<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
URDSØNNS LØP (15 BAK BILEN - SPORTRAPP / GRUNNLAG)
15 BAK BILEN - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart. Maks 15 startende.
For 3-15-årige 210.001 - 575.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-14-12 Plass : 11-14-12

1 2019: -7 -0 -0 -3 -2 -30 000 2018: -21 -0 -1 -2 -4 -22 850
Theodor 2100 1 Plass 350 870
11 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten J. Theodorsen Leangen Travbane 0 17/9 - 05 / 6 2680 29,9 168
e. Timterna v. Tim S. Theodorsen Bjugn Travbane 3 25/8 - 03 / 5 2160 29,7 PK
John Einar Theodorsen /Fannrem I. Melby Orkdal Tråvpark 0 11/8 - 03 / 7 2120 br g 255
D. Dalen John Einar Theodorsen (A) I. Melby Leangen Travbane 0 06/8 - 06 / 9 2700 30,1 341
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Leangen Travbane - 22/6 - 04 / 1 2140 dg a 70
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 2 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Kala Landbane 2 12/8 - 06 / 7 1920 26,1 g 389
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Bjerke Travbane - 08/8 - 06 / 6 1640 dg 480
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Biri Travbane - 28/7 - 05 / 5 2120 dg 343
H. Holm Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Biri Travbane 5 29/6 - 01 / 9 1620 26,3 591
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Malmin Momarken Travbane 0 19/6 - 03 / 1 2140 28,6a 189
3 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 3 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 01 / 3 1609 24,4a 261
e. Slogum Il v. Ilmin G. Stenberg Bjerke Travbane - 05/9 - 06 / 6 2100 dg a 566
Johnna Henningsen-John Grinde G. Stenberg Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 03 / 1 2100 28,2a 299
G. Stenberg R. Lauritsen Bjerke Travbane - 09/5 - 08 / 6 2100 dg a 844
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek R. Lauritsen Biri Travbane 0 20/4 - 05 / 8 1609 28,4ag 503
4 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 4 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Biri Travbane 1 31/8 - 04 / 3 2100 27,5 156
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp K. Johansen Momarken Travbane 4 19/8 - 01 / 7 2160 26,9 289
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Johansen Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 1 1609 26,9ag 178
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Biri Travbane 2 29/6 - 01 / 12 1620 25,1 73
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm G. Gundersen Biri Travbane 5 01/9 - 01 / 9 1609 26,1a 132
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 5 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 2 1609 25,0a 105
e. Lex Ronja v. Lex Jon E. Høitomt Bjerke Travbane 4 05/9 - 06 / 5 2100 27,3a 90
Gjermund Gravdal /Tranby O. Østre Färjestad 0 20/8 - 05 / 7 2160 28,1 g 80
E. Rennesvik Gjermund Gravdal R. Skoglund Rättvik 0 04/8 - 01 / 5 2160 27,5 76
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek O. Østre Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 15 2140 28,8 g 41
6 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 6 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 4 2100 25,5a 220
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 0 31/8 - 04 / 7 2120 27,2 g 37
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Biri Travbane 2 17/8 - 01 / 4 2100 26,4a 20
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Drammen Travbane 1 11/8 - 10 / 5 2100 26,5a 188
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 6 27/7 - 06 / 9 1609 25,8a 91
7 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 7 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 5 2100 25,5a 127
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 03 / 2 2100 26,3a 36
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Drammen Travbane 2 11/8 - 10 / 9 2100 26,5a 60
