<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
STEGGJAKKS LØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 17.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-5 Plass : 11-1-5

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -42 500
Rigel Arel 2140 1 Plass 42 500
6 år SVART V v.Lome Elden K. Johansen Biri Travbane 2 31/8 - 01 / 1 2100 32,4 19
e. Rigel Viktoria v. Alm Svarten K. Johansen Biri Travbane 1 24/8 - 09 / 7 2100 36,2 58
Hans Peder Rolstad /Brandbu K. Johansen Momarken Travbane - 10/7 - 07 / 4 2140 dg 70
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Biri Travbane P 29/6 - 21 / 3 2100 38,7 P
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
2 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 500 2018: -8 -3 -0 -0 -1 -45 000
Eddie 2 Plass 62 500
5 år BRUN V v.Horgen Tore N. Holm Bjerke Travbane 5 05/9 - 01 / 4 2140 34,1 g 15
e. Arga v. Viljesterk N. Holm Kala Landbane 1 12/8 - 04 / 3 1900 31,3 39
Marianne Holm /Berg I Østfold N. Holm Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 8 2160 35,1 P
N. Holm Monica Sønstegård (B)
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -6 -15 000
Mykle Knekten 3 Plass 17 000
6 år MØRKBR V v.Troll Kos G. Antonsen Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 1 2140 34,0 254
e. Thess Mina v. Elding G. Antonsen Klosterskogen Travbane 9 22/8 - 03 / 6 2100 35,1 1361
Jorun Nilsen /Mysen G. Antonsen Kala Landbane 6 12/8 - 04 / 10 1920 36,8 g 418
G. Antonsen Ole L. Rakstad (A) G. Antonsen Momarken Travbane 0 17/7 - 03 / 3 2140 38,3 g 517
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame O. Kjenner Momarken Travbane 5 19/6 - 07 / 4 2140 35,0 353
4 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -8 000 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -15 000
Eld Brando 4 Plass 23 000
4 år SVART H v.Lome Elden A. Berås Forus Travbane 8 07/8 - 05 / 2 2040 34,3 g 791
e. Nygård Helga v. Spang Best A. Berås Forus Travbane 6 05/6 - 07 / 8 2060 33,6 4682
Sofie Abusdal /Tveit A. Berås Bjerke Travbane 8 09/5 - 09 / 6 2140 35,5 827
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark P 15/4 - 20 / 6 2160 36,9 P
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark - 08/4 - 20 / 9 2160 dv N
5 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -15 200
Grinder Dragen 5 Plass 31 200
6 år SVART V v.Lome Elden H. Kulblik Färjestad - 04/12 - 10 / 9 2160 dg 54
e. Mai Betzy v. Alm Svarten H. Kulblik Romme - 17/11 - 12 / 4 1640 dg 64
Marie Grinder-Trond A. Grinder H. Kulblik Färjestad 2 28/10 - 09 / 9 2160 34,4 53
H. Kulblik Marie Grinder H. Kulblik Biri Travbane 0 06/10 - 08 / 1 2100 34,7 175
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Romme 3 15/9 - 02 / 2 2140 33,9 187
6 2019: -7 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -9 -1 -1 -0 -7 -58 000
Valle Grom 6 Plass 111 000
4 år BRUNBORKET H v.Bork Odin D. Dalen Bjerke Travbane 8 07/9 - 03 / 5 2140 35,9 g 185
e. Sunnmørsjenta v. Elding D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 01 / 7 2120 32,2 66
Stall Grom T. Lindbak Biri Travbane 6 17/8 - 03 / 3 2100 34,4 75
D. Dalen Per Johansen (T) P. Johansen Biri Travbane 5 27/7 - 01 / 1 2100 35,9 142
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Johansen Biri Travbane P 13/7 - 21 / 1 2100 40,3 P
7 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -21 000
Tinsokka 7 Plass 29 000
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Biri Travbane 1 10/8 - 08 / 7 2100 39,7 23
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur C. Antonsen Momarken Travbane 7 10/7 - 07 / 10 2140 36,2 124
Odd Løkken /Ringebu C. Antonsen Momarken Travbane 8 06/5 - 07 / 4 2140 43,5 383
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane P 17/4 - 20 / 5 2160 41,2 g P
Blå m/gul hestesko & tre ermringer
8 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 2160 1 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 6 2160 32,8 63
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Biri Travbane 1 17/8 - 03 / 7 2100 32,7 59
