<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre, 40 m. for tid 1.32,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.31,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-4 Plass : 11-5-4

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -23 023
Balder Tøffen S.K.* 2160 1 Plass 56 288
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder P. Thuresson Årjäng 6 07/9 - 08 / 9 2160 33,8 g 1135
e. Spikelin v. Spikeld P. Thuresson Kala Landbane 0 12/8 - 03 / 3 1900 37,1 g 715
Sverige P. Thuresson Biri Travbane 0 28/7 - 02 / 9 2120 36,2 g 901
P. Thuresson P. Thuresson Arvika 6 19/7 - 09 / 8 2120 35,6 861
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Biri Travbane 6 13/7 - 08 / 8 2140 36,4 g 486
2 2018: -6 -1 -0 -4 -0 -49 752 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tenning 2 Plass 49 752
3 år SVART H v.Norheim Faksen M. Andersson Färjestad 1 10/9 - 01 / 5 2160 34,6 15
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 02 / 1 2100 32,7 78
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød G. Austevoll Kala Landbane 3 12/8 - 04 / 4 1900 33,4 20
K. Johansen Cecilie Helen Andersson K. Johansen Momarken Travbane P 10/7 - 20 / 9 2160 35,2 P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm J. Mjølnerød Momarken Travbane 20/6 - 22 / 8 2160 50,7 g B
3 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kul Stilling 3 Plass 36 000
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 3 14/9 - 07 / 6 2100 33,2a 102
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 02 / 8 2140 33,6 433
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Momarken Travbane 0 19/6 - 07 / 7 2160 39,2 478
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 5 2120 39,6 P
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 21/11 - 07 / 7 2120 39,6 170
4 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -38 000 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -48 868
Solør Alma 2180 1 Plass 105 868
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Biri Travbane 2 16/9 - 04 / 2 2100 32,1 402
e. Frøken Kia v. Elding D. Aarum Årjäng 3 26/8 - 08 / 5 2140 33,0 210
Svein Olav Ruud /Namnå T. Solberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 10 2160 33,7 206
S. Ruud S. Ruud Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 3 2100 32,9 172
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Momarken Travbane 8 10/7 - 02 / 5 2160 32,9 g 768
5 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -21 500 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -35 000
Røyns Berner 2 Plass 56 500
4 år MØRKBR V v.Moe Svarten T. Solberg Bjerke Travbane P 12/9 - 23 / 9 2160 33,6 P
e. Røyns Blessa v. Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/8 - 02 / 8 2100 31,1a 64
Laila Johanna Karlsen /Hamar E. Høitomt Biri Travbane 1 28/7 - 01 / 7 2100 32,4 22
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 13/7 - 20 / 4 2120 35,5 g P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek R. Fremstad Leangen Travbane 06/6 - 20 / 7 1660 46,1 B
6 2019: -7 -2 -1 -3 -0 -65 000 2018: -12 -2 -3 -2 -4 -62 000
Elvin 3 Plass 127 000
5 år SVART V v.Lome Elden T. Solberg Drammen Travbane 2 06/9 - 03 / 7 2100 32,1a 30
e. Holter Mia v. Høiby Kongen T. Solberg Biri Travbane 4 17/8 - 03 / 15 2140 32,3 52
Stall Elvin E. Høitomt Biri Travbane 3 13/7 - 08 / 9 2140 35,1 24
E. Høitomt Erik Killingmo (T) H. Holm Momarken Travbane 3 19/6 - 07 / 6 2160 33,4 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Magnor Travbane 1 01/5 - 06 / 2 2020 34,5 43
7 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 4 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Färjestad 3 10/9 - 07 / 3 2140 31,5 238
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Biri Travbane 7 31/8 - 01 / 13 2120 32,4 406
Stall Trekløveret H. Ydersbond Momarken Travbane 4 08/5 - 08 / 10 2160 33,1 117
H. Ydersbond H. Ydersbond Magnor Travbane 5 01/5 - 06 / 8 2040 36,0 160
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Momarken Travbane 0 02/4 - 04 / 10 2180 35,7 r 300
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 5 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 9 2160 31,6 g 500
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 6 2100 dg a 105
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Färjestad 3 14/4 - 07 / 9 2660 31,2 125
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 4 04/4 - 01 / 1 1609 31,4ag 19
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 1 28/3 - 09 / 9 2160 31,9 g 24
9 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 491 2017: -9 -0 -2 -1 -4 -27 000
Fjeld Gutten 6 Plass 46 491
6 år SVART V v.Dotterud Teddy V. Hop Biri Travbane - 31/8 - 03 / 4 2100 dg a 46
e. Lauvås Lava v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane - 24/8 - 07 / 2 2100 dg a 61
Merete Viksås /Roa V. Hop Bjerke Travbane 1 15/8 - 09 / 7 2160 31,2 g 163
V. Hop Heidi Moen (T) V. Hop Drammen Travbane - 28/6 - 03 / 9 1700 dg a 43
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 12/9 - 05 / 3 2100 32,2 g 200
10 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 7 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden O. Kjenner Bjerke Travbane 4 12/9 - 03 / 7 2140 32,4 332
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo O. Kjenner Drammen Travbane 1 06/9 - 03 / 9 2100 32,0a 100
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Bjerke Travbane 6 15/8 - 09 / 9 2160 32,5 g 327
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) E. Rennesvik Kala Landbane 8 12/8 - 01 / 10 1920 35,2 g 22
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 3 01/8 - 09 / 11 2160 32,6 139
11 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -38 000 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500
Børke Balderina 8 Plass 108 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder A. Robertsen Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 5 2160 32,4 g 234
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) K. Johansen Biri Travbane 0 17/8 - 07 / 2 2100 31,9 g 139
Erlend Rennesvik /Slattum K. Johansen Biri Travbane 2 28/7 - 02 / 12 2120 33,1 g 521
D. Dalen Hanne E. Ellefsrud K. Johansen Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 7 2100 32,4a 188
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Kongsvinger Travbane - 04/7 - 03 / 1 1600 dg a 271