G. Flåten Torkild Øveren G. Flåten Bjerke Travbane 2 01/8 - 01 / 7 1609 24,5a 14
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 03 / 7 1700 24,1a 25
8 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 8 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder J. Øveraasen Bjerke Travbane 3 05/9 - 04 / 7 2180 27,4 130
e. Lome Lerka v. Spikeld J. Kvikstad Biri Travbane 0 17/8 - 01 / 6 2100 26,7ag 60
Lisbeth Follestad-Anders Taaje J. Kvikstad Biri Travbane - 28/7 - 08 / 1 2600 dg a 325
J. Kvikstad Lisbeth Follestad J. Kvikstad Biri Travbane 1 15/7 - 06 / 9 2120 27,5 176
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Øveraasen Momarken Travbane - 10/7 - 03 / 9 2180 dg 81
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 499
H.G. Jerv* 9 Plass 462 957
10 år SVART V v.Åsajerven O. Østre Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 5 1620 29,9 g 113
e. H.G. Celin v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/1 - 07 / 1 1609 27,8ag 153
Sverige Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 25/10 - 06 / 2 2100 dg ar 335
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 06/8 - 03 / 5 2140 dg ar 54
Mørkblå med gul reklame/bånd Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 11/7 - 01 / 5 2180 25,4 57
10 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 10 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 06 / 5 2100 27,0ag 207
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Färjestad 0 07/5 - 08 / 6 2160 26,7 412
Stall Rotnes E. Schem Bjerke Travbane 0 14/4 - 09 / 6 2660 br 476
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 0 28/3 - 06 / 8 2100 br ag 133
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 1 21/2 - 02 / 4 2100 26,4a 42
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -3 -2 -7 -129 964
Søyset Kaiser 11 Plass 532 274
10 år SVART H v.Nordli Svarten P. Sørmo Leangen Travbane 5 03/9 - 10 / 5 2160 25,9 g 51
e. Tinna Perla v. Rigel Jo D. Dalen Bjerke Travbane 6 23/8 - 04 / 8 2660 26,9 1001
Lene Søyseth /Surnadal P. Sørmo Orkdal Tråvpark 4 11/8 - 08 / 7 2120 28,4 116
O. Østre Lene Søyseth (A) P. Sørmo Leangen Travbane 2 06/8 - 06 / 10 2720 27,8 206
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame P. Sørmo Leangen Travbane 5 23/7 - 09 / 3 2640 28,9 114
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -9 -3 -2 -0 -463 491
Remix 12 Plass 802 347
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 1 26/8 - 01 / 8 2180 25,8 14
e. Vika Trolla v. Troll Jahn J. Blekkan Leangen Travbane 1 23/7 - 09 / 2 2640 27,6 17
Bjørn Eggan-Inger Marie Wilmann J. Blekkan Leangen Travbane 1 11/6 - 02 / 8 2160 24,8 12
J. Blekkan Bjørn Eggan J. Blekkan Biri Travbane 1 06/5 - 06 / 4 2100 24,9a 22
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Umeå - 20/4 - 06 / 2 2140 dg 22
13 2019: -4 -0 -1 -0 -3 -52 000 2018: -16 -3 -3 -3 -5 -240 750
Alsaker Blest 13 Plass 705 416
6 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Forus Travbane 4 16/6 - 09 / 3 1600 23,1a 574
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 1 06/6 - 08 / 7 2100 26,0a 155
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 5 23/5 - 07 / 8 2100 25,0a 211
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Biri Travbane 4 06/5 - 06 / 7 2100 25,1a 591
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/2 - 02 / 5 2100 27,8a 19
14 2018: -11 -2 -1 -0 -7 -123 153 2017: -17 -3 -2 -6 -3 -211 014
Kong Henry* 14 Plass 555 022
7 år BRUN V v.Lome Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 12/9 - 06 / 4 2100 25,8a 383
e. Løv Perla v. Lome Elden M. Andersson Färjestad 6 20/8 - 05 / 9 2180 24,7 115
Sverige L. Witasp Rättvik 7 23/7 - 07 / 11 2180 25,4 g 234
G. Austevoll Mats Andersson (T) J. Sjøqvist Arvika 4 06/7 - 03 / 6 2520 31,2 179
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl M. Andersson Årjäng 4 22/6 - 08 / 2 1660 23,9 57