<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
SYLFIDBLESENS LØP
ELITEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1.200.001 kr., 40 m. ved 2.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-8 Plass : 3-7-8

1 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 2140 1 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark - 25/8 - 02 / 6 2160 dg 333
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/7 - 07 / 9 1609 23,9a 260
Tor Birger Krageboen /Tveit M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 26/5 - 01 / 4 2160 24,3 173
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 09 / 15 2120 24,4 551
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 6 17/3 - 08 / 5 2140 25,5 210
2 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 2 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks M. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/9 - 07 / 2 2140 23,9 164
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bergen Travpark 1 18/8 - 10 / 1 2120 24,5 119
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane - 08/8 - 08 / 7 2100 dg a 36
M. Gundersen Frode Hamre (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 25/7 - 07 / 13 2160 24,8 23
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 04 / 13 2640 24,4 36
3 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 3 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 2 09/9 - 07 / 6 2140 23,4 70
e. Minti v. Minpil A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 08 / 5 2100 24,0a 19
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna A. Akselsen Bergen Travpark 6 18/8 - 10 / 5 2120 25,0 g 25
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 1 08/8 - 08 / 8 2100 24,9a 24
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Sørlandets Travpark 2 11/7 - 07 / 5 1609 22,2a 53
4 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -32 000 2018: -20 -0 -4 -3 -9 -179 262
Torpa Nicklas 4 Plass 1 086 148
8 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Årjäng 2 07/9 - 01 / 7 2180 23,0 48
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 08 / 4 2100 24,1a 412
Stall Prosecco O. Sagholen Momarken Travbane 3 19/8 - 05 / 5 2160 24,9 139
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 4 08/8 - 08 / 11 2100 25,8a 187
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Sørlandets Travpark 4 20/7 - 06 / 3 1140 23,2ag 85
5 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 5 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden H. Kolle Biri Travbane 3 16/9 - 05 / 11 1640 25,2 36
e. Mille v. Spang Best G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 7 2100 25,5a 274
Jørgen Wik /Skjeberg L. Kolle Momarken Travbane 2 19/8 - 05 / 3 2160 24,9 98
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 0 20/6 - 08 / 8 2100 25,4a 264
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 01 / 6 2640 25,7 73
6 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -28 212 2018: -20 -0 -2 -2 -8 -108 942
Philip Lyn 6 Plass 1 007 304
9 år SVART H v.Briskeby Philip V. Hop Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 8 2140 25,3 522
e. Tangen Pia v. Lome Elden A. Andersen Momarken Travbane 0 17/7 - 01 / 4 2160 27,2 32
Morten Carlsen /Bodø A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 10 2640 25,0 665
A. Andersen A. Andersen Bjerke Travbane 5 20/6 - 08 / 6 2100 24,7a 421
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 09/6 - 04 / 13 3160 25,9 1622
7 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 7 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Bjerke Travbane 6 09/9 - 07 / 1 2140 24,0 659
e. Slogum Mi v. Pilmin P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 08 / 6 2100 24,3a 215
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Sørlandets Travpark 4 25/8 - 02 / 4 2160 25,1 101
K. Johansen Sverre Klemetsdal O. Sagholen Rättvik 0 04/8 - 08 / 5 1640 22,6 496
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Sagholen Bjerke Travbane 4 25/7 - 07 / 9 2160 24,5 159
8 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 8 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 08/9 - 11 / 12 2100 24,8a 27
e. Sunnmørsjenta v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 04 / 10 2680 25,4 g 117
Morten Lien /Begna G. Gundersen Bergen Travpark 5 18/8 - 10 / 4 2120 25,0 102
T. Solberg Heidi Moen (T) J. Kontio Rättvik 4 04/8 - 08 / 4 1640 22,5 81
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek M. Gundersen Sørlandets Travpark 2 21/7 - 06 / 5 1609 22,5a 16
9 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 9 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott H. Holm Bjerke Travbane 3 12/9 - 06 / 8 2100 25,5a 121
e. Stumne Saga v. Spang Best F. Fransson Bollnäs 2 31/8 - 07 / 10 1660 23,7 51
Merete Viksås /Roa F. Fransson Gävle 2 18/8 - 03 / 11 1660 23,4 960
H. Holm Merete Viksås T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 05 / 2 1609 22,7a 300
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Valstad Biri Travbane 5 27/7 - 12 / 6 1620 25,6 455
10 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 10 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 1 12/9 - 06 / 12 2100 25,2a 85
e. Frøen Oda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 2 08/9 - 09 / 11 2180 24,8 96
Merete Viksås /Roa O. Kylin-Blom Bollnäs 4 31/8 - 07 / 5 1660 23,9 g 101
E. Høitomt Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 2 23/8 - 01 / 6 2160 25,7 g 319
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kylin-Blom Gävle - 18/8 - 03 / 1 1640 dg 141
11 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 2160 1 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 23/8 - 07 / 10 1609 22,5a 907
e. Briskeby Jenta v. Rappfot E. Rennesvik Kala Landbane 3 12/8 - 06 / 10 1960 24,5 17
Dag Erik Raastad /Roa E. Rennesvik Årjäng 0 13/7 - 06 / 10 2160 23,0 175
E. Rennesvik Dag Erik Raastad E. Rennesvik Biri Travbane 1 29/6 - 06 / 1 1609 23,7a 31
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 06 / 4 2120 25,4 13
12 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 2 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex T. Solberg Bergen Travpark 0 18/8 - 10 / 9 2140 24,2 46
e. Stranda Torill v. Spikeld B. Goop Åby 6 11/8 - 01 / 6 1640 21,2ag 277
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Sørlandets Travpark 3 21/7 - 09 / 9 2609 23,6a 124
G. Austevoll Gjermund Gravdal O. Østre Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 07 / 4 1609 19,8a 149
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Østre Leangen Travbane 2 23/6 - 09 / 4 2140 24,1a 125
13 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 3 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Biri Travbane 2 31/8 - 07 / 9 2140 24,7 69
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 7 2100 24,6ag 473
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Bjerke Travbane P 02/5 - 21 / 9 2160 27,5 P
G. Gundersen K. Kvasnes Bjerke Travbane P 10/5 - 21 / 2 2160 30,6 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 6 18/3 - 08 / 9 2160 25,3 601
14 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -50 974 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102
Særpefanten 2180 1 Plass 3 617 398
14 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 5 23/8 - 07 / 3 1609 22,3a 399
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Drammen Travbane 3 11/8 - 04 / 4 1700 23,2a 54
Åge Johansen /Grålum O. Østre Östersund 3 25/7 - 07 / 1 2140 21,9a 340
O. Østre O. Østre Årjäng 4 13/7 - 06 / 8 2160 22,7 125
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 16/5 - 09 / 1 2100 24,4a 108