<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-3 Plass : 1-5-3

1 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -31 000 2018: -14 -4 -5 -2 -2 -172 000
Vital Vinter 2100 1 Plass 203 000
4 år BRUN V v.Moe Svarten K. Løvdal Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 02 / 7 2100 31,5ag 18
e. Vital Sjanell v. Elding K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 11/9 - 07 / 3 2140 31,3 g 56
Stall Vital Vinter K. Løvdal Sørlandets Travpark 3 25/8 - 08 / 10 2160 31,5 91
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 03 / 7 2100 33,7 g 26
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Løvdal Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 08 / 4 2100 33,4 23
2 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -21 500 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -35 000
Røyns Berner 2 Plass 56 500
4 år MØRKBR V v.Moe Svarten T. Solberg Momarken Travbane 2 23/9 - 08 / 5 2180 31,6 38
e. Røyns Blessa v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 9 2160 33,6 P
Laila Johanna Karlsen /Hamar E. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/8 - 02 / 8 2100 31,1a 64
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 28/7 - 01 / 7 2100 32,4 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 13/7 - 20 / 4 2120 35,5 g P
3 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 3 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril V. Hop Jarlsberg Travbane 3 21/9 - 04 / 5 2100 32,7 g 122
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Klosterskogen Travbane 6 13/9 - 06 / 5 2100 32,1ag 128
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 6 02/8 - 04 / 8 2100 31,9ag 537
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 4 1700 31,9a 112
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 28/6 - 03 / 10 1700 32,3a 122
4 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 4 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks L. Kolle Drammen Travbane 0 06/9 - 03 / 8 2100 32,7a 52
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 03 / 9 2100 31,1a 278
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 05 / 10 1700 30,4a 759
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 03 / 7 2100 34,1ag 576
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane - 16/5 - 01 / 9 2160 dg 827
5 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 5 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 14/9 - 07 / 5 2100 33,0a 98
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 06/9 - 03 / 4 2100 32,5a 130
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka J. Undem Sørlandets Travpark 0 12/8 - 02 / 3 2140 36,1 g 216
E. Høitomt Helen Løland Bakka L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 6 1700 33,2a 85
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 1 2140 34,1 224
6 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -33 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hage Odin 6 Plass 33 000
3 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Bjerke Travbane 4 07/9 - 03 / 1 2140 32,9 226
e. Torpa Fia v. Krembest J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 02 / 4 2140 33,7 g 95
Stall Tuckers Corner J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 8 2120 34,7 g 234
J. Eriksen J. Eriksen Forus Travbane 6 14/8 - 07 / 9 2060 34,4 23
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek T. Solberg Sørlandets Travpark 2 20/7 - 10 / 11 2140 31,8a 94
7 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -38 000 2018: -7 -3 -0 -0 -1 -75 000
Idu Bork 7 Plass 113 000
4 år BRUN H v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 1 25/9 - 11 / 4 2060 31,8 25
e. Rappspika v. Spikeld S. Wassberg Bjerke Travbane - 28/8 - 09 / 2 2100 dg a 504
Ingve Dubland /Varhaug T. Erga Forus Travbane 0 07/8 - 05 / 8 2060 35,2 g 110
T. Erga T. Erga Forus Travbane 1 01/5 - 07 / 7 2040 31,6 21
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane P 13/3 - 20 / 4 2060 35,5 P
8 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -11 000 2018: -12 -0 -2 -2 -8 -43 000
Gompen Gullet 8 Plass 54 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Jarlsberg Travbane 2 14/9 - 07 / 9 2100 33,1a 39
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 03 / 11 2120 33,9 g 634
Elin Gumpen /Nodeland P. Kals Sørlandets Travpark 5 29/7 - 08 / 7 2160 33,8 g 269
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Sørlandets Travpark 6 20/7 - 10 / 10 2140 33,2a 642
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 5 26/5 - 08 / 9 2160 33,0 g 116
9 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 9 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/8 - 03 / 1 2100 31,7a 107
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 02/8 - 04 / 7 2100 32,0a 129
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 05 / 11 1700 30,4a 105
D. Dalen Beate Oksum D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 02 / 11 1609 29,7a 59
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 09 / 12 2140 31,7 117
10 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kul Stilling 10 Plass 36 000
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Momarken Travbane 5 23/9 - 08 / 3 2160 33,2 273
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 07 / 6 2100 33,2a 102
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 02 / 8 2140 33,6 433
E. Gravdal E. Gravdal Momarken Travbane 0 19/6 - 07 / 7 2160 39,2 478
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 5 2120 39,6 P
11 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -37 000 2018: -12 -3 -2 -0 -4 -98 000
Valle Hugo 11 Plass 135 000
4 år MØRKBR H v.Tekno Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/9 - 08 / 8 2180 30,9 86
e. Valle Eldi v. Elding V. Tjomsland Forus Travbane 2 21/8 - 08 / 6 2040 34,0 g 33
Helge Gunnar Søberg /Rendalen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 20/7 - 10 / 9 2140 32,3a 281
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 08 / 8 2100 33,4 263
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame P. Kals Sørlandets Travpark P 03/6 - 20 / 2 2160 39,3 g P