<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-5
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 7.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 4/9 Duo : Trippel : 4-9-12/9-4-12 Plass : 4-9-12

1 2019: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -8 438
Inka Rolls 2100 1 Plass 18 438
7 år BRUN HP v.Archduke Kemp (S) A. Wright Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 08 / 2 2100 19,5a 263
e. Foxy Rolls v. Love You* (FR) G. Austevoll Årjäng 0 07/9 - 07 / 2 1640 22,4 g 129
Charlotte Wenstrøm-Asbjørn Wright D. Dalen Årjäng 5 08/4 - 06 / 4 2140 18,6 67
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) A. Wright Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 4 2100 21,9 P
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
2 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Zuni Kiva 2 Plass 6 000
6 år MØRKBR HP v.Cigar Bar (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/9 - 09 / 3 2140 19,4 395
e. Loulou Sensation (S) v. Self Confident (US) G. Austevoll Biri Travbane 8 24/8 - 08 / 3 2100 20,2a 434
Line Therese Hagen /Austvatn E. Høitomt Momarken Travbane 0 19/8 - 08 / 4 2140 21,3 158
P. Kals Line Therese Hagen G. Austevoll Momarken Travbane P 10/7 - 20 / 4 2140 21,8 P
Gull M/rødt sidefelt og ermer. K. Johansen Biri Travbane N 30/6 - 20 / 4 2100 23,5 N
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Mister Crowe 3 Plass 10 000
5 år BRUN V v.Steinlager (S) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane - 14/9 - 08 / 11 2100 dv 324
e. Rubin Tamsen (DK) v. Valley Sentry* (US) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane P 05/8 - 22 / 5 2100 22,0 P
Jan Reime /Rolvsøy
K. Bjørnerød
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -13 000
June Touch 4 Plass 13 000
6 år BRUN HP v.Revenue* (S) A. Wright Jarlsberg Travbane 8 14/9 - 08 / 5 2100 21,8 g 398
e. Balerina Touch v. Tamin Sandy A. Wright Momarken Travbane 8 19/8 - 08 / 5 2140 21,2 303
Audun Tandberg-Asbjørn Wright A. Wright Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 5 2100 21,1 P
A. Wright S. Weberg Momarken Travbane 15/8 - 21 / 1 2140 37,1 g N
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Cafi's Flower 5 Plass 2 000
9 år BRUN HP v.Steinlager (S) H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 08 / 4 2100 24,8 253
e. Cafi v. Armbro Goal* (US) H. Nordland Jarlsberg Travbane 8 02/9 - 08 / 3 2100 22,9a 429
Håkon Johannes Nordland /Våle H. Nordland Sørlandets Travpark 0 13/5 - 08 / 3 2140 br ag 444
H. Nordland H. Nordland Jarlsberg Travbane P 04/5 - 20 / 8 2100 20,6 P
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl
6 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2018: -6 -0 -0 -1 -5 -23 333
Jocose Boy 6 Plass 35 333
5 år BRUN V v.Jocose* (S) S. Brynemo Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 08 / 6 2100 20,3 194
e. Super Tina v. Super News (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 19/10 - 07 / 9 2100 22,1 153
Stian Hansen Brynemo /Gjerstad H. Holm Drammen Travbane P 05/10 - 20 / 1 2100 21,4 P
S. Brynemo Per Gottling (T) S. Brynemo Klosterskogen Travbane 15/9 - 20 / 1 1700 34,4 rg N
Hvit/ grønn/ rød
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -19 000
K.B.'s Rubina 7 Plass 24 000
8 år BRUN HP v.Rubintor Pri (DE) E. Skaug Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 08 / 8 2100 20,5 403
e. Nirvana E.P. v. Super Arnie* (US) E. Skaug Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 4 2100 21,2 P
Lisbeth Gjerden-Odd Erik Berg
E. Skaug Lisbeth Gjerden
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe
8 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 894
Royal Unibrew* (S) 8 Plass 10 894
4 år BRUN H v.Prince De Charme* (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 08 / 7 2100 22,8 g 93
e. Honeymoon F.* (S) v. Viking Kronos* (IT) E. Høitomt Drammen Travbane P 02/8 - 20 / 1 2100 24,5 g P
Sverige R. Aarlie Åmål - 15/10 - 95 / 1 2100 dgpp B
H. Holm Renate Aarlie (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -17 000
Orlando G.M. 9 Plass 17 000
4 år RØD H v.Orlando Vici (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 08 / 2 2100 22,4 g 53
e. Nyssia Va Bene v. Steinlager (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 8 03/8 - 08 / 6 2100 19,8a 120
Team Lorden B. Larsen Jarlsberg Travbane P 18/6 - 24 / 2 2100 22,0 g P
T. Solberg Bjørn Larsen (T)
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
10 2019: -5 -1 -0 -1 -1 -25 500 2018: -7 -1 -2 -0 -4 -42 500
Wunder's Caviar (S) 10 Plass 68 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) J. Untersteiner Halmstad P 04/11 - 13 / 1 2140 19,4 P
e. NeuesWunder H.B.D.* (IT) v. Lindy Lane* (US) P. Sjøberg Halmstad N 12/6 - 13 / 9 2160 27,7 g N
Ulf Johansen /Drammen
D. Dalen Bjørn Larsen (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -3 -0 -0 -1 -40 000
Twintoulouse 11 Plass 40 000
4 år MØRKBR HP v.Ens Snapshot (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 22/8 - 21 / 1 2100 22,4 P
e. Kaya (DK) v. Speed Merchant (US)
Elisabeth Sagmo /Skien
E. Høitomt Elisabeth Sagmo
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
12 2019: -7 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -12 000
Linsybella 12 Plass 38 000
5 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 14/6 - 07 / 2 2100 21,8 77
e. Linsybell v. Dell Ridge Image* (CA) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/6 - 09 / 3 2100 br g 442
Gyri Kaasin /Skien E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 24/5 - 20 / 1 2100 22,3 P
S. Jessen Gyri Kaasin A. Heisholt Klosterskogen Travbane N 10/8 - 20 / 2 2100 26,9 g N
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek A. Heisholt Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 1 1700 27,8 B