<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
ALM RAU JOs ÆRESLØP
ALM RAU JOS ÆRESLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 125.001 kr.
For alle 3-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-4 Plass : 5-7-4

1 2018: -9 -1 -1 -2 -2 -57 714 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lystad Odin H. 2140 1 Plass 57 714
3 år BRUN H v.Moe Odin S. Eilefsen Umeå 3 07/9 - 01 / 8 2160 32,7 g 19
e. Kremlinn v. Krembest O. Østre Bergsåker 0 16/8 - 02 / 9 1660 32,5 g 103
Wenche Hestad /Skiptvet P. Midtfjeld Leangen Travbane 2 06/8 - 02 / 9 2160 33,3 g 46
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 4 2100 32,4 g 575
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek V. Hop Leangen Travbane 3 22/6 - 10 / 4 2140 33,4 25
2 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -11 -1 -3 -2 -4 -120 000
Gikling Leodin 2160 1 Plass 152 000
4 år MØRKBR H v.Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 5 28/8 - 08 / 7 2100 28,9a 607
e. Bokli Pia v. Bokli Balder K. Nordtømme Leangen Travbane 1 20/8 - 01 / 9 2160 32,4 90
Oddvar A. Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 2 22/6 - 10 / 2 2140 33,0 213
K. Nordtømme Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 3 04/6 - 11 / 2 2140 34,5 g 208
Svart m/blått kilef.sk.stk,ermf,rekl A. Stensen Leangen Travbane 7 16/4 - 02 / 2 2140 36,6 g 116
3 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -105 856 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holte Kongen 2 Plass 105 856
3 år SVART H v.Særpefanten O. Østre Momarken Travbane 1 19/8 - 03 / 15 2160 32,1 16
e. Juni Snella v. Høiby Kongen O. Østre Årjäng 1 14/8 - 06 / 6 2140 30,3 35
Lennart Bæverholm /Sandefjord O. Østre Romme 2 18/5 - 02 / 2 1640 33,4 g 22
E. Høitomt O. Østre Momarken Travbane 1 24/4 - 07 / 1 2140 34,5 14
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 4 2160 33,1 P
4 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -33 166 2018: -16 -3 -1 -3 -6 -202 771
Reime Kongen 3 Plass 235 937
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 18/9 - 01 / 1 2140 30,7a 15
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten J. Eriksen Bjerke Travbane - 28/8 - 07 / 7 2100 dg a 438
Stall Ertnes J. Eriksen Dannero 0 12/8 - 08 / 6 2140 26,7a 934
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) O. Østre Dannero 3 29/7 - 06 / 1 2140 28,8a 241
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Eriksen Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 06 / 11 2120 28,1 193
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -100 000 2018: -11 -9 -1 -0 -1 -1 483 533
Rappstjernen 2180 1 Plass 1 583 533
4 år MØRKBR H v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 09/9 - 06 / 3 2100 25,7a 27
e. Rappeldi v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/8 - 07 / 1 2100 26,8a 18
Tor Gunnar Johnsen /Tiller L. Kolle Dannero 4 12/8 - 08 / 1 2140 26,1a 37
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Dannero 1 29/7 - 04 / 4 2140 28,6a 12
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/6 - 07 / 6 2200 27,9 11
6 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -14 -4 -2 -1 -5 -208 120
Alma Prins 2 Plass 240 120
4 år SVART H v.Tekno Odin J. Blekkan Östersund 2 16/9 - 02 / 4 2160 27,3 g 46
e. Ness Tjo Alma v. Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 1 10/9 - 10 / 8 2200 29,8 g 19
Kolbjørn Selmer /Trondheim J. Blekkan Bjerke Travbane 5 28/8 - 07 / 9 2100 28,7ag 313
J. Blekkan J. Blekkan Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 06 / 12 2120 31,0 g 310
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 1 22/6 - 10 / 5 2160 31,6 23
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -8 -2 -1 -1 -233 296
Storm Teddy 3 Plass 233 296
4 år LYSBRUN H v.Dotterud Teddy A. Sjoner Bergsåker 1 05/9 - 04 / 15 2160 29,0 27
e. Storm Pia v. Storm Jo A. Sjoner Biri Travbane 2 17/8 - 07 / 5 2120 29,1 g 12
Glenn Ivar Helgheim /Trondheim A. Sjoner Biri Travbane 1 27/7 - 03 / 10 2100 30,0a 16
A. Sjoner A. Sjoner Leangen Travbane 1 23/7 - 08 / 13 2180 29,5 16
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Bjerke Travbane 3 09/6 - 01 / 1 2140 29,3 54