<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
LANNEM TORA'S LØP. - DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-4 Plass : 12-7-4

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 491
Solør Odin 2100 1 Plass 4 491
4 år MØRKBR V v.Bork Odin E. Høitomt Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 4 2160 43,1 P
e. Solør May v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 15/11 - 20 / 1 1640 48,7 B
Stall Elvestad B. Steinseth Bjerke Travbane 21/6 - 20 / 1 2140 54,8 B
D. Dalen Trond Erik Hagen
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 2 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Biri Travbane P 24/8 - 20 / 3 2100 38,6 g P
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Biri Travbane N 15/7 - 20 / 4 2100 43,4 N
Finn Gjems /Granli K. Johansen Biri Travbane 23/9 - 22 / 9 2120 52,6 g B
K. Brenden Finn Gjems K. Johansen Biri Travbane 09/9 - 21 / 10 2120 54,7 B
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko
3 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -13 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Bråtnes Idunn 3 Plass 15 000
4 år BRUN HP v.Skibber S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 7 13/9 - 07 / 3 2100 37,4 g 98
e. Bråtnes Evina v. Amor Even S. Eilefsen Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 3 2160 39,1 P
Marlen Øvergård /Brøstadbotn S. Weberg Momarken Travbane 01/10 - 22 / 1 2140 55,9 g B
S. Eilefsen S. Weberg Bjerke Travbane 13/9 - 21 / 6 1640 59,2 g B
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma
4 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -6 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bravin 4 Plass 6 500
10 år BRUN V v.Dalar A. Stensen Biri Travbane 7 16/9 - 08 / 10 2100 36,9 160
e. Brapila v. Ilmin A. Stensen Biri Travbane P 31/8 - 24 / 4 2100 35,9 P
Bjørn Olav Aarskog-Tove Bråten A. Stensen Biri Travbane P 15/7 - 20 / 2 2100 38,2 P
A. Stensen Bjørn Olav Aarskog
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Prins Gilbert 5 Plass 4 500
12 år SVART V v.Engli Svarten B. Steinseth Biri Travbane P 31/8 - 24 / 5 2100 38,0 g P
e. Bestul Stjerna v. Elding O. Østre Bjerke Travbane - 07/11 - 22 / 3 2160 dgpp N
Gudbrand O. Skiaker /Jaren T. Wollebæk Biri Travbane N 26/10 - 20 / 11 2120 53,8 g N
O. Mikkelborg Gudbrand O. Skiaker T. Wollebæk Biri Travbane 27/11 - 25 / 2 2100 dgpp N
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
6 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grytting Mavi 6 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 16/9 - 08 / 2 2100 40,2 g 485
e. Stjerneina v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane P 24/8 - 20 / 5 2100 39,1 g P
Leif Skogen /Vang På Hedmark B. Steinseth Biri Travbane - 13/7 - 21 / 3 2100 dgpp N
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 23/9 - 22 / 8 2120 55,2 g B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Biri Travbane - 09/9 - 21 / 5 2100 dgpp N
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -2 -0 -2 -40 000
Spang Stilig 7 Plass 40 000
5 år SVART H v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane P 16/9 - 23 / 2 2100 36,4 P
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn P. Johansen Biri Travbane 02/10 - 22 / 5 2120 55,3 B
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Biri Travbane 09/9 - 21 / 2 2100 01,4 g B
G. Gundersen Per Johansen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 886 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Tine 8 Plass 13 886
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 7 18/9 - 07 / 9 2140 37,5 208
e. Ulvendokka v. Skøiar T. Bronken Biri Travbane 0 13/7 - 08 / 4 2100 br g 390
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Biri Travbane P 23/2 - 20 / 3 2100 38,9 P
O. Østre Bjørn Steinseth (T)
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
9 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 9 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 18/9 - 07 / 8 2140 36,6 g 76
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven T. Skofsrud Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2100 38,6 g 108
Kjersti Skofsrud /Trøgstad T. Skofsrud Jarlsberg Travbane P 13/8 - 21 / 2 2120 37,4 P
K. Johansen Trond Skofsrud (T)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
10 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -13 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Edel 10 Plass 13 500
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Holm Biri Travbane P 08/6 - 20 / 6 2120 37,5 P
e. Høiby Hege v. Høiby Kongen P. Roland Biri Travbane - 09/3 - 20 / 2 2120 dgpp r N
Tore Lereng /Gjøvik
E. Holm Tore Lereng
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
11 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 11 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Biri Travbane P 08/6 - 20 / 8 2120 37,3 P
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Drammen Travbane 14/11 - 21 / 4 2120 57,3 g B
Stall Rappfot J. Bjerring Drammen Travbane 13/9 - 22 / 5 1700 58,4 g B
J. Bjerring
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek
12 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -58 000
Solmyr Arvid 12 Plass 63 000
4 år BRUN V v.Hellin Faxen V. Hop Bjerke Travbane P 08/8 - 21 / 2 2140 38,2 P
e. Norheim Odine v. Moe Odin
Team Arvid
E. Høitomt Geir Kihle (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek