<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 1640 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-5 Plass : 10-8-5

1 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -26 000 2017: -3 -0 -1 -2 -0 -21 000
Mystic Lisa 1640 1 Plass 47 000
5 år SVART HP v.Judge Joe* (US) N. Holm Kala Landbane 1 12/8 - 02 / 5 1900 17,9a 60
e. Crown Royalty (US) v. Wesgate Crown* (US) N. Holm Drammen Travbane 5 28/6 - 02 / 7 2100 17,2a 181
Nils Olav Holm-Tom Lund N. Holm Klosterskogen Travbane 4 31/5 - 03 / 8 2100 18,0a 120
N. Holm N. Holm Momarken Travbane 0 13/2 - 08 / 6 2140 19,0a 404
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 03 / 10 2100 19,4a 99
2 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -6 -1 -1 -1 -2 -25 224
Lucie De Chene 2 Plass 55 224
7 år BRUN HP v.Olimede* (FR) D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/7 - 01 / 1 2100 18,5a 397
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 0 19/6 - 04 / 2 2140 19,2a 226
Camilla Ek-Per Steinar Myren O. Kjenner Momarken Travbane 5 31/5 - 03 / 7 2140 18,1a 665
O. Kjenner Camilla Ek G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 05 / 5 2100 21,6a 141
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/1 - 01 / 7 2100 20,5ag 125
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -15 995
Chanto Blue Star* 3 Plass 38 881
6 år BRUN HP v.Blue Mac Lad* (US) P. Thuresson Färjestad 0 28/5 - 02 / 6 1640 25,2 397
e. Chanty's Jano v. Sea Chanty (US) P. Thuresson Färjestad 0 13/10 - 10 / 5 1640 18,6a 450
Sverige P. Thuresson Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 7 2100 18,9a 553
P. Thuresson P. Thuresson Biri Travbane 5 01/9 - 07 / 4 2100 18,0a 201
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Kala Landbane 6 19/8 - 05 / 7 1900 18,8a 314
4 2018: -14 -1 -3 -0 -3 -53 542 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Sugar Dream 4 Plass 53 542
4 år MELL.BR. HP v.Sugar Fine Photo P. Mahony Årjäng - 07/9 - 02 / 12 1640 dg a 253
e. Secret Dream v. Dream Vacation* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 29/8 - 05 / 7 2100 18,0ag 464
Arne Steen /Askim P. Mahony Årjäng 2 07/8 - 02 / 3 1640 16,6 75
H. Tvedt Diana L. Olsson (B) P. Mahony Åmål 2 29/7 - 02 / 4 2080 17,9a 178
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek O. Østre Årjäng 0 13/7 - 07 / 4 2140 18,6 g 336
5 2018: -11 -0 -1 -2 -2 -26 131 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -48 000
Carte Cachet 5 Plass 74 131
4 år MØRKBR HP v.Cromwell (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 29/8 - 01 / 1 2100 15,1a 734
e. Pippi Laukko (FI) v. Black Laukko (FI) O. Østre Momarken Travbane 3 19/8 - 02 / 8 2140 17,4a 261
Christian Mysen /Eidsberg O. Østre Bjerke Travbane 0 08/8 - 07 / 12 2100 17,5a 1027
O. Østre O. Østre Arvika 2 19/7 - 08 / 6 2100 17,0a 41
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Arvika 0 06/7 - 10 / 1 2100 br ag 147
6 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -17 456 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -18 000
Pop Rocket 6 Plass 35 456
4 år MØRKBR HP v.Great Challenger (US) A. Valstad Drammen Travbane 4 30/8 - 03 / 1 2100 18,9a 194
e. Surgy's Copine v. Copiad* (S) A. Valstad Bjerke Travbane 0 20/8 - 02 / 6 2100 19,6ag 87
Finntack R&D AS /Vinterbro A. Valstad Kala Landbane 3 12/8 - 02 / 4 1900 18,7a 46
A. Hagmann Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Bjerke Travbane 0 02/7 - 01 / 4 2100 17,2a 150
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 3 25/6 - 02 / 4 2100 16,7a 143
7 2018: -9 -1 -1 -1 -5 -44 566 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -10 119
Beloved Diamond (CA) 7 Plass 54 685
7 år BRUN HP v.Rotation* (US) A. Eggen Drammen Travbane 4 16/8 - 01 / 2 1700 19,0a 18
e. Marsanne (US) v. Striking Sahbra* (US) B. Christensen Färjestad 4 27/7 - 09 / 3 2140 15,7ag 430
Ely Rishaug Iversen /Magnor B. Christensen Kongsvinger Travbane 2 04/7 - 09 / 8 1600 16,5a 80
A. Eggen Ely R. Iversen B. Christensen Årjäng 3 22/6 - 03 / 4 2140 16,4a 386
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl B. Christensen Biri Travbane 6 08/6 - 02 / 12 2100 17,7a 1870
8 2018: -12 -1 -4 -2 -2 -60 000 2017: -5 -1 -0 -1 -1 -14 894
Hands Up (NL) 8 Plass 74 894
4 år BRUN HP v.Russel November* (DE) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 06 / 9 2100 16,4a 289
e. Armbro Groenhof* (NL) v. Jag De Bellouet* (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 03 / 4 2100 16,1a 73
Karl Richard Johansen /Ottestad E. Høitomt Biri Travbane 3 13/7 - 02 / 1 2100 17,3a 216
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 04 / 11 1609 br ag 232
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Biri Travbane 2 29/6 - 02 / 10 1609 14,4a 68
9 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -14 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -25 606
Enjoy G.D. 9 Plass 39 606
4 år BRUN HP v.Sugarcane Volo L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 04 / 10 2100 18,8a 697
e. Garland's Miss (US) v. Garland Lobell (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/8 - 03 / 8 2100 17,2a 486
Uab Naujasis Sostapilis L. Kolle Momarken Travbane 2 17/7 - 02 / 4 2140 17,5a 133
L. Kolle Geir Kihle (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 01 / 9 2100 17,1a 475
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Horpestad Bjerke Travbane 0 13/11 - 02 / 5 2100 22,0a 280
10 2018: -8 -1 -1 -1 -4 -35 888 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -7 368
Pirat Pia* (S) 10 Plass 72 121
6 år BRUN HP v.Text Me* (CA) M. Andersson Årjäng 6 07/8 - 02 / 5 1640 18,0 g 102
e. Kilt (US) v. Sir Taurus* (US) C. Jepson Färjestad 7 27/7 - 09 / 5 2140 16,4ag 64
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 3 25/6 - 01 / 9 2100 16,1a 109
G. Austevoll Per-Åke Holm C. Trotter Bjerke Travbane 6 18/6 - 01 / 6 2100 17,6ag 67
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl C. Trotter Färjestad 2 28/5 - 02 / 8 1640 16,2 65
11 2018: -9 -1 -1 -2 -4 -59 543 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 200
Ruthless* (S) 11 Plass 62 743
4 år FUKS HP v.S.J.'s Caviar* (US) M. Hultman Årjäng - 07/9 - 02 / 11 1640 dg ag 339
e. Premiere Lindy (US) v. Lindy Lane* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 6 30/7 - 01 / 6 2100 17,2a 66
Sverige C. Jepson Åmål 3 27/6 - 07 / 5 2080 17,1 28
O. Sagholen Helena Jörgensen Arenander O. Sagholen Bjerke Travbane 6 28/5 - 02 / 5 2100 15,8a 86
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Färjestad 3 14/5 - 09 / 4 1640 15,2 146