<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:25 V5-3
RUUD SMOKKENS LØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 15.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-4 Plass : 1-7-4

1 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 2100 1 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik K. Mathisen Biri Travbane 2 16/9 - 08 / 8 2100 35,2 310
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 4 2100 40,4 g 240
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad O. Rakstad Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 2 2100 35,6 g 276
K. Mathisen Ole L. Rakstad (A) C. Antonsen Kala Landbane - 12/8 - 04 / 13 1920 dg 133
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 07 / 1 2100 35,1 54
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -21 000
Tinsokka 2 Plass 29 000
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Bjerke Travbane 0 19/9 - 09 / 7 2140 35,3 276
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur C. Antonsen Biri Travbane 1 10/8 - 08 / 7 2100 39,7 23
Odd Løkken /Ringebu C. Antonsen Momarken Travbane 7 10/7 - 07 / 10 2140 36,2 124
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 8 06/5 - 07 / 4 2140 43,5 383
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 5 2160 41,2 g P
3 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -41 500 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -64 000
Vår Bajas 3 Plass 105 500
5 år SVART H v.Moe Svarten E. Høitomt Biri Travbane 6 31/8 - 01 / 3 2100 33,2 155
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 2 10/8 - 09 / 2 2100 40,7 50
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 08 / 7 2100 36,4 57
P. Sem Bent Olav Wigdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 12/9 - 20 / 8 2120 42,0 P
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 29/5 - 21 / 3 1720 58,4 g B
4 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 2120 1 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 13/9 - 06 / 1 2100 32,2a 120
e. Valle Møy v. Sjefen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 02 / 4 2100 32,7 605
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Kala Landbane - 12/8 - 04 / 8 1920 dg 332
K. Kvasnes Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Momarken Travbane - 17/7 - 03 / 8 2140 dg 358
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 02 / 8 2100 34,1ag 300
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -22 045
S.K.'s Ariel 2 Plass 22 045
4 år BRUN V v.H.G. Balder H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 07 / 10 2100 br ag 263
e. Demi v. Alm Silver H. Nordland Bjerke Travbane 0 07/9 - 03 / 4 2140 39,9 r 648
Tor Strømsjordet-Kjell Dolvik H. Nordland Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 5 2100 35,0ag 1666
A. Wright H. Nordland Årjäng - 14/8 - 06 / 7 2140 dg 357
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Bjerke Travbane 4 08/8 - 01 / 2 2100 32,7a 484
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -6 -15 000
Mykle Knekten 3 Plass 17 000
6 år MØRKBR V v.Troll Kos G. Antonsen Bjerke Travbane - 19/9 - 09 / 3 2140 dg 584
e. Thess Mina v. Elding G. Antonsen Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 1 2140 34,0 254
Jorun Nilsen /Mysen G. Antonsen Klosterskogen Travbane 9 22/8 - 03 / 6 2100 35,1 1361
O. Rakstad G. Antonsen Kala Landbane 6 12/8 - 04 / 10 1920 36,8 g 418
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer G. Antonsen Momarken Travbane 0 17/7 - 03 / 3 2140 38,3 g 517
7 2019: -4 -0 -1 -1 -2 -29 000 2018: -13 -0 -2 -2 -5 -54 000
Tuxi Temi 4 Plass 83 000
4 år BRUN HP v.Tuxi Titan M. Gundersen Bjerke Travbane 3 07/9 - 03 / 3 2140 32,5 149
e. Inglinn v. Spang Best S. Ruud Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 2 2100 31,9a 347
Stall Tuxi G. Gundersen Momarken Travbane 5 19/8 - 03 / 12 2160 33,3 266
S. Ruud Per Arne Ruud S. Ruud Drammen Travbane 0 26/7 - 04 / 2 2100 33,5a 233
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Jarlsberg Travbane 8 09/7 - 02 / 3 2100 34,4ag 228
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -62 500
Kleppe Spødå 5 Plass 65 500
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Bachmann Drammen Travbane 3 06/9 - 03 / 1 2100 32,1a 75
e. Kleppe Trøa v. Trø Faks S. Wassberg Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 7 2100 32,3a 73
Jonny Kongevold-Anita Isaksen L. Kolle Bjerke Travbane 0 15/8 - 09 / 6 2160 36,2 g 24
G. Bachmann G. Bachmann Drammen Travbane 2 26/7 - 04 / 11 2100 31,4a 35
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 08 / 3 2100 33,1 330
9 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -17 -1 -1 -1 -8 -44 000
Gyri Jerven 2140 1 Plass 66 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane - 12/9 - 03 / 3 2140 dg 288
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 4 16/8 - 02 / 2 2100 31,4a 149
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 2 2100 32,2ag 253
G. Stenberg Olav Kaasin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 26/7 - 05 / 2 1700 31,2a 218
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 14/6 - 03 / 1 2100 33,1ag 167
10 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -33 000
Borkflya 2160 1 Plass 74 500
8 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Drammen Travbane - 06/9 - 02 / 1 1700 dg a 93
e. Eldhusflya v. Elding G. Aga Drammen Travbane 0 16/8 - 02 / 3 2100 34,2ag 115
Aina Skar-Geir Aga G. Aga Bjerke Travbane 0 01/8 - 02 / 3 2140 32,1 448
G. Aga Aina Skar G. Aga Drammen Travbane 4 19/7 - 01 / 4 2100 33,2ag 93
Mørkblå m/lysgrått magefelt, reklame G. Aga Drammen Travbane 5 28/6 - 03 / 6 1700 32,5ag 52