<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER - TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre.
For 3-årige hopper med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-9 Plass : 2-1-9

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -2 -1 -1 -39 683
Best Frøya 2140 1 Plass 39 683
4 år SVART HP v.Åsajerven T. Horpestad Årjäng 0 14/8 - 06 / 2 2140 36,7 g 510
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 8 27/7 - 01 / 13 2120 36,0 162
Team Toppen D. Aarum Årjäng 3 13/7 - 02 / 1 2140 35,9 26
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 11 2120 34,8 g 355
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Horpestad Årjäng 2 01/6 - 08 / 2 2140 34,9 g 136
2 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -35 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frk. Sjur 2 Plass 35 000
3 år RØD HP v.Tekno Odin V. Tjomsland Forus Travbane 3 21/8 - 07 / 3 2040 37,1 g 12
e. Steggsjura v. Åsajerven Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 20/7 - 20 / 2 2160 33,0 P
Team Sjur
P. Kals Øystein Tjomsland (T)
Gull M/rødt sidefelt og ermer.
3 2019: -7 -0 -0 -0 -6 -21 000 2018: -12 -0 -0 -0 -8 -39 912
Krita 3 Plass 60 912
4 år SVART HP v.Tekno Odin H. Holm Momarken Travbane 7 19/8 - 03 / 2 2140 35,6 g 760
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 9 2120 36,6 678
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Biri Travbane 6 22/7 - 07 / 4 2120 36,6 g 118
H. Holm Stig Ingar Fossen (B) M. Jakobsson Årjäng 4 13/7 - 02 / 6 2140 36,0 488
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 8 19/5 - 01 / 1 2100 38,8 399
4 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -7 -1 -3 -0 -2 -74 139
Dale Anne 4 Plass 92 139
4 år MØRKBR HP v.Moe Svarten R. Kruse Momarken Travbane 8 17/7 - 03 / 5 2140 36,5 g 37
e. Vinter Gry v. Spikeld R. Kruse Momarken Travbane 2 10/7 - 07 / 6 2140 34,5 294
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Momarken Travbane P 12/6 - 20 / 4 2160 39,9 P
R. Kruse Arne Johannessen R. Kruse Momarken Travbane - 15/5 - 20 / 8 2160 dgpp N
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Momarken Travbane 05/9 - 22 / 4 2160 51,5 g B
5 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 2160 1 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Klosterskogen Travbane - 13/9 - 06 / 2 2100 dg a 91
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Forus Travbane 5 04/9 - 05 / 1 2040 33,6 g 362
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg J. Eriksen Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 8 2100 32,3a 810
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 10 / 3 2140 35,6a 921
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 24/6 - 07 / 2 2140 35,6 g 246
6 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000 2018: -9 -0 -1 -2 -4 -27 000
Tilde Ø.K. 2 Plass 37 000
4 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. T. Totland Bergen Travpark 3 06/9 - 09 / 8 2100 33,2 122
e. Spydhild v. Elding T. Totland Bergen Travpark 3 30/8 - 03 / 4 2100 35,2 57
Team Vestavind Ø. Austevoll Bergen Travpark 2 19/7 - 07 / 4 2100 35,2 116
T. Solberg Olav R. Flatekvål Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 12/7 - 03 / 8 2100 39,4 g 683
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 21/6 - 01 / 3 2100 40,4 g 25
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 3 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy K. Hultman Bollnäs 1 13/9 - 06 / 5 2160 34,4 90
e. Marigull v. Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 4 2100 32,1ag 455
Merete Viksås /Roa F. Fransson Bergsåker 6 16/8 - 02 / 4 1640 32,1 g 1424
G. Austevoll Merete Viksås E. Rennesvik Romme 0 27/7 - 08 / 14 2160 35,2 g 449
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Frick Rättvik 6 16/7 - 02 / 13 2160 35,7 198
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -1 -1 -9 -106 840
Tangen Siri 4 Plass 106 840
4 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/8 - 03 / 3 2100 dg a 157
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Høitomt Momarken Travbane - 19/8 - 03 / 11 2160 dg 165
Anders Berntsen-Raymond Hope M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/7 - 08 / 6 2160 33,2 89
E. Høitomt Marius Høitomt (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 5 30/5 - 09 / 11 2160 33,2 424
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Tvedt Jarlsberg Travbane 7 19/5 - 01 / 3 2100 38,2 g 363
9 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Sjø Bris 5 Plass 40 500
4 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 3 2100 32,2a 240
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Sørlandets Travpark 7 25/8 - 08 / 9 2160 33,2 262
Stall Sjø Bris G. Flåten Momarken Travbane 4 19/8 - 03 / 1 2140 34,0 162
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 08 / 3 2100 35,9 55
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 08 / 3 2100 35,1 g 32