Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-3 Plass : 6-5-3

1 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -22 000 2018: -14 -1 -2 -2 -5 -42 965
Frøyspik J.R. 2140 1 Plass 67 965
8 år SVART V v.Spikeld F. Westberg Leangen Travbane 1 03/9 - 01 / 2 2140 31,4 29
e. Høiby Frøya v. Listjærn (S) F. Westberg Orkdal Tråvpark - 11/8 - 09 / 10 2140 dg 189
Stall Seven Opp F. Westberg Leangen Travbane 5 06/8 - 02 / 11 2160 33,5 292
F. Westberg F. Westberg Leangen Travbane - 23/7 - 02 / 10 2180 dg 40
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl F. Westberg Leangen Travbane 2 14/7 - 03 / 6 2160 33,8 87
2 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -26 000 2018: -18 -2 -0 -1 -2 -36 341
Bjørkly Kvikka 2160 1 Plass 120 541
8 år SVART HP v.Nordli Svarten A. Stensen Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 4 2160 dg 284
e. Trøa Lys v. Lome Elden B. Garberg Orkdal Tråvpark - 11/8 - 04 / 8 2120 dg g 197
Caroline Midtun Kaland /Nesttun A. Stensen Leangen Travbane 1 30/7 - 03 / 7 1640 30,1a 107
A. Stensen Ann-Karin Rostad A. Stensen Leangen Travbane 0 23/7 - 08 / 3 2160 32,5 g 239
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Nilsen Biri Travbane 0 13/7 - 04 / 12 2120 31,8 768
3 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -23 690 2018: -13 -1 -2 -2 -7 -76 679
Markromm Laila 2 Plass 131 568
7 år RØD HP v.Keik Jo L. Valstad Leangen Travbane 5 10/9 - 04 / 2 1640 29,3a 279
e. Svartmona v. Braute L. Valstad Leangen Travbane 7 30/7 - 07 / 2 1640 29,5a 179
Liz Øien-Lena Valstad L. Valstad Oviken 4 24/7 - 06 / 1 2100 33,8 26
T. Solberg Lena Valstad (A) L. Valstad Leangen Travbane 1 09/7 - 02 / 4 1640 30,7a 47
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Valstad Leangen Travbane 2 02/7 - 05 / 8 2160 31,8 540
4 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -18 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -42 250
Gullkontoen 3 Plass 131 750
10 år SVART V v.Spikeld H. Holm Bodø Travbane 2 02/9 - 02 / 6 2160 32,2 37
e. Juni Gull v. Nordli Svarten I. Melby Orkdal Tråvpark 8 11/8 - 04 / 10 2120 34,2 961
Trond Turmo-Gøril Osvoll I. Melby Bodø Travbane 2 21/7 - 01 / 2 2120 33,6 32
I. Melby Trond Turmo I. Melby Bodø Travbane - 23/6 - 07 / 10 2180 dg 65
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek I. Melby Bodø Travbane 3 02/6 - 06 / 6 2180 33,1 83
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -13 -1 -4 -1 -4 -63 000
Komnes Nor 4 Plass 132 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy K. Stubsjøen Leangen Travbane 1 17/9 - 06 / 11 2180 28,5 118
e. Mathea v. Høiby Kongen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 03 / 10 1609 28,9a 131
Laila Stubsjøen-Linda Stubsjøen K. Stubsjøen Biri Travbane 3 24/8 - 07 / 11 2100 32,5a 181
E. Høitomt Karl Einar Stubsjøen (A) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 05 / 2 1609 29,3ag 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Stubsjøen Leangen Travbane 2 30/7 - 03 / 11 1640 30,1a 140
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -1 -2 -3 -51 895
Soltuns Kosmos* 5 Plass 104 988
10 år SVART V v.Troll Kos R. Skoglund Bergsåker - 21/9 - 01 / 1 2140 dg ag 38
e. Klett Donna v. Lille Eyolf U. Eriksson Bergsåker 3 05/9 - 04 / 14 2160 29,2 441
Sverige I. Gustafsson Oviken 0 30/6 - 02 / 8 2100 33,5 g 163
R. Bjørnbeth Jan Halberg (T) I. Gustafsson Bergsåker 3 15/6 - 08 / 2 2140 29,6a 904
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame J. Bardun Östersund 8 11/5 - 10 / 6 2660 34,2 405
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -37 051
Nypansvarten 6 Plass 85 051
9 år SVART V v.Nordli Svarten J. Blekkan Leangen Travbane 2 17/9 - 06 / 10 2180 28,7 96
e. Evavill v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 6 10/9 - 02 / 4 1640 30,0ag 26
Olav Kr. Haugum-Edle Kristiansen J. Blekkan Leangen Travbane 4 03/9 - 07 / 3 2140 30,1 g 47
J. Blekkan Vegard Lundstrøm Wolden (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 27/7 - 03 / 7 2100 34,0a 761
Blå m/rød ermstripe + rekl. T. Mjøen Leangen Travbane 0 09/7 - 02 / 10 1640 32,1ag 72
8 2019: -8 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -14 -1 -0 -1 -5 -37 291
Høiby Stjernar 2180 1 Plass 170 262
