<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -2 -0 -0 -13 000
Incredible Amy 2100 1 Plass 19 000
8 år SVART HP v.Thai Tanic H. Holm Biri Travbane 6 25/11 - 08 / 8 2100 19,8 g 40
e. Thai Match v. Armbro Plush (CA) H. Holm Bjerke Travbane 4 21/9 - 09 / 3 2140 18,3 g 126
Kine Hvistendahl /Andebu H. Holm Biri Travbane P 09/9 - 20 / 2 2100 19,5 P
L. Kolle Kine Hvistendal T. Lindbak Biri Travbane N 04/3 - 20 / 2 2100 23,5 rg N
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Kvikstad Biri Travbane 30/8 - 22 / 2 2100 26,7 B
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Explosive Rain* (S) 2 Plass 0
2 år M.BRUN HP v.Conway Hall* (US)
e. Affinity (US) v. Victory Dream* (US)
Sverige
F. Hamre
Mørkblå/lysblå todelt, reklame
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -12 000
Violetta Ravina 3 Plass 18 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 16/7 - 08 / 4 2100 dg a 57
e. Bijou Hanover (US) v. Malabar Man* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane - 21/3 - 01 / 1 2140 dg 186
Stall Photo Crown E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 02/3 - 07 / 3 2100 dg a 41
E. Høitomt Connie Engebråthen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/1 - 02 / 8 2140 21,3 28
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 5 03/1 - 02 / 3 2140 22,3 g 36
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stealth 4 Plass 0
2 år MØRKBR H v.Yankee Glide* (US)
e. Amour Hall (US) v. Garland Lobell (US)
Stig Flaata-Morten Vilhelmshaugen
L. Kolle Frode Hamre (T)
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek
5 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -20 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Apollo 5 Plass 20 000
3 år MØRKBR H v.Broadway Hall (US)
e. Loveable Volo (US) v. Yankee Glide* (US)
Stig Flaata /Tinn Austbygd
A. Akselsen Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
6 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 2120 1 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin M. Amundsen Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 15 2180 32,0 502
e. Polar Fortuna v. Braute M. Amundsen Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 11 2160 31,7 346
Sonja Hansen /Hokksund M. Amundsen Bjerke Travbane 0 15/3 - 09 / 4 2140 32,1 208
D. Dalen Sonja Hansen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/1 - 05 / 12 2100 30,7a 93
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 07 / 14 2120 30,8 g 77
7 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 2 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks M. Sørvik Drammen Travbane - 30/8 - 01 / 3 2100 dg a 159
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Biri Travbane - 17/8 - 07 / 7 2120 dg 134
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Drammen Travbane - 21/6 - 04 / 9 1700 dg a 446
K. Malmin Runar Sognelien K. Malmin Biri Travbane 4 11/5 - 03 / 7 2100 31,2ag 1023
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 6 25/4 - 03 / 7 2100 29,7a 236
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 3 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 10/9 - 03 / 2 1609 g0 a 186
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane - 18/7 - 02 / 3 2140 dg 68
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 07/7 - 08 / 4 2100 dg 634
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 04 / 3 2100 29,7 162
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Biri Travbane 1 08/6 - 04 / 2 2620 29,0 253