<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-6 Plass : 1-2-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Brage Mollyn 1640 1 Plass 208 500
11 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 10 2100 30,6ag 35
e. Emmy Mollyn v. Lappe Troll* A. Frønes Jarlsberg Travbane P 02/9 - 21 / 8 2120 29,2 P
Lene Gravklev Wiik /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 10 2120 br 1310
A. Frønes Lene Gravklev Wiik J. Undem Bjerke Travbane 0 10/3 - 05 / 8 1609 30,1ag 131
Mørkblå m/burg. ermer, reklame J. Undem Sørlandets Travpark 0 14/2 - 03 / 4 2140 30,4ag 386
2 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 2 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld E. Rennesvik Momarken Travbane - 23/9 - 04 / 11 2160 dg 38
e. Vivendel v. Viljesterk E. Rennesvik Biri Travbane 2 16/9 - 06 / 7 2100 28,7a 39
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Drammen Travbane - 30/8 - 04 / 10 2100 dg a 51
E. Rennesvik Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Momarken Travbane - 30/6 - 04 / 8 2160 dg 535
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek K. Wessel Bjerke Travbane 0 20/6 - 05 / 9 2160 30,7 g 131
3 2018: -18 -2 -2 -1 -7 -94 567 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 3 Plass 144 926
4 år SVART H v.Moe Odin J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 21/9 - 02 / 6 1609 30,1ag 30
e. Alm Monsun v. Storm Jo O. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 10 2100 30,6ag 67
Beate Halvei Klomstad /Melhus J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 19/8 - 07 / 4 2160 29,8 19
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bollnäs 3 09/8 - 10 / 7 2160 28,8 196
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 18/7 - 02 / 8 2160 30,7 63
4 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -72 781 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -71 073
Adelinn 4 Plass 256 632
6 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Biri Travbane 5 11/5 - 03 / 2 2100 31,5a 195
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Drammen Travbane 3 28/4 - 03 / 11 2100 29,6a 45
Leif Erik Kleivbakk /Bodø L. Trudvang Årjäng 4 15/4 - 04 / 11 2160 28,9 247
L. Trudvang Tim Fiskerud L. Trudvang Momarken Travbane 3 29/3 - 04 / 6 1640 27,7a 99
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Drammen Travbane 4 18/3 - 02 / 3 2100 29,5a 99
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -55 000
Kile Balder 5 Plass 161 133
7 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/8 - 01 / 7 1609 28,1a 80
e. Kile Turid v. Lappe Troll* G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 21/7 - 05 / 7 2140 29,3 284
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 04 / 6 1600 26,3a 177
T. Solberg Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 18/6 - 03 / 10 2100 30,5a 207
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 24/5 - 02 / 3 1609 25,9a 100
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 6 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin E. Høitomt Forus Travbane 3 15/9 - 03 / 5 2040 28,2 g 43
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 01 / 2 2100 27,0a 34
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/8 - 03 / 5 2100 27,8ag 27
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 10/8 - 02 / 3 2100 33,9a 21
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 2 22/7 - 04 / 1 2100 28,8a 18
7 2018: -17 -2 -1 -2 -5 -63 433 2017: -17 -2 -1 -0 -9 -62 086
Tåga Viktor* (S) 7 Plass 162 998
6 år SVARTBRUN H v.Alm Viktor M. Andersson Årjäng 1 15/9 - 05 / 0 2160 29,9 45
e. Guli Tuva (S) v. Mørtvedt Jerkeld P. Linderoth Rättvik 0 01/9 - 06 / 10 2140 30,1ag 237
Sverige U. Ohlsson Romme 8 24/8 - 04 / 0 2160 29,8 127
G. Austevoll Mats Andersson (T) N. Benzon Årjäng 0 14/8 - 08 / 3 1640 31,2 g 79
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Aarum Årjäng 5 07/8 - 03 / 2 2140 29,1a 175
8 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -49 000 2018: -26 -7 -1 -0 -11 -189 000
Faks Blæsen 8 Plass 259 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 1 12/9 - 05 / 9 2100 29,6a 57
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld H. Tvedt Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 10 2600 29,9a 782
Gunvald Åsegård /Torpo P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 13/8 - 04 / 5 2100 29,9a 76
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 04/8 - 05 / 7 2100 28,3a 186
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 2 2140 31,4 g 300
9 2018: -12 -0 -1 -3 -2 -49 868 2017: -12 -1 -3 -1 -3 -89 096
Hammars Cina* (S) 9 Plass 205 866
6 år SVARTBRUN HP v.Slått Eld P. Strømberg Årjäng - 14/7 - 12 / 3 2140 dg ag 492
e. Hammars Saga (S) v. Bork Rigel P. Strømberg Arvika - 26/6 - 06 / 10 2120 dg g 142
Sverige P. Strømberg Åmål 3 19/6 - 03 / 9 1700 27,8 302
P. Strømberg P. Strømberg Årjäng 0 15/4 - 07 / 3 2140 29,8 g 688
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring P. Strømberg Färjestad 5 26/2 - 06 / 4 2140 29,9 74
10 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -25 500 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -20 500
Solhøy Gunn 10 Plass 207 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Tønnesen Drammen Travbane - 22/9 - 02 / 8 2100 dg a 434
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 14/9 - 21 / 6 2120 33,2 g P
Stall Frønes E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 01 / 3 2100 33,5a 473
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 03 / 3 1609 28,0a 470
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl H. Eggen Biri Travbane 0 29/6 - 01 / 7 1600 29,5 g 614
11 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -8 -0 -1 -1 -4 -34 000
Ty Svarten 11 Plass 233 000
9 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 03/6 - 06 / 6 2140 28,5a 51
e. Alm Robyn v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/2 - 06 / 11 2140 29,3a 83
Anette S. Holtan-Stian Holtan L. Kolle Bjerke Travbane 5 31/1 - 09 / 9 2160 29,4 100
D. Dalen Anette S. Holtan E. Høitomt Bjerke Travbane 3 24/1 - 08 / 4 2100 31,0a 21
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 05 / 15 2120 31,5 g 144