Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
SPORTRAPP / POENG
SPORTRAPP / POENG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 370.000 - 525.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-1 Plass : 3-6-1

1 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -36 491
Kos Odin 2140 1 Plass 417 127
5 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Sørlandets Travpark 2 11/9 - 01 / 3 2140 25,8 28
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Bjerke Travbane 5 27/8 - 06 / 6 2600 27,7a 102
Stall Jessen S. Jessen Östersund 0 15/7 - 03 / 10 2140 27,6ag 702
S. Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 01 / 10 2140 26,9 60
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Bjerke Travbane - 23/5 - 02 / 10 2200 dg 274
2 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/10 - 04 / 4 2100 30,3a 72
e. Lannem Stjerna v. Braute T. Solberg Biri Travbane 0 02/6 - 07 / 7 2120 27,5 45
Horni AS-Hans Kristian Hoel T. Borg Årjäng 7 22/5 - 07 / 1 2140 26,5 139
E. Høitomt Alf Stordal (T) T. Borg Drammen Travbane 1 30/4 - 04 / 1 1700 26,8a 37
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Borg Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 09 / 2 3300 29,6 420
3 2019: -7 -2 -2 -1 -0 -163 915 2018: -22 -8 -2 -2 -5 -285 491
Emil Mollyn 3 Plass 767 355
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) O. Østre Drammen Travbane 0 11/8 - 10 / 6 2100 27,9a 81
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn C. Jepson Rättvik 0 04/8 - 01 / 6 2180 28,4 35
Team Emil O. Østre Sørlandets Travpark 6 21/7 - 06 / 4 1609 23,7a 116
O. Østre Petter Glittum (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 3 13/6 - 01 / 2 2600 26,8 19
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 1 23/5 - 07 / 9 2100 24,0a 117
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -24 -6 -2 -1 -7 -227 000
Mietor 4 Plass 399 000
6 år MØRKBR V v.Alm Viktor G. Austevoll Bjerke Travbane 1 12/9 - 01 / 2 2600 29,8a 23
e. Troll Mie v. Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 3 05/9 - 06 / 8 2100 27,1ag 106
Kjell Løvdal /Vegårshei P. Kals Sørlandets Travpark 7 25/8 - 03 / 3 2160 29,4 g 87
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 09 / 9 2500 29,1a 62
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Løvdal Sørlandets Travpark 5 12/8 - 07 / 3 2140 28,0ag 38
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -3 -2 -78 384
M.H. Fantomet 5 Plass 459 475
8 år BRUN V v.Sterk Odd D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 09/4 - 04 / 11 2120 27,4 38
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Sørvik Bjerke Travbane 4 28/3 - 06 / 9 2100 26,7a 406
Stall M.H. Fantomet M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 15/3 - 01 / 1 1700 27,2ag 179
M. Sørvik D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/1 - 07 / 4 1609 28,9a 28
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Djuse Bergsåker 2 17/1 - 07 / 11 2140 26,9a 33
6 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 6 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 5 08/9 - 11 / 2 2100 24,9a 262
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 03 / 7 2120 26,3 61
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug M. Gundersen Drammen Travbane 3 11/8 - 10 / 8 2100 26,7a 66
G. Gundersen Mari Foss Frøhaug M. Gundersen Biri Travbane 2 27/7 - 06 / 3 1609 24,5a 13
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 13/6 - 03 / 1 1609 23,6a 19
7 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -21 -5 -4 -2 -5 -150 824
Lykkje Tveiten 7 Plass 449 460
7 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 1 18/9 - 05 / 8 2140 27,7a 57
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Biri Travbane 4 31/8 - 04 / 2 2100 27,8 16
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Momarken Travbane 1 19/8 - 01 / 8 2160 26,0 61
C. Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 2 10/8 - 04 / 1 2100 30,2a 25
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 3 01/8 - 01 / 1 1609 24,6a 57