<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:10 V75-7
V4-4
DD-2
KALDBLODSCUPEN
KALDBLODSCUPEN
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 700.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 16. juli 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-6 Plass : 5-2-6

1 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -76 500 2018: -19 -5 -4 -2 -3 -212 021
Gaardens Viktor 2140 1 Plass 653 964
8 år SVART V v.Alm Viktor R. Bjørnbeth Leangen Travbane 2 17/9 - 10 / 1 1640 24,9 158
e. Edle Mollyn v. Høiby Kongen R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 26/8 - 01 / 9 2180 26,4 302
Beate Halvei Klomstad-Ole Mathias Klomstad R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 20/8 - 06 / 5 1660 26,3 356
R. Bjørnbeth Beate Halvei Klomstad R. Bjørnbeth Oviken 2 30/6 - 03 / 8 2100 28,8 43
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Oviken 0 30/6 - 09 / 11 2140 29,3 g 21
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -9 -3 -2 -0 -463 491
Remix 2 Plass 802 347
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Bjerke Travbane 3 19/9 - 08 / 12 2100 26,5a 19
e. Vika Trolla v. Troll Jahn J. Blekkan Leangen Travbane 1 26/8 - 01 / 8 2180 25,8 14
Bjørn Eggan-Inger Marie Wilmann J. Blekkan Leangen Travbane 1 23/7 - 09 / 2 2640 27,6 17
J. Blekkan Bjørn Eggan J. Blekkan Leangen Travbane 1 11/6 - 02 / 8 2160 24,8 12
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Biri Travbane 1 06/5 - 06 / 4 2100 24,9a 22
3 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -77 456 2017: -25 -1 -5 -4 -6 -122 133
Tøff 3 Plass 637 504
8 år BRUN V v.Spikeld P. Sønsteby Biri Travbane 0 16/9 - 05 / 4 1620 31,6 g 162
e. Vinraua v. Alm Svarten V. Amundsen Leangen Travbane 4 26/8 - 08 / 7 2220 27,3 76
Frank Westberg /Fannrem I. Melby Leangen Travbane 3 20/8 - 06 / 4 1660 26,1 617
F. Westberg F. Westberg Orkdal Tråvpark 0 11/8 - 08 / 12 2140 28,2 g 460
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl V. Amundsen Leangen Travbane 1 30/7 - 08 / 8 2220 29,0 31
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -3 -2 -7 -129 964
Søyset Kaiser 4 Plass 532 274
10 år SVART H v.Nordli Svarten O. Østre Bjerke Travbane 1 19/9 - 08 / 11 2100 26,4a 290
e. Tinna Perla v. Rigel Jo P. Sørmo Leangen Travbane 5 03/9 - 10 / 5 2160 25,9 g 51
Lene Søyseth /Surnadal D. Dalen Bjerke Travbane 6 23/8 - 04 / 8 2660 26,9 1001
O. Østre Lene Søyseth (A) P. Sørmo Orkdal Tråvpark 4 11/8 - 08 / 7 2120 28,4 116
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame P. Sørmo Leangen Travbane 2 06/8 - 06 / 10 2720 27,8 206
5 2019: -4 -1 -0 -0 -0 -18 000 2018: -23 -5 -2 -3 -6 -242 000
Eikfaksen 5 Plass 724 932
6 år SVART V v.Moe Odin F. Hamre Bjerke Travbane 4 12/9 - 06 / 1 2100 25,6a 18
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) F. Hamre Bjerke Travbane 0 15/8 - 08 / 2 1609 br ag 19
Stall Eikfaksen F. Hamre Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 05 / 7 1609 22,5a 13
V. Hop Frode Hamre (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 1 29/7 - 03 / 4 2140 24,3a 33
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 06 / 3 2100 25,0a 47
6 2019: -6 -2 -2 -0 -0 -80 000 2018: -16 -4 -3 -4 -4 -262 664
Eidshaugdjerven 6 Plass 776 230
7 år SVART H v.Åsajerven V. Bugge Bjerke Travbane 3 08/9 - 11 / 9 2100 24,6a 67
e. Mosvarta v. Pål Even V. Bugge Bjerke Travbane 4 23/8 - 04 / 4 2660 26,6 83
Stall Djerv-Eide V. Bugge Orkdal Tråvpark 2 11/8 - 08 / 9 2140 27,4 21
