<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
KIL-SNELLAS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-8 Plass : 4-3-8

1 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 1609 1 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden K. Frick Romme 1 18/9 - 06 / 8 2140 30,7a 52
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Drammen Travbane - 06/9 - 02 / 4 1700 dg a 78
Thorstein Roen /Grindvoll B. Steinseth Årjäng 0 26/8 - 04 / 5 1640 32,2 g 464
B. Steinseth D. Dalen Momarken Travbane 0 19/6 - 01 / 11 2140 32,8a 182
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 08/6 - 08 / 11 2140 31,6 99
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000
H.M. Norne Rose 2 Plass 70 000
12 år MØRKBR HP v.Norne I. Melby Leangen Travbane 0 17/9 - 06 / 7 2180 30,0 90
e. Overskeid Ili v. Ilmin H. Holm Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 7 2160 dg 132
Silje Hesland /Oslo G. Austevoll Bjerke Travbane 1 25/7 - 03 / 4 1640 28,6 147
H. Holm Silje Hesland H. Holm Bjerke Travbane 0 02/5 - 02 / 7 2160 33,3 g 232
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 30/11 - 02 / 8 1609 33,3a 124
3 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -36 000 2018: -9 -3 -3 -1 -2 -84 500
Lille Ild 3 Plass 148 500
10 år RØD HP v.Briskeby Philip V. Hop Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 2 2100 32,2a 19
e. Werven Mari v. Perle Troll V. Hop Biri Travbane 2 24/8 - 07 / 7 2100 31,4a 41
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal V. Hop Bjerke Travbane 3 23/7 - 01 / 6 2100 31,4a 44
V. Hop Claus Vegard Werven V. Hop Momarken Travbane 2 02/4 - 07 / 8 2160 32,3 18
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 08/3 - 05 / 6 2100 32,4a 14
4 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 4 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) V. Hop Biri Travbane - 18/5 - 01 / 3 2100 dg a 116
e. Neastjerna v. Spang Best L. Kolle Momarken Travbane 2 08/5 - 06 / 4 2140 30,3a 72
Stall Blekegnisten E. Høitomt Biri Travbane 2 20/4 - 08 / 7 2100 30,2a 27
E. Høitomt Geir Kihle (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 12/4 - 01 / 2 1700 29,3a 16
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 2 29/3 - 06 / 12 2140 31,9ag 71
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -16 -4 -1 -1 -5 -92 000
Granly Kuling 5 Plass 115 000
7 år MØRKBR H v.Stiv Kuling K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/9 - 03 / 9 2100 32,5a 76
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 05 / 5 1609 28,6a 19
Erling Knutsen /Brandbu K. Johansen Bjerke Travbane 0 04/8 - 02 / 7 2100 30,8ag 22
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Biri Travbane 3 27/7 - 03 / 1 2100 30,6a 41
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Momarken Travbane 1 17/7 - 08 / 1 2140 31,3a 54
6 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 6 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Momarken Travbane 4 18/9 - 01 / 3 2140 30,8a 206
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 6 05/9 - 02 / 6 2160 31,0 g 402
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 3 2100 31,7a 314
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 6 1609 br ag 88
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 3 25/7 - 03 / 1 1640 29,0 49
7 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -39 264 2018: -9 -0 -4 -1 -3 -45 000
Tronmar 7 Plass 135 764
7 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Biri Travbane 2 13/7 - 03 / 3 1609 29,7a 31
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 03 / 8 1600 28,3a 255
Liv Thea Hanestad /Roverud T. Hanestad Momarken Travbane 6 19/6 - 01 / 8 2140 31,2a 292
T. Hanestad T. Hanestad Momarken Travbane 2 31/5 - 04 / 8 2140 30,7a 52
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Momarken Travbane 2 08/5 - 01 / 8 2140 31,6a 109
8 2018: -9 -3 -1 -2 -2 -91 859 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hauan Odin 8 Plass 91 859
3 år BRUN H v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 12/9 - 03 / 6 2140 31,1 14
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/9 - 03 / 9 2160 30,7 14
Stall Toget har gått G. Flåten Sørlandets Travpark 2 25/8 - 05 / 2 2140 29,3 158
G. Flåten G. Flåten Årjäng 5 14/8 - 06 / 8 2140 33,8 g 182
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 02 / 10 1609 29,8a 54
9 2018: -15 -0 -0 -0 -4 -10 895 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 9 Plass 107 395
9 år SVART V v.Lome Elden U. Axelson Årjäng 7 15/9 - 05 / 2 2140 32,5 412
e. Lille Beth v. Kos Knekten G. Kylen Årjäng 0 14/8 - 08 / 1 1640 32,4 606
Sverige R. Haghighat Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 5 2100 37,9 481
H. Kulblik Marie Morfeldt G. Kylen Åmål 0 11/7 - 07 / 7 2480 35,6 341
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 27/6 - 01 / 10 1640 30,7 666
10 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -9 -4 -1 -1 -1 -95 500
Åls Faksen 10 Plass 221 500
7 år MØRKBR H v.Norheim Faksen E. Rennesvik Biri Travbane 0 22/12 - 01 / 3 1609 33,8arg 325
e. Griniblesa v. Grans Trygg M. Høitomt Bjerke Travbane 4 25/10 - 05 / 8 2100 29,4a 309
Stig Økern /Gran M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 04 / 11 1700 28,9a 48
D. Dalen Stig Økern M. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/10 - 01 / 10 1609 27,6a 251
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Momarken Travbane 6 19/9 - 06 / 11 1640 28,4a 36
11 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 11 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven J. Kvikstad Biri Travbane 0 17/8 - 05 / 12 1609 br a 398
e. Børke Berta v. Lykke Gutten A. Robertsen Bjerke Travbane 4 15/8 - 03 / 4 1609 28,9a 277
Mona Syvertsen /Brandbu K. Johansen Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 04 / 5 1600 30,4a 541
A. Hagmann Mona Syvertsen K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 8 1609 28,4a 553
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek K. Johansen Biri Travbane 0 15/6 - 07 / 5 1609 31,2a 762