<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-5
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-15 Plass : 5-1-15

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -1 -2 -1 -0 -68 000
Gompens Hønk 2100 1 Plass 68 000
4 år SVART V v.Stiv Kuling A. Frønes Jarlsberg Travbane P 14/9 - 21 / 5 2120 38,0 P
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten P. Kals Sørlandets Travpark 19/11 - 22 / 3 1660 51,1 B
Elin Gumpen /Nodeland J. Undem Jarlsberg Travbane 27/8 - 20 / 12 2120 br N
A. Frønes Elin Gumpen
Mørkblå m/burg. ermer, reklame
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Missingmyr Gutten 2 Plass 4 000
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore B. Strømnes Momarken Travbane 0 18/9 - 07 / 5 2140 39,6 544
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane 0 08/8 - 01 / 1 2100 br a 166
Bjørn Strømnes-Jenny Martine Theodorsen B. Strømnes Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 8 2120 45,6 g P
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane N 23/1 - 20 / 1 2140 55,9 N
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 22/8 - 23 / 6 2160 54,5 g B
3 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -26 000 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -45 000
Bjørnemyr Tore 3 Plass 71 000
4 år LYSBRUN H v.Horgen Tore G. Gundersen Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 9 2180 32,8 P
e. Bjørnemyr Fresa v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 12/7 - 20 / 3 1660 47,7 g B
Stall Tore På Sporet O. Kjenner Momarken Travbane 19/5 - 22 / 4 2160 47,6 B
G. Gundersen Andreas Opheim (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -4 -52 000
Voje Faksa 4 Plass 52 000
4 år SVART HP v.Hellin Faxen G. Flåten Jarlsberg Travbane P 03/8 - 21 / 6 2120 36,0 P
e. Voje Lykka v. Lykkebron* G. Flåten Jarlsberg Travbane 03/11 - 21 / 2 2100 53,0 B
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tjomsensin 5 Plass 0
3 år SVART H v.Tekno Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 11/7 - 20 / 5 2160 36,4 g P
e. Åsaeldi v. Spikeld
Stall Bergsåkers Trotters Tjomsland
Ø. Tjomsland
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl.
6 2019: -7 -3 -3 -1 -0 -73 845 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -39 139
Stjerne Tore 6 Plass 112 984
4 år SVART KH v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 18/9 - 07 / 12 2140 34,7 g 108
e. Spikny v. Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane P 19/6 - 20 / 4 2160 40,2 g P
Stall Hiv o'' Hoi C. Kjenner Bjerke Travbane 16/8 - 20 / 6 1660 53,5 B
J. Mjølnerød C. Kjenner Drammen Travbane 31/7 - 20 / 7 2120 53,7 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
7 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -13 990 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Tangen Bjørg 7 Plass 18 490
4 år BRUN HP v.Særpefanten M. Gundersen Momarken Travbane 8 18/9 - 07 / 4 2140 38,2 g 87
e. Slogum Bra v. Braute G. Austevoll Biri Travbane 4 24/8 - 09 / 12 2100 37,8 170
Gerd Johannessen /Fredrikstad G. Austevoll Momarken Travbane P 10/4 - 20 / 1 2140 39,2 P
G. Austevoll Gerd Johannessen G. Austevoll Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 2 1660 54,6 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 30/5 - 12 / 2 2160 56,2 B
8 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 8 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 25/8 - 08 / 1 2140 dg 438
e. Torpa Kry v. Moe Odin J. Dagsvold Sørlandets Travpark P 29/7 - 20 / 3 2160 35,9 P
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson H. Tvedt Bjerke Travbane 23/8 - 20 / 3 1660 53,0 g B
H. Tvedt Vidar Wilson H. Tvedt Bjerke Travbane 09/8 - 20 / 3 1640 54,4 g B
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
9 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -58 000
Solmyr Arvid 9 Plass 63 000
4 år BRUN V v.Hellin Faxen V. Hop Bjerke Travbane P 08/8 - 21 / 2 2140 38,2 P
e. Norheim Odine v. Moe Odin
Team Arvid
V. Hop Geir Kihle (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
10 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000
Oliver Viking 10 Plass 23 000
4 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) E. Holm Biri Travbane P 31/8 - 24 / 2 2100 37,9 P
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Holm Biri Travbane 11/8 - 23 / 5 2100 51,1 B
Terje Limoseth /Bybrua E. Holm Biri Travbane 23/7 - 22 / 1 2100 54,5 B
E. Høitomt Erland Holm (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
11 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 11 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden R. Aarlie Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 08 / 4 2100 38,3 g 312
e. Tekno Leika v. Moe Odin R. Aarlie Biri Travbane 7 22/7 - 07 / 1 2100 38,1 323
Åge Karlsen /Brandbu R. Aarlie Biri Travbane 0 15/6 - 02 / 5 2100 39,4 223
R. Aarlie R. Aarlie Biri Travbane P 25/5 - 21 / 5 2100 42,0 P
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Biri Travbane 18/6 - 22 / 3 2120 54,2 B
12 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 2120 1 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 2 24/8 - 09 / 6 2100 36,9 183
e. Langaard Tiril v. Braute A. Rasmussen Biri Travbane 3 10/8 - 08 / 8 2100 40,0 320
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 8 2100 38,8 g 452
O. Kjenner Brynjulf Bjørge A. Rasmussen Biri Travbane P 15/6 - 20 / 8 2120 41,6 P
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek G. Austevoll Biri Travbane 15/9 - 23 / 4 2100 53,8 B
13 2019: -3 -1 -1 -1 -0 -25 000 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -23 000
Pinsleterna 2 Plass 48 000
4 år BRUN HP v.Lex Lodney O. Østre Klosterskogen Travbane 1 13/9 - 07 / 5 2100 35,1 314
e. Engas Vesla v. Moe Odin M. Sørvik Klosterskogen Travbane 8 16/8 - 08 / 11 2100 40,5 g 320
Jon Harald Berge-Mona Berge D. Dalen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 08 / 6 2100 dg 897
O. Østre Jon Harald Berge V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 4 2100 39,9 g 840
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame R. Aarlie Jarlsberg Travbane - 01/6 - 08 / 4 2100 dg 1055
14 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -2 500 2018: -7 -0 -0 -0 -7 -25 500
Holene Stjernen 3 Plass 28 000
4 år SVART V v.Hellin Faxen A. Valstad Leangen Travbane 8 02/7 - 10 / 6 2160 37,5 83
e. Ara Tulla v. Atom Vinter I. Melby Leangen Travbane 5 04/6 - 11 / 1 2140 35,8 86
Geir Rygvik-Kurt Ingar Skaanes A. Solhus Leangen Travbane P 07/5 - 20 / 4 2160 41,1 P
S. Jessen
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek
15 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -43 000
Nelson Andrea 4 Plass 43 000
4 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 08 / 1 2100 37,1 g 59
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Klosterskogen Travbane P 10/5 - 21 / 4 2100 38,4 g P
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Klosterskogen Travbane - 27/11 - 22 / 1 1700 dgpp N
T. Solberg
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek