<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
BOREAS LØP.
SPORTRAPP / GRUNNLAG - DATOLØP - MAX 500 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 255.001 - 410.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-8 Plass : 5-4-8

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -10 000 2018: -18 -4 -1 -0 -1 -92 491
Mc Vet 2100 1 Plass 308 491
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) C. Eriksson Axevalla - 20/7 - 01 / 13 2660 dg 290
e. My Tiara (US) v. Yankee Glide* (US) E. Storetvedt Jarlsberg Travbane - 07/7 - 05 / 3 2100 dg a 106
Thomas Persson-Siri Marte Persson Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 25/6 - 04 / 4 2100 14,2a 192
Å. Tengsareid Thomas Persson Å. Tengsareid Biri Travbane P 15/6 - 20 / 3 2100 17,6 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Bjerke Travbane - 04/6 - 05 / 3 2100 dg a 105
2 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -24 000 2018: -27 -0 -2 -2 -10 -57 991
Polar Rocky 2 Plass 299 991
8 år BRUN V v.Steinlager (S) M. Pedersen Biri Travbane 0 31/8 - 06 / 8 2100 16,1a 140
e. Susie News v. Super News (US) M. Pedersen Drammen Travbane 4 16/8 - 05 / 5 1700 15,9a 68
Anita Kringlethaugen /Skjåk M. Pedersen Bjerke Travbane 5 09/8 - 05 / 5 1609 14,9a 96
M. Pedersen K. Johansen Bjerke Travbane 3 30/7 - 03 / 10 1609 14,3a 216
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Bjerke Travbane - 25/6 - 04 / 5 2100 dg a 329
3 2019: -9 -0 -1 -0 -6 -29 000 2018: -18 -0 -2 -5 -9 -74 868
Noir Sun 3 Plass 315 368
7 år SVART H v.Ens Snapshot (US) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 09 / 10 2920 19,4 502
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 6 23/8 - 05 / 8 2600 16,5a 557
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Kala Landbane 2 12/8 - 07 / 4 1900 15,8a 44
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 2 30/7 - 03 / 1 1609 13,3a 58
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Sørlandets Travpark 6 21/7 - 04 / 6 2140 16,0a 761
4 2019: -5 -0 -2 -1 -1 -32 000 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -81 000
Ricochet Face (S) 4 Plass 390 531
6 år BRUN V v.Raja Mirchi* (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 03/9 - 02 / 2 2100 15,2a 24
e. Mercedes November (DE) v. Pine Chip* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 05 / 4 2100 br ag 36
Stall La Marc V. Hop Bjerke Travbane 3 06/8 - 05 / 2 2100 14,6a 55
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Biri Travbane 0 06/5 - 10 / 4 1609 13,0ag 89
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 14/4 - 01 / 6 2100 17,0ag 40
5 2019: -11 -3 -2 -1 -4 -102 000 2018: -14 -1 -1 -1 -6 -64 954
Skytten Lisl (S) 5 Plass 431 520
6 år SVARTBRUN HP v.Infinitif* (IT) E. Killingmo Bjerke Travbane 5 05/9 - 03 / 5 2100 15,0a 75
e. Venzy Way (DE) v. Diamond Way (DE) E. Killingmo Momarken Travbane - 10/4 - 05 / 4 1640 dg a 58
Stall Skytten Lisl M. Elias Åby 2 22/3 - 10 / 8 2140 17,9a 108
E. Killingmo M. Elias Halmstad 7 03/3 - 04 / 13 2160 14,7 880
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. M. Elias Jägersro 0 07/2 - 05 / 5 2140 15,0a 190
6 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -15 500 2018: -13 -1 -2 -1 -3 -55 500
Bivo Torkdahl (DK) 6 Plass 347 494
6 år BRUN V v.Text Me* (CA) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 05 / 7 2100 16,0a 62
e. Nobility (DK) v. Good As Gold* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 4 20/8 - 04 / 8 2100 15,0a 36
Berit Kvernrød-Erik Korsvolla T. Solberg Bjerke Travbane 2 13/8 - 03 / 9 2100 15,3a 50
T. Solberg Erik Korsvolla T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 01 / 9 2100 15,4a 248
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Biri Travbane 6 15/6 - 08 / 11 2100 15,0a 432
7 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -19 844 2017: -14 -3 -0 -2 -4 -81 471
Ny Komet* (S) 7 Plass 389 009
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) J. Sundgren Årjäng - 26/8 - 07 / 6 2140 dg a 85
e. Memory Lane (S) v. Smasher* (US) P. Strømberg Åmål 1 12/8 - 08 / 6 2080 14,8a 41
Sverige N. Benzon Åby 7 01/7 - 03 / 7 2140 16,0 90
G. Austevoll Allan Åkerman (A) N. Benzon Åmål 0 19/6 - 07 / 11 2480 21,4a 249
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl N. Benzon Årjäng 2 09/6 - 04 / 9 2140 15,1a 52
8 2019: -5 -0 -1 -0 -1 -20 162 2018: -21 -2 -0 -6 -6 -160 331
Prince Tanic 8 Plass 460 534
6 år BRUN V v.Thai Tanic M. Tørnqvist Färjestad 0 10/9 - 09 / 8 2140 20,7ag 149
e. Inga Lena (S) v. Tant* (US) N. Benzon Eskilstuna 0 15/8 - 10 / 1 2140 15,1a 108
Nina Wattum Haugen-Per August Karlsen N. Benzon Färjestad 3 27/7 - 05 / 2 1640 12,0a 26
D. Dalen Nina Wattum Haugen N. Benzon Årjäng 6 14/7 - 09 / 11 2140 13,5a 621
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek N. Benzon Lindesberg 0 15/6 - 09 / 4 2140 15,2a 73
9 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 9 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) J. Kontio Färjestad 0 13/8 - 06 / 8 3160 17,1 200
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 06 / 3 1609 12,8a 306
Hegna Maskin AS /Stathelle G. Austevoll Kongsvinger Travbane 4 04/7 - 08 / 6 3020 17,0 91
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 25/6 - 04 / 11 2100 14,5a 53
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 3 15/6 - 08 / 10 2100 14,5a 219
10 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 058
Gassman's Evert* (S) 10 Plass 366 832
10 år SVARTBRUN V v.Finish* (FI) D. Dalen Biri Travbane 5 31/8 - 02 / 2 2100 15,9a 528
e. Nola Broline* (S) v. Homesick (US) D. Dalen Bjerke Travbane 6 13/8 - 03 / 7 2100 16,0a 214
Sverige D. Dalen Bjerke Travbane P 25/7 - 22 / 2 2140 18,6 P
K. Malmin Trond Anderssen (T) N. Benzon Axevalla 0 07/2 - 04 / 11 2140 16,0a 904
Mørkblå med gul reklame/bånd C. Jepson Axevalla 2 30/12 - 09 / 14 2160 18,5 46