V. Bugge V. Bugge Biri Travbane 2 28/7 - 08 / 4 2600 27,0a 36
Blå, grått skstk & V, hvit kile,rekl. V. Bugge Momarken Travbane 3 30/6 - 09 / 9 2640 25,8a 42
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -0 -4 -58 500
Spang Kinge 7 Plass 588 000
9 år BRUN V v.Moe Odin S. Knudsen Bodø Travbane 1 02/9 - 03 / 5 3140 30,3 42
e. Spang Jenta v. Spang Best E. Kristiansen Harstad Travpark 5 18/8 - 03 / 1 2040 26,4 186
Stall Soløyli G. Stenberg Harstad Travpark 0 04/8 - 05 / 6 2040 27,9 g 484
M. Gundersen Lilly Engmark Sandberg (A) S. Knudsen Bodø Travbane - 21/7 - 04 / 5 1600 dg 274
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame S. Knudsen Harstad Travpark 0 08/7 - 05 / 10 2060 27,8 g 259
8 2018: -13 -6 -2 -1 -3 -164 104 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lukas Rauen 8 Plass 352 154
11 år RØD H v.Troll Jokeren A. Stensen Leangen Travbane 1 17/9 - 05 / 5 2680 27,6 16
e. Steinsvad Ilmi v. Ilmin K. Widell Solänget 5 08/9 - 08 / 1 2140 25,7 121
Stall Joker Nor D. Wäjersten Bergsåker 3 16/8 - 05 / 10 2140 26,1a 66
A. Stensen Frode Isdahl A. Stensen Leangen Travbane 1 06/8 - 06 / 8 2680 28,9 10
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 28/7 - 10 / 10 2100 27,1a 49
9 2018: -17 -1 -0 -2 -6 -67 682 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 9 Plass 609 461
7 år BRUN H v.Spikeld O. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 6 2660 28,5 267
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Östersund 5 25/7 - 04 / 11 2660 26,6 133
Harald Kvåle /Fannrem J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 17/7 - 01 / 2 2160 26,9 91
E. Høitomt Harald Kvåle (B) J. Dahl Arvika - 06/7 - 03 / 7 2520 dg 201
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Momarken Travbane 4 30/6 - 09 / 10 2640 25,9a 772
10 2018: -10 -3 -0 -1 -0 -286 531 2017: -14 -5 -2 -2 -4 -294 996
Kaksen* 10 Plass 673 026
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Solänget 1 08/9 - 08 / 13 2160 24,6 68
e. Viljefryd v. Dublan T. Wollebæk Gävle 1 18/8 - 03 / 6 1660 23,3 121
Sverige L. Kolle Sørlandets Travpark 0 13/5 - 02 / 7 2140 31,5arg 52
T. Wollebæk Reidun Bøhn T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 09/4 - 01 / 1 2100 26,7ag 32
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl H. Holm Biri Travbane 0 03/2 - 03 / 10 1620 26,7 42
11 2019: -8 -1 -1 -0 -4 -42 500 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -12 500
Raymon 11 Plass 524 000
14 år MØRKBR V v.Spikeld A. Stensen Leangen Travbane 0 26/8 - 01 / 3 2160 29,6 g 333
e. Linegull v. Troll Jahn A. Solhus Leangen Travbane 0 23/7 - 09 / 4 2640 29,2 g 217
Team Moslet & Uthus A. Solhus Leangen Travbane 4 02/7 - 01 / 4 1640 25,6 225
A. Solhus Carsten Høeg A. Solhus Leangen Travbane 4 18/12 - 03 / 1 1640 27,4 18
grønn m/lilla kvadrater A. Solhus Leangen Travbane 2 02/12 - 10 / 3 1640 29,9a 99
12 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -42 969 2017: -20 -1 -7 -2 -4 -229 184
Mjølner Fokus 12 Plass 583 213
7 år BRUN KH v.Horgen Tore O. Kjenner Årjäng 4 07/9 - 01 / 3 2160 26,7 119
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll O. Kjenner Biri Travbane 5 28/7 - 08 / 5 2600 27,4a 102
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 30/6 - 09 / 12 2640 25,9a 294
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Romme 4 01/6 - 06 / 5 3160 27,4 116
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 4 23/5 - 07 / 3 2100 24,8a 487