<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
CIRCLE K, Revetal's løp
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 145.000 kr. Også for 3-15-årige hopper med høyest 500 poeng som ikke har seiret.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-3 Plass : 4-8-3

1 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -24 -0 -0 -1 -10 -37 500
Lill Tea 1609 1 Plass 146 000
9 år BRUN HP v.Skibber G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 3 2100 29,8a 505
e. Trydals Tea v. Schuvar G. Austevoll Drammen Travbane 0 06/9 - 05 / 3 2100 31,6a 275
Hanne E. Ellefsrud /Gran G. Austevoll Drammen Travbane 6 30/8 - 01 / 2 2100 30,8ag 112
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) G. Austevoll Drammen Travbane 0 16/8 - 03 / 5 2100 31,2 326
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Øveraasen Drammen Travbane 12 11/8 - 01 / 2 2100 31,7 892
2 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 2 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane - 01/9 - 05 / 2 2100 dg 880
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 6 2100 32,4ag 137
Maria Andreassen /Stavern V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 03 / 4 2100 30,4a 261
V. Hop Maria Andreassen (P) A. Rasmussen Bjerke Travbane 5 25/7 - 01 / 5 2100 32,4ag 349
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 16/7 - 04 / 12 1700 29,2a 624
3 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -39 500
Bjønnum Jerka 3 Plass 143 500
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 05 / 5 2100 34,6 g 206
e. Brødsjø Terna v. Elding A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 06 / 1 2100 30,4a 96
Janne Aadna /Skien A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 03 / 8 2100 30,3a 293
A. Akselsen Janne Aadna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 16/7 - 04 / 3 1700 29,2ag 148
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 07 / 13 2120 29,8 g 1357
4 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 4 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 05 / 13 2120 29,3 485
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 06 / 6 2100 31,5a 44
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Sørlandets Travpark 0 11/7 - 04 / 10 2140 29,0a 174
T. Solberg Sissil Pedersen T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/6 - 10 / 4 2100 30,1ag 40
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/6 - 05 / 4 2140 30,6 73
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -14 000
Bjørnemyr Dennis 5 Plass 125 193
6 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Drammen Travbane 2 06/9 - 05 / 1 2100 28,9a 357
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 06 / 10 2100 31,7a 844
Monica Mathiesen-Per Nielsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 1 2100 30,4a 319
O. Kjenner Monica Mathiesen O. Kjenner Drammen Travbane 0 09/10 - 04 / 4 2500 31,4 g 281
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Årjäng 0 05/10 - 02 / 12 2160 30,8 208
6 2018: -18 -2 -2 -1 -7 -94 567 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -50 359
Alm Malabar 6 Plass 144 926
4 år SVART H v.Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 10 2100 30,6ag 67
e. Alm Monsun v. Storm Jo J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 19/8 - 07 / 4 2160 29,8 19
Beate Halvei Klomstad /Melhus J. Mjølnerød Bollnäs 3 09/8 - 10 / 7 2160 28,8 196
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 18/7 - 02 / 8 2160 30,7 63
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 10/7 - 04 / 9 2160 29,8 323
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -0 -2 -2 -9 -58 000
Brenne Brunett 7 Plass 153 500
8 år BRUN HP v.Spikeld Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 5 2100 28,7a 308
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 05 / 8 2140 30,5 g 206
Wenche Hole-Svein Hole Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 16/8 - 03 / 2 2100 31,0 99
Å. Tengsareid Harald Martinsen (B) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 04 / 4 1609 28,1a 147
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 25/6 - 04 / 2 1609 26,4a 182
8 2019: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -18 -1 -2 -2 -5 -72 000
T.H. Thermina 8 Plass 202 500
7 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 12/9 - 05 / 4 2100 29,9a 311
e. Ruskeli Frøya v. Moe Odin M. Gundersen Drammen Travbane 5 30/8 - 01 / 9 2100 30,7a 44
Katrine Holm-Trond Nordahl M. Gundersen Drammen Travbane 3 16/8 - 03 / 1 2100 30,8 71
M. Gundersen Heidi Moen (T) C. Olsen Bergen Travpark 0 21/6 - 09 / 6 2140 30,5 686
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame R. Tvedt Bergen Travpark 5 07/6 - 02 / 8 2100 31,4a 648
9 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 9 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 05 / 2 2100 28,5a 169
e. Lille Kristine v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 27/8 - 02 / 3 2100 30,7ag 331
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng V. Hop Bjerke Travbane 4 20/8 - 03 / 1 2100 28,6a 113
Ø. Tjomsland F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 03 / 7 2100 30,4a 35
Mørkblå/lysblå todelt, reklame V. Hop Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 4 2100 31,6 g 73
10 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 10 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 30/8 - 01 / 8 2100 31,0a 407
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 19/8 - 07 / 3 2160 30,7 443
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 30,0a 777
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 5 2140 br 1563
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 25/6 - 04 / 11 1609 26,6a 1184