9 år SVART V v.Troll Kos A. Eggan Leangen Travbane - 20/8 - 04 / 11 2160 dg 116
e. Høiby Mona v. Norset Pål P. Sørmo Orkdal Tråvpark - 11/8 - 07 / 3 2100 dg 86
Øystein Eithun-Bjørnar Bilstad A. Eggan Leangen Travbane 3 30/7 - 05 / 5 1640 27,6a 245
A. Eggan Øystein Eithun (A) A. Valstad Biri Travbane 0 11/5 - 03 / 11 2100 31,7a 585
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl A. Valstad Bjerke Travbane 0 25/4 - 03 / 12 2100 29,9ag 439
9 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -9 -0 -1 -0 -1 -12 000
Perle Lisa 2 Plass 148 000
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 20/8 - 04 / 5 2160 32,3 184
e. Perle Anne v. Alm Svarten I. Melby Leangen Travbane 2 30/7 - 05 / 4 1640 27,2a 607
Geir Andersen /Ranheim I. Melby Leangen Travbane 0 23/7 - 06 / 2 2140 30,1 367
R. Walsøe Geir Andersen I. Melby Leangen Travbane 0 04/6 - 05 / 2 2140 32,9 169
hvit m/blå harlequin rute&ermstrip,rek I. Melby Leangen Travbane 4 14/5 - 01 / 3 1640 29,1a 163
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -1 -1 -2 -53 947
Gikling O.L. 3 Plass 101 947
6 år BRUN H v.Lome Elden K. Nordtømme Leangen Travbane 0 03/9 - 07 / 8 2160 30,8 g 52
e. Bokli Pia v. Bokli Balder K. Nordtømme Leangen Travbane 1 20/8 - 04 / 2 2140 31,4 31
Aud Jorun Akerløkken /Grøa K. Nordtømme Leangen Travbane 3 23/7 - 08 / 9 2180 29,8 67
K. Nordtømme Aud-Jorun Akerløkken K. Nordtømme Leangen Travbane 1 22/6 - 05 / 13 2160 31,2 849
Svart m/blått kilef.sk.stk,ermf,rekl K. Nordtømme Leangen Travbane 0 07/4 - 02 / 4 2160 33,9 g 104
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -13 -1 -2 -0 -2 -46 463
Mai Viktor 4 Plass 129 463
8 år MØRKBR V v.Alm Viktor O. Johnsen Leangen Travbane - 20/8 - 04 / 15 2160 dg 352
e. Mai Lotta v. Elding O. Johnsen Orkdal Tråvpark 0 11/8 - 07 / 8 2100 31,9 g 430
Bjørn Håvard Rønningen /Tiller Å. Tengsareid Biri Travbane 0 29/6 - 04 / 11 2120 30,9 g 145
O. Johnsen Bjørn Håvard Rønningen (T) L. Kolle Leangen Travbane 2 23/6 - 06 / 11 2140 32,8ag 279
Hvit/svart halv. hvite ermer m/røde er S. Stoum Leangen Travbane - 16/4 - 05 / 6 2180 dg 82
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -3 -0 -0 -1 -87 433
Smedsrud Lynet 5 Plass 127 857
7 år MØRKBR V v.Feseth Lynet I. Melby Leangen Travbane 0 10/9 - 04 / 8 1640 33,2a 124
e. Smedsrud Perla v. Eng Svarten O. Østre Leangen Travbane 0 23/6 - 06 / 6 2140 br a 52
Team Lynet U. Ohlsson Hagmyren 0 29/4 - 06 / 7 2160 br 37
A. Solhus Lars Johnsen (T) O. Lindqvist Östersund 1 16/4 - 07 / 14 2160 29,2 28
grønn m/lilla kvadrater U. Ohlsson Dannero 1 31/3 - 07 / 7 2160 32,1 159
13 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -22 500 2018: -24 -2 -6 -4 -9 -163 998
Stjerneiris 6 Plass 186 498
6 år M.M. BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Nilsen Leangen Travbane 7 26/8 - 05 / 7 2160 31,6 g 158
e. Skarpvinna v. Pål Even A. Nilsen Leangen Travbane 0 20/8 - 04 / 9 2160 32,2 g 66
Ida F. Ytrestøyl-Heidi Ytrestøyl A. Nilsen Orkdal Tråvpark 1 11/8 - 04 / 11 2120 33,1 34
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 2 06/8 - 10 / 8 2160 30,5 44
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 2 30/7 - 07 / 5 1640 28,2a 104
14 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -33 890 2018: -11 -1 -2 -1 -5 -39 780
Eidshaugsvarten 2200 1 Plass 227 243
9 år SVART V v.Nordli Svarten V. Bugge Leangen Travbane 4 26/8 - 05 / 6 2160 31,0 418
e. Mosvarta v. Pål Even E. Kristiansen Orkdal Tråvpark 5 11/8 - 07 / 2 2100 31,5 613
Olav Sivertsen /Åfjord V. Bugge Leangen Travbane 0 30/7 - 05 / 8 1640 28,2a 469
V. Bugge V. Bugge Leangen Travbane P 14/7 - 22 / 1 2140 35,5 P
Blå, grått skstk & V, hvit kile,rekl. R. Walsøe Leangen Travbane 0 22/5 - 05 / 6 2140 35,0 666
15 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 054 2018: -15 -1 -1 -3 -5 -74 354
Faste Vilje 2 Plass 186 328
6 år MØRKBR V v.Moe Odin R. Bjørnbeth Leangen Travbane - 10/9 - 05 / 3 1640 dg a 350
e. Faste Lundi v. Lome Elden U. Ohlsson Bergsåker 0 25/8 - 12 / 2 1640 27,8 306
Ole M. Woldseth /Trondheim U. Ohlsson Östersund 6 09/6 - 02 / 4 2140 29,2ag 92
M. Gundersen Lars Johnsen (T) U. Ohlsson Bergsåker 5 21/5 - 07 / 15 1680 27,2 107
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame O. Lindqvist Hagmyren 7 29/4 - 06 / 15 2180 29,4 g 382