Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
MAX 800 POENG
MAX 800 POENG
Varmblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige høyest 475.000 kr med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-7-10 Plass : 6-7-10

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -3 -1 -4 -42 500
P.O. Super Star (S) 1700 1 Plass 413 464
10 år BRUN V v.Super Arnie* (US) L. Kolle Momarken Travbane 5 23/9 - 03 / 1 1640 14,6a 89
e. Mystic Joyment (S) v. Jeanne's Somolli* (US) L. Kolle Drammen Travbane 2 06/9 - 01 / 1 1700 13,9a 317
Geir Eivind Skjelde /Skien L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 6 2500 18,0a 700
L. Kolle Geir Eivind Skjelde L. Kolle Drammen Travbane 3 26/7 - 01 / 6 1700 14,1a 274
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 6 19/7 - 05 / 12 2100 15,6a 582
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 179 2018: -18 -2 -1 -4 -7 -69 500
Dream Sahbra P. 2 Plass 305 179
8 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 05 / 6 2100 15,5a 173
e. Strike Again (CA) v. Striking Sahbra* (US) S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 05 / 10 2100 15,6a 811
Stall Shaber S. Jessen Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 05 / 2 2100 15,9a 682
E. Høitomt Simen Bjørbæk Jessen (T) I. Melby Leangen Travbane 0 09/7 - 01 / 8 2140 16,2a 790
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Leangen Travbane 9 22/6 - 03 / 1 1640 15,1a 102
3 2019: -8 -0 -1 -1 -3 -26 500 2018: -25 -3 -3 -4 -7 -186 000
Kemas Starlight (S) 3 Plass 469 892
8 år M.BRUN HP v.Credit Winner* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/9 - 07 / 8 1609 18,2a 321
e. Varna Boko (S) v. Viking's Way* (FR) T. Borg Bjerke Travbane 3 08/9 - 04 / 8 1609 14,5a 138
Stall Kristin & Håkon Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 04 / 5 2100 15,9a 545
A. Frønes Bjørnar Heibø Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 02 / 1 2500 16,7a 46
Mørkblå m/burg. ermer, reklame D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 06 / 8 1609 13,0a 331
4 2019: -6 -1 -1 -1 -0 -29 000 2018: -29 -0 -2 -1 -14 -69 500
Önas Julius (S) 4 Plass 467 597
12 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) C. Hande Biri Travbane 0 16/9 - 03 / 7 2100 16,9a 290
e. Picabo Street (S) v. Demilo Hanover* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 08/9 - 04 / 4 1609 14,2a 369
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand L. Andersen Bergen Travpark 3 30/8 - 08 / 6 2120 19,3 109
M. Sørvik Finn Arne Bakkeberg A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 25/8 - 07 / 7 1609 15,6a 164
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek L. Trudvang Biri Travbane 0 17/8 - 06 / 4 1609 14,8a 513
5 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 5 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 05 / 4 2100 15,5a 537
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) C. Hande Bjerke Travbane 3 08/9 - 03 / 2 2100 15,3a 355
Lise Therese Halvorsen /Seljord A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 06 / 7 2100 15,8a 489
K. Dalsbotten Lise Therese Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 02 / 2 2500 17,2a 1060
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 0 15/8 - 05 / 7 2100 15,4a 535
6 2018: -15 -3 -4 -0 -3 -115 491 2017: -9 -4 -0 -1 -0 -75 000
Muscleman O. 6 Plass 419 750
6 år BRUN H v.Muscle Mass* (US) T. Solberg Momarken Travbane 2 23/9 - 06 / 5 2140 14,9a 77
e. Ibis S.E. (S) v. Garland Lobell (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 12/9 - 08 / 12 2100 15,0a 238
Silje Helliesen /Tjelta Å. Tengsareid Årjäng 0 14/8 - 03 / 3 2140 15,9a 41
T. Solberg Åsbjørn Tengsareid (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 25/7 - 08 / 2 1609 13,2a 23
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 17/7 - 04 / 2 2140 14,1a 47
7 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -80 000 2018: -9 -0 -4 -3 -0 -55 000
Frascati B.R. 7 Plass 521 500
6 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 08 / 9 2100 14,3a 636
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 05 / 5 2100 14,3a 40
Team Frascati D. Dalen Sørlandets Travpark 3 26/5 - 04 / 5 2640 15,8 56
D. Dalen Alexander Heisholt (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 10/5 - 06 / 3 2100 15,8a 60
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 11/2 - 05 / 2 2140 18,5a 140
8 2018: -14 -0 -3 -1 -6 -65 500 2017: -10 -1 -2 -2 -3 -55 000
Creek's Brave 8 Plass 339 000
8 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 05 / 1 2100 15,5a 35
e. Creek's Vision v. Tamin Sandy S. Jessen Bjerke Travbane 0 08/9 - 10 / 5 2100 13,3a 1163
Tor Nyborg /Markabygda S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 09 / 8 2920 17,7 546
S. Jessen S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 02 / 5 2500 17,2a 174
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek I. Melby Leangen Travbane 7 06/8 - 08 / 8 2140 16,7a 2120
9 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -0 -1 -1 -3 -26 500
Kenni Island 9 Plass 437 440
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) V. Hop Bjerke Travbane - 01/3 - 04 / 9 1609 dg a 204
e. Blue Island (S) v. Jobie Tempest* (CA) Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 13/2 - 01 / 9 1640 16,5a 321
Andrea Emilie Frednes /Sandefjord V. Hop Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 05 / 3 2100 16,2a 416
J. Undem Andrea Emilie Frednes (A) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 05 / 10 2100 br ag 132
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 12/7 - 08 / 6 2100 14,8a 470
10 2018: -18 -1 -0 -4 -8 -68 000 2017: -17 -1 -1 -5 -3 -66 500
Sugarbaby (S) 10 Plass 433 026
7 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 19/9 - 07 / 2 1609 14,9a 337
e. Last Dance S. (AT) v. Meadow Road (S) D. Dalen Sørlandets Travpark 5 12/8 - 06 / 3 2140 15,7a 292
Peter Simoni C. Hande Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 02 / 6 2100 15,1a 85
G. Austevoll Kristin Bjørbæk Jessen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 06 / 12 2100 15,0a 449
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl S. Jessen Sørlandets Travpark 6 24/6 - 06 / 6 2140 15,5a 310