<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
SPRYDS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-7 Plass : 3-4-7

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 2100 1 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Holm Bjerke Travbane 6 20/8 - 03 / 4 2100 28,8a 110
e. Hauglid Tina v. Lome Elden H. Holm Årjäng 0 07/8 - 03 / 10 2140 30,2a 150
Øystein Klever /Leirsund H. Holm Biri Travbane 4 27/7 - 10 / 10 2120 29,0 90
H. Holm Øystein Klever H. Holm Drammen Travbane 3 21/6 - 04 / 8 1700 27,4a 28
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 1 31/5 - 01 / 5 2140 28,8a 60
2 2019: -6 -1 -0 -0 -2 -26 500 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -118 000
Solstad Stjernen 2 Plass 251 606
6 år BRUN V v.Wik Stjernen E. Rennesvik Bjerke Travbane - 12/5 - 06 / 5 2100 dg a 903
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld E. Rennesvik Bjerke Travbane 5 26/4 - 04 / 7 2100 29,4a 20
Roy Steinar Larsen /Ise E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 11/4 - 08 / 4 2100 29,5ag 145
J. Mjølnerød E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 01 / 7 1609 27,3a 21
burgunder m/gul hestesko & to ermringe E. Rennesvik Bergen Travpark 1 10/3 - 04 / 5 2120 29,7 69
3 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -16 000 2018: -7 -4 -0 -1 -0 -87 000
Fløya 3 Plass 208 000
9 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 1 07/9 - 01 / 11 2100 26,1a 231
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur M. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/8 - 04 / 3 2100 30,5ag 27
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Biri Travbane 1 29/6 - 04 / 6 2120 27,1 74
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/6 - 03 / 3 2100 29,5a 507
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 0 08/5 - 06 / 8 2140 31,4a 147
4 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 4 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 5 27/8 - 05 / 7 2600 28,2ag 1156
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 01/8 - 04 / 5 2600 30,4a 89
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 1 2600 29,5a 157
K. Johansen Jo Svenstad (T) K. Johansen Bjerke Travbane 4 16/7 - 02 / 7 2100 27,6a 32
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 23/6 - 08 / 6 2160 29,9 79
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -18 -1 -0 -1 -10 -73 558
Troll Ess 5 Plass 175 612
9 år SVART V v.Spikeld U. Eriksson Bergsåker 7 25/8 - 12 / 1 1640 27,6 579
e. Trollrun v. Troll Jahn G. Kanstad Leangen Travbane 11 14/7 - 04 / 11 2140 29,2a 210
Lars Garberg Kvåle /Fannrem O. Lindqvist Hoting 7 07/7 - 04 / 12 2080 30,0 g 96
E. Høitomt Lars Garberg Kvåle O. Lindqvist Dannero 0 21/6 - 12 / 7 1640 27,6 g 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Lindqvist Dannero 1 31/5 - 01 / 14 2160 28,5 653
6 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 6 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 5 2100 31,7a 88
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 5 12/8 - 08 / 6 1609 27,7a 40
Team Lego J. Undem Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 02 / 5 2100 27,2a 38
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 01 / 8 2100 28,0a 40
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 5 20/6 - 05 / 5 2160 29,6 97
7 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 7 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden C. Hande Jarlsberg Travbane 3 10/9 - 01 / 4 2100 27,0a 159
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel C. Hande Drammen Travbane 3 30/8 - 04 / 8 2100 28,7a 437
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen C. Hande Bjerke Travbane 3 20/8 - 03 / 2 2100 28,6a 226
C. Hande Aina Kristine Madsen C. Hande Drammen Travbane 4 11/8 - 01 / 8 2120 29,7 187
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek A. Akselsen Bjerke Travbane 5 30/7 - 02 / 9 2100 28,9a 361
8 2018: -14 -4 -2 -0 -5 -113 000 2017: -14 -3 -7 -1 -3 -106 000
Loke 8 Plass 240 500
6 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 08/9 - 02 / 4 2140 27,7 112
e. Grøtte Perla v. Pål Even S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 21/7 - 05 / 15 2160 28,6 609
Team For Fulle Mugger L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 08 / 9 2120 30,0 g 151
T. Solberg Grethe Cecilie Skaar L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 18/6 - 01 / 6 1609 26,0a 60
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 04 / 9 2100 27,8ag 70
9 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -2 -3 -11 -90 000
Faksen U.N. 9 Plass 200 250
7 år MØRKBR V v.Voje Faks L. Kolle Drammen Travbane 1 06/9 - 05 / 10 2100 28,9a 63
e. Pernillemor v. Kos Knekten L. Kolle Drammen Travbane - 30/8 - 01 / 10 2100 dg a 37
Stall Kjønnerød J. Undem Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 07 / 4 1700 29,2ag 49
L. Kolle Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Sørlandets Travpark 3 12/8 - 01 / 1 1609 28,6a 352
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Drammen Travbane 5 26/7 - 03 / 7 2100 30,0a 109
10 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -46 500 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -62 971
Rigel Øyvind 10 Plass 231 379
5 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy O. Kjenner Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 5 2600 29,0a 603
e. Rigel Snerta v. Metsgar O. Kjenner Årjäng 4 14/8 - 08 / 5 1640 27,7 64
Stall Rigel Øyvind O. Kjenner Årjäng 3 07/8 - 03 / 6 2140 28,4a 121
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Östersund 0 15/7 - 04 / 1 2140 31,9a 285
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Hagmyren 1 02/7 - 05 / 15 2160 28,7 22
11 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 11 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Drammen Travbane 0 30/8 - 01 / 6 2100 30,9a 240
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 25/8 - 03 / 2 2140 30,3 586
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 4 1700 29,1ag 441
D. Dalen Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 1 2140 29,3a 472
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Juklerød Bjerke Travbane 4 27/6 - 10 / 2 2100 30,7a 414