<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
REMIN STJERNAS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 68.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 105.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-14-2 Plass : 6-14-2

1 2018: -11 -3 -2 -1 -3 -65 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elsås Perla 2140 1 Plass 65 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 07 / 8 1609 27,3a 25
e. Spang Gjerd v. H.G. Balder G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 13/8 - 03 / 7 2100 30,8a 17
Heidi Andersen-Roy Karlsen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 9 2120 32,4 18
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 1 10/7 - 02 / 3 2160 30,5 14
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 18/6 - 08 / 3 2100 31,9 78
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -1 -1 -5 -4 -66 000
Mo Lykke 2 Plass 88 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Bjerke Travbane 3 12/9 - 03 / 8 2140 32,2 105
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Biri Travbane 2 31/8 - 03 / 3 2100 30,1a 97
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss V. Hop Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 04 / 11 2120 30,6 267
A. Stensen Jo Svenstad (T) A. Stensen Biri Travbane 3 22/7 - 03 / 11 2120 31,2 423
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Antonsen Biri Travbane 0 29/6 - 03 / 14 2120 32,6 630
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -15 -2 -0 -1 -9 -59 000
Hippoline 3 Plass 70 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 02 / 1 2140 31,4 14
e. Troll Molly v. Spang Best T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 03 / 15 2140 32,5 g 32
Ine Elisabeth Dahl /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 13/8 - 03 / 4 2100 30,5a 106
T. Solberg Ine Elisabeth Dahl (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 6 01/8 - 09 / 10 2160 33,4 g 469
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Akselsen Drammen Travbane 0 19/7 - 02 / 5 2100 32,5a 436
4 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 4 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden M. Jakobsson Årjäng - 26/8 - 04 / 7 1640 dg 148
e. Frigg Rappa v. Friggbest K. Frick Rättvik 3 30/7 - 02 / 2 1660 30,8 g 40
Øystein Østre /Askim U. Ohlsson Romme 3 27/7 - 11 / 2 1640 29,6 24
E. Rennesvik Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 3 10/7 - 02 / 4 2160 31,5 68
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 02 / 4 1609 28,3a 39
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -2 -1 -2 -7 -87 500
Kaiaperla 5 Plass 111 500
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 11 2160 dg 333
e. Kaianett v. Pajaprins E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 3 1640 30,7 g 46
Terje Seielstad /Svingvoll E. Høitomt Biri Travbane 6 13/7 - 04 / 7 2120 31,6 177
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Leangen Travbane 0 23/6 - 04 / 4 2140 33,2 138
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Biri Travbane 3 15/6 - 06 / 1 2100 31,0a 91
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -4 -2 -0 -2 -88 824
Miramella 6 Plass 88 824
8 år SVART HP v.Lome Kongen K. Mathisen Kala Landbane 1 12/8 - 03 / 2 1900 28,6 r 30
e. Mira Malin v. Alm Viktor K. Mathisen Jarlsberg Travbane 2 03/8 - 04 / 10 2120 29,7 49
Stall Vitri K. Mathisen Biri Travbane 1 13/7 - 04 / 2 2100 30,2 94
K. Mathisen Andre H. Stensen (T) K. Mathisen Årjäng 2 02/7 - 06 / 7 2160 31,8 99
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 5 08/6 - 08 / 10 2140 32,1 898
7 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -16 000 2018: -15 -0 -3 -2 -6 -54 500
Lykke Ida 2160 1 Plass 116 500
6 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Bjerke Travbane 5 05/9 - 02 / 10 2160 31,0 g 135
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Drammen Travbane 3 23/8 - 03 / 5 2100 31,6ag 16
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 16/8 - 06 / 11 2100 dg a 83
O. Østre Enok Antonsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 01/8 - 02 / 10 2160 29,4 154
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 25/7 - 03 / 2 1640 29,0 78
