<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
SLOGUM BRIS' LØP
HOPPELØP - SPORTRAPP / POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 75.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-8 Plass : 5-1-8

1 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -13 -0 -1 -0 -3 -16 500
Låhne Lina 2100 1 Plass 84 000
9 år BRUN HP v.Voje Faks A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 08 / 1 2120 31,6 g 294
e. Klingilita v. Elding A. Låhne Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 10 2100 33,5a 837
Anders Magne Låhne /Sem A. Låhne Bjerke Travbane 0 04/4 - 01 / 11 1609 32,5ag 561
A. Låhne A. Låhne Jarlsberg Travbane 4 28/3 - 03 / 2 1609 30,3a 636
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 25/3 - 05 / 11 2120 33,6 914
2 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 2 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin A. Valstad Bjerke Travbane 6 12/9 - 03 / 11 2160 31,9 g 460
e. Pålsflya v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane - 13/7 - 04 / 4 2120 dg 65
Mona Syvertsen /Brandbu K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 3 2100 30,0 178
A. Hagmann Mona Syvertsen O. Østre Bjerke Travbane - 20/6 - 09 / 9 2160 dg 23
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Østre Bjerke Travbane 4 23/5 - 09 / 9 2140 31,0 43
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 3 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 06 / 11 2100 32,1a 184
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 02 / 6 2140 33,5 g 99
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 13 2140 dg 138
E. Høitomt Ine Elisabeth Dahl (T) I. Dahl Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 3 2100 32,0ag 458
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek I. Dahl Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 2 2140 dg 521
4 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -55 500 2018: -14 -0 -1 -2 -6 -33 824
Jærvsømina 4 Plass 137 824
7 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) V. Hop Forus Travbane 5 15/9 - 01 / 6 2060 31,2 578
e. Holt Mina v. Moe Odin T. Skjæveland Forus Travbane 7 07/8 - 09 / 2 2040 38,6 g 504
Per Arne Eggan /Hellandsjøen T. Skjæveland Forus Travbane 0 31/7 - 05 / 12 2060 35,0 g 1854
V. Hop Tor Olaf Halle (T) T. Skjæveland Forus Travbane 0 24/7 - 06 / 2 2040 36,3 g 1245
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Skjæveland Forus Travbane 4 22/5 - 09 / 12 2080 33,4 431
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -2 -0 -3 -9 -143 403
Skumsjøstjerna 5 Plass 147 403
4 år BRUN HP v.Moe Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 07/9 - 03 / 8 2160 32,3 g 64
e. Pålsflya v. Pål Even F. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 28/8 - 01 / 5 2100 30,7ag 394
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 04 / 6 1609 30,6ag 143
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 15 2120 31,4 g 503
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bollnäs 7 19/6 - 08 / 9 2140 34,1ag 27
6 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -38 000 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500
Børke Balderina 6 Plass 108 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder D. Dalen Momarken Travbane 1 23/9 - 08 / 11 2180 31,5 222
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) A. Robertsen Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 5 2160 32,4 g 234
Erlend Rennesvik /Slattum K. Johansen Biri Travbane 0 17/8 - 07 / 2 2100 31,9 g 139
D. Dalen Hanne E. Ellefsrud K. Johansen Biri Travbane 2 28/7 - 02 / 12 2120 33,1 g 521
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 7 2100 32,4a 188
7 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 7 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Klosterskogen Travbane 6 19/4 - 04 / 12 2100 31,9a 94
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Momarken Travbane 3 02/4 - 07 / 4 2160 32,4 263
Gry Vigdis Bachmann /Sander G. Bachmann Momarken Travbane 4 29/3 - 06 / 6 2140 32,3a 382
G. Bachmann G. Bachmann Bjerke Travbane 4 15/3 - 05 / 6 2100 33,6a 337
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Bjerke Travbane 3 08/3 - 05 / 3 2100 33,0a 78
8 2018: -11 -3 -2 -1 -3 -65 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elsås Perla 8 Plass 65 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 6 19/9 - 05 / 1 2140 31,0 79
e. Spang Gjerd v. H.G. Balder G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 07 / 8 1609 27,3a 25
Heidi Andersen-Roy Karlsen G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 13/8 - 03 / 7 2100 30,8a 17
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 9 2120 32,4 18
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 1 10/7 - 02 / 3 2160 30,5 14
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000
H.M. Norne Rose 9 Plass 70 000
12 år MØRKBR HP v.Norne H. Holm Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 2 1609 dg a 120
e. Overskeid Ili v. Ilmin I. Melby Leangen Travbane 0 17/9 - 06 / 7 2180 30,0 90
Silje Hesland /Oslo H. Holm Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 7 2160 dg 132
H. Holm Silje Hesland G. Austevoll Bjerke Travbane 1 25/7 - 03 / 4 1640 28,6 147
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 7 2160 33,3 g 232