<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 300.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-6 Plass : 11-8-6

1 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 2100 1 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin T. Solberg Färjestad 2 22/9 - 02 / 4 2160 27,4 820
e. Jilly v. Spikeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 10 2160 28,4 g 809
Trine Wilberg-Rune Wilberg V. Hop Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 6 1700 28,6ag 87
T. Solberg Rune Wilberg K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/8 - 07 / 11 2160 29,7 1242
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/8 - 04 / 9 2600 32,3a 365
2 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -74 000 2018: -11 -2 -0 -1 -3 -114 500
Trø Yr 2 Plass 323 000
5 år SVART HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 27/8 - 02 / 9 2100 31,8a 62
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/7 - 04 / 12 2160 dg 36
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 03 / 6 1609 25,6a 21
D. Dalen Hans Martin Klepaker Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 09/6 - 08 / 14 2160 28,1 58
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Å. Tengsareid Biri Travbane 3 06/5 - 03 / 3 2100 27,0a 38
3 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 3 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 1 23/9 - 05 / 1 2140 27,9ag 354
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 3 12/9 - 01 / 5 2600 30,2a 544
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 3 2100 28,4a 1288
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 2 2100 31,2ag 1119
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 18/7 - 04 / 15 2160 28,0 434
4 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 4 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 03 / 5 2100 28,7a 268
e. Komnes Sol v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 1 2100 28,5a 206
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 11 2120 29,3 1986
J. Gaustad Johan Hogstad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 06/6 - 06 / 5 2100 29,9a 314
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 24/5 - 01 / 4 2100 29,4a 49
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -1 -10 -81 000
Langaard Siv 5 Plass 275 500
8 år BRUN HP v.Ridder Prinsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 03 / 9 2100 27,9a 141
e. Rust Mari v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 01 / 5 2100 27,1a 220
Stall Langaard Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 05 / 12 2100 28,3a 229
E. Høitomt Halvor Bø Langaard H. Holm Drammen Travbane 4 23/8 - 01 / 7 1700 27,2a 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 02 / 9 2120 29,0 120
6 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -31 500 2018: -15 -3 -3 -2 -4 -130 000
Engas Odelsjente 6 Plass 315 000
11 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) T. Ellefsen Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 01 / 11 2100 30,6a 612
e. Gilma v. Bork Rigel H. Ydersbond Bjerke Travbane 5 18/4 - 06 / 11 2100 28,4a 101
Tonje Johannessen /Skien A. Frønes Bjerke Travbane 5 28/3 - 08 / 8 2160 28,9 53
A. Frønes Tonje Johannessen A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 16/3 - 07 / 1 2100 28,8 54
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 2 11/3 - 08 / 1 1609 28,7ag 17
7 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 7 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 5 2060 28,7 g 59
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 6 2160 28,3 345
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik R. Tvedt Bergen Travpark 3 28/6 - 05 / 4 2120 29,3 47
L. Kolle Jenny Thygesen (T) R. Tvedt Bergen Travpark 3 21/6 - 05 / 7 2100 28,5a 186
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl R. Tvedt Bergen Travpark 5 07/6 - 04 / 9 2100 29,5ag 66
8 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 8 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder H. Skjoldal Bjerke Travbane 4 20/9 - 05 / 9 1609 27,8a 238
e. Mirastjerna v. Elding J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 01 / 4 2100 32,3 122
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 09/8 - 04 / 3 1609 26,3a 77
H. Skjoldal H. Skjoldal Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 01 / 9 2100 27,3ag 563
hvit m/svarte ermer og vinkel,lilla sø H. Skjoldal Momarken Travbane 4 12/7 - 03 / 2 1640 25,6a 346
9 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 9 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 21/9 - 01 / 3 2100 30,1 g 129
e. Storeng Silva v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/9 - 09 / 5 2140 27,5 476
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Bergen Travpark 0 18/8 - 08 / 9 1640 25,5 340
J. Eilertsen Lovise Mohaugen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 01 / 6 2609 27,8a 652
Svart/gull skrådelt, hvit kant L. Kolle Biri Travbane 5 28/7 - 05 / 6 2120 27,9 901
10 2019: -9 -5 -0 -1 -1 -102 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 10 Plass 464 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 1 21/9 - 01 / 5 2100 28,3 23
e. Trollemma v. Ilmin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 10/9 - 01 / 6 2100 27,3a 72
Trond Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 07 / 2 2100 27,4a 191
O. Østre Trond Solskau G. Antonsen Kala Landbane 5 12/8 - 06 / 1 1900 27,5 g 202
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 02 / 8 2120 29,2 g 43
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -5 -0 -1 -82 500
Sundby Søss 11 Plass 315 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 03 / 7 2100 27,5ag 89
e. Selena v. Kos Knekten G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 02/9 - 21 / 7 2120 29,1 P
Berit Garstad /Stathelle T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 05 / 10 2100 29,0a 118
G. Austevoll Berit Garstad G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 04 / 10 2140 27,7 60
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 30/4 - 06 / 10 2140 29,2 41