<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
SPIKLAS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 310.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-2 Plass : 5-4-2

1 2018: -10 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 1609 1 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Drammen Travbane 5 02/8 - 03 / 1 1700 26,4a 24
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 01 / 7 2100 28,5a 13
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Drammen Travbane 1 28/6 - 04 / 2 2100 26,1a 166
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 03 / 10 1609 27,9a 1041
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 4 18/5 - 05 / 6 1609 25,9a 315
2 2018: -19 -0 -3 -6 -6 -100 549 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 2 Plass 326 740
8 år BRUN V v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 6 18/9 - 05 / 4 2140 29,0ag 92
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 06 / 5 1609 24,6ag 153
Sverige D. Aarum Årjäng 5 14/8 - 08 / 11 1660 27,6 g 137
G. Austevoll Terje Remme G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/8 - 04 / 7 1609 26,0a 51
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 9 2140 27,2a 123
3 2018: -15 -2 -1 -2 -4 -73 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 3 Plass 250 426
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 01 / 4 2100 29,6 g 72
e. Aldina v. Alm Svarten D. Dalen Jarlsberg Travbane 7 10/9 - 01 / 9 2100 27,9ag 242
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 05 / 3 2100 28,2a 73
I. Herbjørnrød D. Dalen Bergen Travpark 3 18/8 - 08 / 7 1620 25,7 46
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 3 08/8 - 05 / 2 2100 27,8a 74
4 2018: -16 -1 -2 -2 -5 -63 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 4 Plass 320 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor D. Dalen Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 2 2100 33,1ag 41
e. Minella v. Minpil E. Linn Drammen Travbane 1 19/7 - 03 / 7 1700 25,8a 44
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Momarken Travbane 2 12/7 - 03 / 4 1640 25,4a 29
D. Dalen Terje Visnes D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/6 - 06 / 9 1609 25,5a 147
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/6 - 03 / 3 1609 24,9a 353
5 2018: -11 -2 -0 -0 -2 -37 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 5 Plass 258 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 5 20/9 - 05 / 8 1609 28,3ag 25
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Biri Travbane 1 24/8 - 03 / 8 1620 26,7 105
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 09/8 - 04 / 6 1609 26,4a 134
H. Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 1 1640 26,0a 45
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 6 1609 27,4ag 178
6 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 6 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin F. Fladen Bjerke Travbane 2 20/9 - 05 / 2 1609 27,7a 134
e. Eldhusflya v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 9 2160 28,7 125
Bjørn Vethe-Halle Vinsand E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 3 2100 31,9 g 343
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T) F. Fladen Färjestad - 20/8 - 05 / 1 2140 dg 131
svart med røde mansjetter og reklame Å. Tengsareid Biri Travbane - 25/5 - 01 / 4 2100 dg a 39
7 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 7 Plass 270 347
10 år SVART H v.Bokli Eld L. Trudvang Drammen Travbane 13 11/8 - 01 / 12 2120 32,2 229
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Drammen Travbane 0 02/8 - 03 / 5 1700 27,4a 118
Bjørn Humborstad /Kongsvinger H. Kolle Drammen Travbane 2 19/7 - 03 / 2 1700 26,5a 54
M. Sørvik B. Humborstad Sørlandets Travpark 5 11/7 - 06 / 7 2140 28,3a 426
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek B. Humborstad Arvika 0 06/7 - 09 / 7 2100 28,8 708
8 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 8 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 1 16/9 - 06 / 11 2100 28,2a 105
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Drammen Travbane 5 23/8 - 01 / 8 1700 27,5a 43
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Årjäng 2 07/8 - 03 / 13 2140 28,4a 439
B. Steinseth K. Frick Romme 0 27/7 - 10 / 6 2140 28,6a 423
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 15/7 - 06 / 1 2100 29,1 468
9 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 9 Plass 302 926
8 år BRUN HP v.Skibber M. Kanstad Biri Travbane 5 16/9 - 05 / 1 1600 28,1 259
e. Eira v. Hof Lundin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/6 - 06 / 10 1609 27,5ag 132
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle J. Johansen Jarlsberg Travbane - 13/6 - 03 / 2 1609 dg a 830
J. Johansen J. Johansen Biri Travbane 0 25/5 - 01 / 3 2100 27,3a 395
Brun m/turkis sidefelt & erm, br. ermr J. Johansen Bjerke Travbane 0 09/5 - 06 / 1 1609 31,4ag 82
10 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 10 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Killingmo Bjerke Travbane - 20/9 - 05 / 5 1609 dg a 68
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 10 2100 28,6ag 164
May Viola Karlsen /Hamar H. Holm Bjerke Travbane 6 15/8 - 06 / 7 2100 27,3a 394
T. Solberg Erik Killingmo (T) H. Bye Sørlandets Travpark 0 20/7 - 01 / 10 2160 br 97
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Bye Momarken Travbane 1 10/7 - 03 / 1 2140 29,2 30