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Biri Travbane 2 10/8 - 08 / 1 2100 39,7 g 31
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Momarken Travbane 4 10/7 - 07 / 3 2140 35,2 78
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane P 29/6 - 21 / 2 2100 38,3 P
9 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 2 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Drammen Travbane 0 06/9 - 03 / 2 2100 32,5ag 232
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 22/8 - 03 / 10 2120 34,0 94
Inge Brusletto /Geilo S. Wassberg Bergen Travpark 2 09/8 - 08 / 1 2100 33,0 26
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/7 - 03 / 6 2140 36,6 252
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 1 2100 36,7 g 53
10 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -34 000
Findal Faxen 3 Plass 63 500
8 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane 5 14/9 - 07 / 2 2100 34,0ag 458
e. Findal Elda v. Elding K. Ødegaard Drammen Travbane 7 21/6 - 02 / 3 2100 34,8a 976
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 3 2100 34,8a 244
J. Undem Ole Roger Dyrkorn K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 08 / 8 2120 br 474
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 09/11 - 08 / 4 2100 34,6 119
11 2018: -16 -3 -3 -0 -3 -74 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Ilja 4 Plass 74 000
5 år MØRKBR HP v.Voje Faks Ø. Ruttenborg Drammen Travbane - 06/9 - 03 / 5 2100 dg a 39
e. Kor Vindi v. Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 31/8 - 03 / 8 2100 31,6ag 153
Heidi Raaen-Amund Raaen Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 03 / 1 2100 33,4 138
Ø. Ruttenborg Heidi Raaen Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 2 2100 32,8 g 375
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 7 26/7 - 04 / 3 2100 33,3ag 377
12 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -14 -2 -3 -2 -5 -78 500
Holen Storm 5 Plass 86 500
5 år SVART V v.Bork Odin T. Karlsen Sørlandets Travpark 0 21/7 - 01 / 2 2140 32,6 214
e. Eld Nixi v. Lome Elden T. Karlsen Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 02 / 5 1609 28,9a 220
Stall Mandal Travklubb L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 18/6 - 08 / 12 2100 32,5 30
T. Solberg Grethe Cecilie Skaar T. Solberg Sørlandets Travpark 3 26/5 - 08 / 6 2160 31,9 80
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 10/5 - 08 / 8 2120 34,2 172
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -1 -0 -3 -14 000
Høvding Snublefot 6 Plass 24 000
7 år SVART V v.Feseth Lynet K. Mathisen Kala Landbane 7 12/8 - 01 / 7 1920 34,0 168
e. Troll Rappa v. Åsrapp O. Østre Momarken Travbane 2 17/7 - 03 / 15 2160 32,3 277
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 01 / 6 1600 35,9 405
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 5 2140 36,7 541
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 4 2100 br g 673
14 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000 2018: -9 -6 -1 -0 -1 -116 472
Kaptein Kuling 7 Plass 140 472
6 år RØD V v.Stiv Kuling J. Gaustad Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 02 / 5 2100 30,3 55
e. Kapfrøkna v. Järvsöfaks (S) J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 25/8 - 08 / 3 2140 32,5 g 157
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 08 / 9 2100 35,0 154
J. Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 11 2120 36,1 P
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane N 13/6 - 23 / 4 2120 36,6 r N
15 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 8 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 07 / 7 2100 34,6a 55
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 15 2140 34,3 g 113
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen K. Ødegaard Kala Landbane 2 12/8 - 01 / 5 1900 33,9 57
E. Høitomt May-Helen Nilsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 02 / 9 2100 31,3a 389
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Ødegaard Årjäng 4 02/7 - 06 / 4 2140 33,3 837