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -4 -1 -3 -60 500
Remana 5 Plass 75 500
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) H. Storås Jarlsberg Travbane - 21/9 - 05 / 5 2100 dg ag 108
e. Manita v. Tom Pedro H. Storås Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 04 / 4 2100 17,6a 74
Arnold Søberg-Egil Olsen H. Storås Biri Travbane 0 10/8 - 05 / 11 2100 21,9a 190
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 2 01/8 - 03 / 1 2100 16,9a 119
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Biri Travbane 2 22/7 - 02 / 1 2100 17,7a 266
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tatiana's Surprise 6 Plass 64 500
6 år BRUN HP v.Mystical Dream Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 18/9 - 02 / 3 2100 18,6a 487
e. Tatiana Bob (S) v. Goetmals Wood* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 26/4 - 01 / 6 2100 17,4a 382
Kai Johansen /Kolbu M. Gundersen Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 11 1640 17,0a 998
Ø. Ruttenborg Kai Johansen O. Østre Biri Travbane 0 23/2 - 02 / 6 1609 16,8a 179
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 08/2 - 03 / 11 2100 17,7a 602
7 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -13 066 2017: -4 -1 -1 -1 -1 -34 679
Västerbo Respect* (S) 7 Plass 47 745
5 år FUKS V v.Quevert* (FR) P. Nilsen Årjäng 8 15/9 - 04 / 5 2140 17,6a 134
e. Roses are Red (S) v. Ever Jet* (FR) K. Lindberg Årjäng 5 07/9 - 02 / 8 1640 15,2a 522
Sverige K. Lindberg Arvika 2 19/7 - 02 / 4 2100 18,7 42
K. Lindberg K. Lindberg Årjäng - 26/4 - 07 / 11 2160 br g 458
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit K. Lindberg Årjäng - 08/4 - 09 / 4 2140 br ag 33
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -4 -3 -1 -4 -106 000
Bear Man (S) 8 Plass 106 000
5 år BRUN V v.S.J.'s Caviar* (US) H. Eggen Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 02 / 4 1609 13,0a 65
e. Ladymint* (US) v. Malabar Man* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 2 03/9 - 01 / 1 2100 17,7a 44
Dagfinn Sundseth-Kenneth Didriksen H. Eggen Bjerke Travbane 0 13/8 - 02 / 6 2100 18,6a 44
H. Eggen Dagfinn Sundseth H. Eggen Biri Travbane 1 27/7 - 02 / 2 2100 17,1a 54
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Momarken Travbane 5 17/7 - 02 / 1 2140 17,7a 23
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Legend Seeker* (S) 9 Plass 47 001
6 år SVARTBRUN V v.Snazzy Hot Rod (CA) B. Albinsson Bjerke Travbane 0 03/9 - 01 / 7 2100 20,8a 385
e. Way Shape or Form (US) v. Conway Hall* (US) B. Albinsson Årjäng P 22/6 - 13 / 2 2140 22,0 P
Sverige A. Svanstedt Axevalla 0 20/6 - 07 / 7 2140 br ag 344
B. Albinsson K. Glaas Åby 8 29/5 - 10 / 2 2140 18,8a 112
grå med blå vinkel A. Svanstedt Axevalla 0 11/4 - 05 / 11 2140 17,4a 375
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -0 -4 -63 542
Sugar Dream 10 Plass 63 542
5 år MELL.BR. HP v.Sugar Fine Photo H. Tvedt Momarken Travbane 0 18/9 - 03 / 4 1640 16,1ag 45
e. Secret Dream v. Dream Vacation* (US) P. Mahony Årjäng - 07/9 - 02 / 12 1640 dg a 253
Arne Steen /Askim H. Tvedt Bjerke Travbane 0 29/8 - 05 / 7 2100 18,0ag 464
H. Tvedt Diana L. Olsson (B) P. Mahony Årjäng 2 07/8 - 02 / 3 1640 16,6 75
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek P. Mahony Åmål 2 29/7 - 02 / 4 2080 17,9a 178
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -5 -1 -2 -3 -157 000
Vici Celavie 11 Plass 160 000
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 1 20/9 - 03 / 4 2100 16,3a 13
e. R.B. Quemanera v. Somatic (US) L. Kolle Drammen Travbane 1 06/9 - 04 / 5 2100 16,8a 17
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle L. Kolle Drammen Travbane 1 23/8 - 02 / 2 2100 16,7a 361
L. Kolle Åse Marielle K. Solum G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/8 - 01 / 6 2140 dg 125
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/8 - 01 / 1 2100 17,2a 192
12 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -41 000 2018: -18 -0 -4 -2 -6 -63 500
Positano 12 Plass 131 500
5 år BRUN V v.Revenue* (S) V. Hop Momarken Travbane 2 23/9 - 02 / 3 2140 17,9a 39
e. Wallstreet Queen v. Wall Street Banker* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 02 / 1 1609 14,8a 126
Andrine Frøyland /Skotselv V. Hop Biri Travbane 0 24/8 - 06 / 6 2100 21,0ag 69
V. Hop Baard Finn Frøyland V. Hop Jarlsberg Travbane 4 13/8 - 04 / 5 2100 16,2ag 36
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane - 20/6 - 02 / 6 2100 dg a 53