<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
MJØSLILLS LØP.
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-3 Plass : 10-7-3

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -3 -1 -3 -5 -79 000
Riga Viktoria 2100 1 Plass 97 000
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 4 05/9 - 02 / 9 2160 31,0 g 31
e. Engsnuppa v. Eng Svarten G. Austevoll Drammen Travbane 1 16/8 - 02 / 5 2100 29,4a 23
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen D. Dalen Bjerke Travbane 2 09/8 - 01 / 2 2100 30,1a 28
D. Dalen Ellen C. Koller D. Dalen Biri Travbane 5 13/7 - 04 / 3 2120 31,4 134
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/6 - 09 / 11 2160 30,8 38
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -1 -11 000
Kringlers Frida 2 Plass 88 364
7 år BRUNSVART HP v.Åsajerven P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 03/9 - 03 / 4 2100 32,5a 511
e. Vikenmai v. Spang Best P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 19/8 - 07 / 2 2140 32,1 142
Ole-David Aas /Maura P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 12/5 - 03 / 3 2100 br arg 323
K. Malmin Bjørn Jensen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/2 - 06 / 4 2140 32,3 r 209
Mørkblå med gul reklame/bånd Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 01/2 - 02 / 10 1609 33,2ag 117
3 2018: -5 -2 -0 -2 -1 -53 000 2017: -6 -2 -2 -1 -0 -58 909
Lome Bajas 3 Plass 143 909
5 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Årjäng 3 05/10 - 02 / 6 2160 28,4 25
e. Lomerosa v. Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 1 22/9 - 03 / 2 2100 29,1a 32
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 03 / 7 2540 31,6 g 30
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 30/7 - 03 / 13 2120 30,5 32
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 4 2140 br g 74
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Loka 4 Plass 106 000
8 år SVART HP v.Neslands Loke Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 24/8 - 20 / 4 2100 34,5 P
e. Njølstad Alexandra v. Njølstad Stjernen V. Hop Bjerke Travbane 3 09/2 - 07 / 8 1609 30,3a 36
Olav Øfstedal /Biri K. Skrugstad Biri Travbane - 27/1 - 06 / 1 2100 dv3 a 225
Ø. Ruttenborg G. Austevoll Biri Travbane 0 05/11 - 04 / 12 2120 31,5 169
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/10 - 03 / 6 1609 27,8a 27
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -1 -3 -3 -5 -76 500
Rapid 5 Plass 119 000
10 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Biri Travbane 3 17/8 - 07 / 8 2120 29,3 258
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 06/7 - 07 / 11 2120 30,0 70
Toril Hansen /Blaker G. Austevoll Biri Travbane 4 15/6 - 07 / 1 1609 28,9a 114
G. Austevoll Toril Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/5 - 10 / 10 2160 29,3 54
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Biri Travbane 2 06/5 - 12 / 5 2100 28,5a 53
6 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -21 000 2018: -20 -1 -6 -4 -6 -119 000
Kringlers Balder 6 Plass 175 000
5 år BRUN V v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 2 03/9 - 03 / 8 2100 32,4a 45
e. Korra v. Kos Knekten A. Stensen Bjerke Travbane 2 15/8 - 03 / 1 1609 27,6a 37
Terje Samuelsen /Elnesvågen A. Stensen Bjerke Travbane 2 04/8 - 02 / 3 2100 29,6a 54
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 5 27/7 - 03 / 6 2100 31,0a 93
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Momarken Travbane 3 17/7 - 08 / 6 2140 31,5a 34
7 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 7 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 05 / 14 2120 29,2 224
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 06 / 9 2100 31,5a 46
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 4 13/8 - 04 / 2 2100 30,0a 66
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Drammen Travbane 1 26/7 - 03 / 1 2100 29,1a 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 3 10/7 - 04 / 7 2160 29,3 153
8 2019: -6 -0 -2 -0 -2 -25 500 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 500
Goroso Sjarmen 8 Plass 149 500
9 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Sagholen Drammen Travbane 2 30/8 - 01 / 4 2100 30,5a 167
e. Valle Møy v. Sjefen A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/6 - 03 / 1 2100 40,2a 1066
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad F. Hansen Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 02 / 4 1700 30,2ag 75
O. Sagholen Siv Johanne Ørstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 24/5 - 02 / 6 1609 26,8a 432
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/5 - 03 / 7 2140 29,3a 428
9 2019: -4 -1 -2 -0 -0 -50 000 2018: -14 -2 -4 -1 -4 -102 000
Solva 9 Plass 201 000
6 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 04 / 3 1600 28,2ag 37
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Bjerke Travbane 2 18/6 - 03 / 4 2100 28,8a 35
Anders Bye /Røyse P. Sem Bjerke Travbane 1 06/6 - 04 / 1 1609 28,4a 41
P. Sem Anders Bye P. Sem Biri Travbane 2 18/5 - 03 / 11 2100 29,4a 25
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 3 02/5 - 02 / 9 2160 29,5 g 40
10 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -5 -4 -1 -2 -129 000
Mo Line 10 Plass 171 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 0 18/7 - 04 / 3 2140 30,8 g 64
e. Schudona v. Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 25/6 - 04 / 10 1609 br ag 29
Team Trones T. Solberg Biri Travbane 1 15/6 - 07 / 8 1609 28,0a 18
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 30/5 - 04 / 7 2160 29,2 23
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 19/5 - 04 / 4 2100 28,2 274