<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-5 Plass : 6-3-5

1 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 2140 1 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Drammen Travbane 4 27/9 - 02 / 7 2100 32,2ag 130
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 04 / 12 2100 31,9a 94
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Momarken Travbane 3 02/4 - 07 / 4 2160 32,4 263
G. Bachmann G. Bachmann Momarken Travbane 4 29/3 - 06 / 6 2140 32,3a 382
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Bjerke Travbane 4 15/3 - 05 / 6 2100 33,6a 337
2 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 2 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 2 1700 31,0ag 526
e. Kleppan Turi v. Braute A. Frønes Jarlsberg Travbane - 13/8 - 05 / 12 1609 dg a 531
Toril Haraldsen /Sandefjord A. Frønes Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 6 2140 34,1 g 484
A. Frønes Toril Haraldsen A. Frønes Drammen Travbane 3 19/7 - 01 / 1 2100 32,8a 358
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 4 01/7 - 03 / 1 2140 32,0 471
3 2019: -3 -0 -0 -2 -0 -18 478 2018: -16 -2 -6 -1 -6 -101 346
Teknodiva* (S) 3 Plass 123 709
5 år SVART HP v.Tekno Odin M. Ivarsson Färjestad 6 10/9 - 07 / 8 2160 31,0 g 36
e. Granina (S) v. Elding M. Ivarsson Årjäng 6 26/8 - 04 / 8 1640 29,8 g 216
Sverige M. Ivarsson Åmål 1 12/8 - 07 / 6 2080 31,9 20
M. Ivarsson Lars-Erik H. Karlsson N. Westerholm Rättvik 4 30/7 - 02 / 6 1660 30,8 g 44
Svart, grønt brystb, sv triangel M. Ivarsson Arvika 2 19/7 - 09 / 10 2120 32,7 g 43
4 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 4 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden E. Rennesvik Bjerke Travbane - 19/9 - 05 / 4 2140 dg 832
e. Frigg Rappa v. Friggbest M. Jakobsson Årjäng - 26/8 - 04 / 7 1640 dg 148
Øystein Østre /Askim K. Frick Rättvik 3 30/7 - 02 / 2 1660 30,8 g 40
E. Rennesvik Øystein Østre U. Ohlsson Romme 3 27/7 - 11 / 2 1640 29,6 24
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek L. Østre Momarken Travbane 3 10/7 - 02 / 4 2160 31,5 68
5 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 5 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Drammen Travbane 0 27/9 - 02 / 2 2100 32,9ag 50
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 11 2160 31,9 g 460
Mona Syvertsen /Brandbu K. Malmin Biri Travbane - 13/7 - 04 / 4 2120 dg 65
A. Hagmann Mona Syvertsen K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 3 2100 30,0 178
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Østre Bjerke Travbane - 20/6 - 09 / 9 2160 dg 23
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -1 -1 -5 -4 -66 000
Mo Lykke 6 Plass 88 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Bjerke Travbane 3 19/9 - 05 / 2 2140 29,9 351
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Bjerke Travbane 3 12/9 - 03 / 8 2140 32,2 105
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Biri Travbane 2 31/8 - 03 / 3 2100 30,1a 97
A. Stensen Jo Svenstad (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 04 / 11 2120 30,6 267
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 3 22/7 - 03 / 11 2120 31,2 423
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 7 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 5 2140 31,1 410
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 11 2160 dg 333
Terje Seielstad /Svingvoll E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 3 1640 30,7 g 46
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 6 13/7 - 04 / 7 2120 31,6 177
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 4 2140 33,2 138