<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
GLÆDAS LØP

Kaldblods 1640 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-4 Plass : 2-8-4

1 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 1640 1 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Bjerke Travbane 5 20/9 - 01 / 7 1609 29,4ag 289
e. Nattens Dronning v. Sjefen N. Bakken Jarlsberg Travbane - 27/8 - 01 / 2 2100 dg a 613
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Bjerke Travbane 5 01/8 - 02 / 5 2140 31,2 g 480
B. Steinseth Nina Bakken (A) N. Bakken Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 9 2100 33,0ag 1371
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj Å. Tengsareid Biri Travbane - 15/6 - 06 / 3 2100 dg a 480
2 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 2 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 06 / 9 2100 31,3a 17
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 2 2100 35,8 g 16
Team Haugland T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 04 / 7 2100 30,1 65
T. Solberg Jan Anund Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 20/7 - 10 / 4 2140 32,1a 218
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 01/7 - 08 / 11 2160 33,5 49
3 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -0 -1 -9 -47 749
Spikeld Rapp 3 Plass 58 473
8 år LYSBRUN V v.Spikeld D. Aarum Årjäng 5 07/9 - 08 / 6 2160 33,0 g 268
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 07 / 4 1609 28,4a 131
Birgit Meland /Askim O. Goop Årjäng 5 26/8 - 08 / 10 2160 34,2 234
O. Kjenner Birgit Meland J. Kontio Lindesberg 1 26/7 - 06 / 12 2160 36,0 92
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek N. Benzon Arvika 4 19/7 - 09 / 4 2100 35,5 238
4 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -21 000 2018: -13 -3 -1 -2 -3 -112 500
Sikvelands Bork 4 Plass 133 500
4 år BORKET V v.Bork Odin A. Valstad Biri Travbane - 16/9 - 04 / 1 2100 dg 21
e. Seile Maia v. Slogum Jørn A. Valstad Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 5 2160 31,8 g 49
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik A. Valstad Biri Travbane 1 31/8 - 01 / 8 2120 31,5 128
A. Hagmann Jon Magne Vik A. Valstad Momarken Travbane 2 19/8 - 03 / 6 2140 33,5 720
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 9 2100 42,9 g 1017
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -26 000
Rise Kongen 5 Plass 32 000
5 år MØRKBR V v.Prins Juventus O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 5 2100 33,3arg 75
e. Rise Stjerna v. Troll Kos V. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 11/9 - 07 / 1 2140 31,7 200
Ann May Sveinungsen-Thorleif Tharaldsen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 8 25/8 - 08 / 11 2160 37,3 g 72
E. Høitomt Ann May Sveinungsen (A) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 29/7 - 08 / 8 2160 33,2 g 48
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 08 / 2 2100 33,7 30
6 2018: -12 -2 -4 -0 -1 -65 086 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kaffelars 6 Plass 65 086
5 år BRUN V v.Wik Stjernen O. Reime Årjäng 2 07/9 - 08 / 4 2160 29,4 79
e. Jensi v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 02 / 9 2160 30,9 84
Lise Nicoline Hartviksen /Slattum O. Østre Bjerke Travbane 8 01/8 - 09 / 8 2160 34,3 g 51
O. Østre O. Østre Arvika - 19/7 - 09 / 2 2100 dg 17
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Arvika - 26/6 - 08 / 9 2100 dg 47
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 7 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 06 / 10 2100 31,7a 549
e. Kos Edda v. Kos Knekten A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 02 / 2 2140 33,2 388
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 4 2100 34,8 rg 446
A. Akselsen Odd Arne Aaland O. Østre Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 05 / 8 1700 31,4ag 736
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Undem Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 3 2100 34,3ag 237
8 2018: -8 -2 -3 -1 -1 -55 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lille Halvor 8 Plass 55 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Biri Travbane 3 31/8 - 03 / 12 2100 30,8a 80
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 4 17/8 - 07 / 3 2100 30,5 93
Kristin Andersgaard-Stein-Erik Robøle Å. Tengsareid Biri Travbane 1 28/7 - 02 / 1 2100 33,5 45
D. Dalen Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 10 2160 31,7 162
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Stensen Biri Travbane 2 29/6 - 03 / 1 2100 31,1 39
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -0 -3 -11 482
Finnskog Diva 9 Plass 51 342
5 år SVART HP v.Bork Odin H. Kulblik Bjerke Travbane 0 20/9 - 01 / 4 1609 35,0ag 283
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Färjestad 0 10/9 - 07 / 4 2140 32,7 g 266
Britt Malin Lintorp-Sønsterud /Grue Finnskog H. Kulblik Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 3 2140 br ag 140
H. Kulblik Britt Malin Lintorp H. Kulblik Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 03 / 6 1600 29,2a 362
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Färjestad 0 05/3 - 02 / 11 2160 38,1 g 148