Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
HOLE IN ONES LØP.
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 105.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-6 Plass : 8-5-6

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -19 -1 -0 -1 -9 -48 000
Born Dreamer 1609 1 Plass 113 000
6 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) T. Solberg Biri Travbane 5 17/8 - 02 / 5 2100 17,8a 53
e. Born In Time v. Insert Gede* (FR) V. Hop Bjerke Travbane 6 06/8 - 03 / 9 2100 16,5a 276
Berit Elisabeth Braa /Sandefjord V. Hop Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 04 / 6 1700 16,4a 250
T. Solberg Erik Killingmo (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 02 / 5 1609 13,9a 678
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Bjerke Travbane 7 25/6 - 03 / 7 1609 15,3a 153
2 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Mamie's Athletic 2 Plass 96 000
9 år BRUN HP v.Gentle Star* Å. Tengsareid Biri Travbane 0 31/8 - 05 / 3 2100 16,6a 380
e. Mamie's Lucia v. Active Bowler (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 10/8 - 06 / 9 2100 20,8a 546
Berit Tveter Alm-Marjorie Johnstone Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 30/7 - 04 / 4 1609 15,3a 427
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) E. Høitomt Biri Travbane P 13/7 - 20 / 3 2100 20,4 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 24/5 - 03 / 2 1609 dg a 309
3 2018: -13 -0 -1 -0 -6 -27 000 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -25 593
Universal Point* 3 Plass 85 836
5 år BRUN HP v.Standpoint* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 23/8 - 10 / 5 2100 16,2a 261
e. Andrea Swiss (S) v. Super Arnie* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/8 - 05 / 10 2100 18,2ag 221
Sverige A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 07 / 2 2100 16,3a 478
C. Antonsen Jan-Arne Raab (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/7 - 03 / 10 2100 17,7a 635
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Gundersen Bjerke Travbane 6 15/3 - 04 / 10 2100 21,0a 173
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -12 550
Global Stardust* (S) 4 Plass 89 979
7 år BRUN HP v.Rite On Line (US) U. Axelson Årjäng 0 26/8 - 03 / 3 2140 17,4a 409
e. Grecian Goddess (US) v. Yankee Glide* (US) U. Axelson Åmål 6 12/8 - 04 / 4 2080 18,3a 148
Sverige U. Axelson Åmål 0 11/7 - 04 / 10 2080 20,4ag 349
U. Axelson U. Axelson Bjerke Travbane 6 25/6 - 03 / 6 1609 15,3a 134
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Arvika 5 16/6 - 05 / 6 2100 17,2a 129
5 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -13 499 2018: -16 -1 -2 -2 -8 -68 397
Bear Anemone* (S) 5 Plass 126 079
6 år M.BRUN HP v.Muscles Wiking B.R. G. Austevoll Bjerke Travbane 5 03/9 - 04 / 11 2100 16,0a 137
e. Bear My Royalty (S) v. Zerberus* (DE) D. Aarum Årjäng - 14/8 - 02 / 7 1640 dg ag 232
Sverige D. Aarum Färjestad 3 27/7 - 02 / 10 1640 15,2 227
G. Austevoll Lars-Gunnar Gustafsson D. Aarum Årjäng 4 02/7 - 01 / 11 1640 14,1a 140
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 18/6 - 01 / 8 2100 17,1a 39
6 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -18 000
Millrookie 6 Plass 111 000
7 år MØRKBR V v.Quaker Jet* (FR) V. Hop Drammen Travbane 1 16/8 - 01 / 8 1700 18,4a 187
e. Redhot Volo v. Pine Chip* (US) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 10/12 - 03 / 3 2100 19,6a 281
Ida Brekke /Voss G. Flåten Bjerke Travbane 3 16/11 - 01 / 8 2100 17,1a 316
V. Hop Jan-Arne Raab (T) G. Flåten Bjerke Travbane 0 02/10 - 03 / 10 2100 18,2a 310
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Drammen Travbane 6 21/9 - 04 / 8 2100 17,0a 205
7 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -14 -0 -2 -0 -8 -44 000
Super Mack Grace 7 Plass 114 000
6 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) G. Flognes Bjerke Travbane 6 03/9 - 04 / 1 2100 16,2a 1057
e. Grace Victory v. Super News (US) G. Flognes Bjerke Travbane 5 13/8 - 05 / 7 2100 17,3a 86
Gorm Flognes /Oslo J. Kvikstad Bjerke Travbane 7 30/7 - 04 / 5 1609 15,5a 42
G. Flognes J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 25/6 - 03 / 3 1609 15,0a 35
mørkblå m/lysblått sk.stk. seler & man A. Robertsen Bjerke Travbane 4 06/6 - 05 / 1 2100 16,6a 164
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -2 -0 -0 -0 -28 000
Fast Track (DE) 8 Plass 110 449
7 år BRUN V v.Symphonic Hanover (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 03/9 - 04 / 7 2100 15,0a 47
e. Temptation (NL) v. The Bad Boy* (S) J. Corbanie BELGIA 0 17/12 - 07 / 7 2300 nc a -
Stall All Inclusive L. De Neve BELGIA 0 07/10 - 08 / 10 2150 18,9a -
K. Malmin Trond Anderssen (T) L. De Neve BELGIA 5 01/10 - 05 / 5 2300 19,2a -
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Corbanie BELGIA 0 17/9 - 02 / 15 1750 nc a -
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -1 -3 -3 -3 -67 500
Well Made 9 Plass 118 500
5 år SVART H v.Cromwell (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 01 / 9 2100 17,1a 43
e. Celina De Mill v. Viking's Way* (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/8 - 10 / 6 2600 16,1a 1005
Stall Well Made E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/8 - 05 / 4 2100 16,6a 60
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/8 - 07 / 1 2600 16,8a 124
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 16/7 - 04 / 7 2100 dg a 75
10 2019: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -17 -1 -2 -2 -4 -52 500
Millers Well 10 Plass 115 167
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) H. Eggen Bjerke Travbane 2 03/9 - 04 / 4 2100 15,6a 147
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S) M. Øyo Bjerke Travbane 0 15/8 - 04 / 7 2100 16,1a 371
Jan Risa-Sverre Risa H. Eggen Bjerke Travbane 3 30/7 - 04 / 12 1609 15,0a 830
H. Eggen Sverre Risa (A) H. Eggen Bjerke Travbane 7 16/7 - 04 / 6 2100 16,6a 140
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 3 02/7 - 02 / 2 2100 16,3a 355