<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2
Jan HASLESTAD GRAVING & TRANSPORT A/S' løp
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 27.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 43.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-5 Plass : 3-9-5

1 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 2100 1 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 4 2100 39,5ag 299
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) M. Sørvik Biri Travbane 8 31/8 - 01 / 6 2120 34,1 g 256
Leif Solemsli /Vang I Valdres M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 03 / 2 2100 34,2 298
M. Sørvik Leif Solemsli M. Sørvik Kala Landbane 3 12/8 - 01 / 6 1900 34,3 g 345
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek J. Kvikstad Biri Travbane 6 08/6 - 08 / 8 2120 33,0 g 322
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 2 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Biri Travbane 4 31/8 - 01 / 15 2120 32,2 698
e. Id Elida v. Elding D. Aarum Årjäng 6 07/8 - 08 / 8 2160 33,2 g 470
Terese Aarlie /Hønefoss Å. Tengsareid Drammen Travbane 8 26/7 - 04 / 6 2100 33,4ag 606
E. Høitomt Terese Aarlie E. Høitomt Biri Travbane - 22/7 - 03 / 4 2100 dg 347
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 08/6 - 08 / 15 2140 34,5 g 330
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -2 -1 -0 -1 -184 000
Brenne Vikki 3 Plass 184 000
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/8 - 08 / 5 2140 31,7 25
e. Brenne Vinni v. Lome Elden Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 2 2160 34,8 P
Tore Gard /Nøtterøy
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -21 491
Sikvelands Odine 4 Plass 30 491
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin C. Antonsen Kala Landbane 6 12/8 - 01 / 8 1920 33,4 61
e. Seile Maia v. Slogum Jørn M. Jakobsson Arvika - 26/6 - 08 / 1 2100 dg 34
Stall Gate Å. Tengsareid Biri Travbane 1 08/6 - 08 / 7 2120 32,3 36
Å. Tengsareid Torgeir Gjølberg Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 31/5 - 08 / 2 2100 dg a 106
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Antonsen Momarken Travbane 0 12/12 - 08 / 1 2140 37,7 g 393
5 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 5 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril V. Hop Klosterskogen Travbane 6 13/9 - 06 / 5 2100 32,1ag 128
e. Kos Rappa v. Kos Knekten V. Hop Drammen Travbane 6 02/8 - 04 / 8 2100 31,9ag 537
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 4 1700 31,9a 112
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 28/6 - 03 / 10 1700 32,3a 122
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 07 / 5 1700 30,8a 65
6 2018: -7 -0 -1 -1 -3 -20 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Engas Vesla 2120 1 Plass 41 000
13 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 02 / 7 2140 35,0 g 157
e. Skrims Terna v. Øylan D. Dalen Jarlsberg Travbane - 05/8 - 04 / 12 1609 dg a 210
Jon Harald Berge-Mona Berge V. Hop Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 05 / 9 1700 30,9a 211
D. Dalen Jon Harald Berge D. Dalen Drammen Travbane 6 28/6 - 03 / 4 1700 32,5ag 133
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 01/6 - 05 / 1 1609 31,5a 1141
7 2018: -23 -0 -3 -2 -7 -46 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Il Dina 2 Plass 46 000
6 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bergen Travpark 0 18/8 - 01 / 2 2100 41,0 106
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Biri Travbane 0 22/7 - 03 / 9 2120 32,7 750
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 0 29/6 - 03 / 10 2120 37,0 1418
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 0 12/6 - 07 / 6 2160 br r 712
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 7 15/5 - 08 / 11 2180 34,5 504
8 2018: -6 -1 -0 -1 -4 -28 912 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Frøken Kari 3 Plass 33 912
4 år BRUN HP v.Spikeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 14/9 - 07 / 4 2100 33,5a 66
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Drammen Travbane 5 06/9 - 03 / 6 2100 32,4a 106
Kari Steinseth-Inger Sveen Steinseth B. Steinseth Årjäng 4 26/8 - 08 / 6 2140 33,9 42
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 04 / 5 2100 32,3 169
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Steinseth Drammen Travbane 3 26/7 - 04 / 4 2100 32,2a 56
9 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 4 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 13/9 - 06 / 6 2100 31,7ag 64
e. Solli Mai v. Bokli Eld M. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 2 2140 32,5 g 34
Birger Opheim /Ekne M. Gundersen Biri Travbane 3 31/8 - 01 / 10 2120 32,2 g 52
A. Akselsen Andreas Opheim (T) U. Eriksson Bollnäs 0 14/11 - 01 / 10 2160 36,9 82
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Jakobsson Romme 2 03/10 - 05 / 12 2160 33,8 g 54