8 2019: -8 -2 -0 -0 -3 -42 000 2018: -21 -1 -1 -4 -7 -103 236
Komnes Anna 2 Plass 177 236
5 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Bjerke Travbane 0 27/8 - 03 / 4 2100 29,9a 717
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 06 / 4 2100 30,5a 117
Stall Eldo J. Gaustad Bjerke Travbane 5 04/8 - 07 / 3 2120 29,7 944
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 7 1700 29,5ag 150
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Leangen Travbane 3 23/6 - 04 / 2 2140 32,1 313
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 3 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Bjerke Travbane - 03/9 - 03 / 6 2100 dg a 105
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Färjestad 3 14/4 - 07 / 9 2660 31,2 125
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Bjerke Travbane 4 04/4 - 01 / 1 1609 31,4ag 19
H. Storås H. Storås Bjerke Travbane 1 28/3 - 09 / 9 2160 31,9 g 24
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 05 / 5 2120 33,2 g 50
10 2019: -7 -1 -2 -2 -1 -91 000 2018: -17 -2 -4 -2 -2 -128 000
Eikjærva 4 Plass 236 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane - 09/9 - 04 / 12 2100 dg a 1223
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 27/8 - 02 / 2 2100 28,7a 364
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 06 / 8 2100 30,8a 21
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 02 / 2 2100 29,4 107
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/7 - 04 / 3 2140 30,4ag 58
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -7 -0 -1 -2 -4 -39 000
Silviana 5 Plass 97 000
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 03/9 - 03 / 10 2100 32,7a 226
e. Uldina v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane 6 15/9 - 05 / 12 1609 27,4a 302
Ivar Henriksen /Brumunddal J. Kvikstad Biri Travbane 4 11/8 - 04 / 12 2120 30,2 62
J. Kvikstad Ivar Henriksen J. Kvikstad Biri Travbane 4 28/7 - 06 / 4 2100 29,2a 179
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/5 - 05 / 8 2140 30,3 103
12 2018: -8 -2 -0 -1 -3 -67 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -41 000
Stuve Sky 6 Plass 108 000
4 år LYSBRUN HP v.Tekno Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 1 10/9 - 03 / 6 1609 28,6a 27
e. Stuve My v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 27/8 - 01 / 5 2100 29,1a 263
Stall Stuve V. Hop Drammen Travbane 5 11/8 - 07 / 1 1700 27,2a 182
V. Hop Øyvind Stuve V. Hop Bjerke Travbane 1 01/8 - 02 / 7 2140 30,0 22
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Leangen Travbane 5 23/6 - 04 / 5 2140 32,3 85
13 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 7 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 3 2160 30,8 g 139
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 05 / 7 2120 31,3 79
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 16/8 - 06 / 3 2100 31,0a 98
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 4 25/7 - 03 / 6 1640 29,3 25
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 04 / 8 1700 29,5ag 473
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -5 -1 -1 -0 -93 000
Valle Gulla 8 Plass 110 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 16/7 - 04 / 2 1700 27,9a 12
e. Gode Tider v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 25/6 - 08 / 3 2100 30,5a 16
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 30/3 - 03 / 3 2100 30,7 14
D. Dalen Lill-Ann Berg D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 15/3 - 05 / 8 2120 32,5 16
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Sørlandets Travpark 3 25/2 - 09 / 6 2180 31,5 g 38
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -3 -1 -2 -35 500
Skjeggejomi 9 Plass 79 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 4 27/7 - 03 / 4 2100 30,8a 232
e. Skjeggeblessa v. Braute O. Mikkelborg Biri Travbane 2 13/7 - 04 / 11 2120 30,8 117
Marianne Mølmen /Gjøvik A. Stensen Bjerke Travbane 3 27/6 - 01 / 6 1640 28,9 167
O. Mikkelborg Marianne Mølmen A. Stensen Biri Travbane 2 15/6 - 06 / 5 2100 30,3a 70
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 30/5 - 04 / 4 2140 30,1 107