<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-2
DD-1
SPORTRAPP / POENG
SPORTRAPP / POENG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 405.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-3 Plass : 8-5-3

1 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2140 1 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 01 / 8 1609 25,2a 971
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 19/8 - 01 / 6 2160 27,5 g 531
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 06 / 6 1920 26,3 421
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 8 2140 27,0ag 942
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 10 1600 26,4a 1921
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Skauge Faks 2 Plass 334 000
13 år BRUN V v.Bokli Eld E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 06 / 2 1609 25,3a 166
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 04/5 - 06 / 11 2100 27,8a 1422
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Biri Travbane 5 20/4 - 05 / 3 1609 27,6a 680
E. Knutsen Randi Hotvedt E. Knutsen Klosterskogen Travbane 8 09/4 - 04 / 7 2120 28,6 999
Rød m/svart reklame E. Knutsen Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 04 / 4 1700 26,9a 469
3 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 3 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 09 / 10 2500 30,2a 246
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 0 17/8 - 01 / 3 2100 27,9a 185
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 5 10/8 - 04 / 4 2100 30,9ag 86
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 5 25/7 - 02 / 3 2600 28,6a 214
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 5 15/7 - 06 / 8 2120 28,1 526
4 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 4 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 06 / 5 1609 24,6ag 153
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) D. Aarum Årjäng 5 14/8 - 08 / 11 1660 27,6 g 137
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/8 - 04 / 7 1609 26,0a 51
G. Austevoll Terje Remme G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 9 2140 27,2a 123
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Kolle Momarken Travbane 0 10/7 - 03 / 5 2160 32,1 g 44
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -12 -1 -1 -1 -4 -49 500
Blessomen 5 Plass 394 015
9 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 06 / 3 1609 24,0a 205
e. Korra v. Kos Knekten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/7 - 02 / 4 2600 29,3a 118
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 1 2140 27,2a 339
K. Johansen Ronny Bakke K. Johansen Kongsvinger Travbane 6 04/7 - 07 / 12 1600 25,5a 209
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/6 - 04 / 5 2100 27,0a 88
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 6 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Biri Travbane 5 31/8 - 04 / 1 2100 27,8 393
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 5 2100 31,1a 430
Stall L.E.K. B. Steinseth Biri Travbane 0 27/7 - 06 / 4 1609 26,2a 670
B. Steinseth Leif Skogen D. Dalen Biri Travbane P 29/6 - 21 / 4 2100 37,7 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 10/5 - 04 / 10 2100 29,8a 400
7 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 7 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 06 / 6 1609 23,3a 69
e. Alm Tara v. Rigel Jo M. Gundersen Biri Travbane 1 24/8 - 02 / 1 1609 26,4a 22
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Biri Travbane 0 10/8 - 04 / 7 2100 31,0a 63
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) O. Mikkelborg Biri Travbane - 27/7 - 06 / 10 1609 dg a 90
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame K. Lindberg Årjäng 6 14/7 - 07 / 8 2140 26,3 468
8 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -15 000 2018: -21 -5 -4 -2 -5 -150 824
Lykkje Tveiten 8 Plass 449 460
7 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Biri Travbane 4 31/8 - 04 / 2 2100 27,8 16
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Momarken Travbane 1 19/8 - 01 / 8 2160 26,0 61
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Biri Travbane 2 10/8 - 04 / 1 2100 30,2a 25
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 01/8 - 01 / 1 1609 24,6a 57
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Momarken Travbane 1 17/7 - 06 / 7 2140 25,1a 133
9 2018: -9 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 9 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Johansen Bjerke Travbane 0 06/6 - 08 / 9 2100 28,5a 830
e. Dally Jerka v. Lund Jerker K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 06 / 8 1609 26,2ag 274
Gudmundur A. Arnason /Grinder K. Johansen Bjerke Travbane 3 09/5 - 08 / 2 2100 25,9a 474
B. Humborstad Gudmundur A. Arnason H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 06 / 8 2120 26,6 567
svart m/gult belte & ermring. K. Johansen Biri Travbane 2 20/4 - 05 / 7 1609 27,3a 120
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -7 581 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -57 144
Teo 10 Plass 366 108
9 år BRUN H v.Tangen Scott G. Austevoll Kala Landbane 0 12/8 - 06 / 5 1920 27,2 83
e. Nebbenes Tea v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 01/8 - 01 / 5 1609 25,3a 172
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 17/7 - 06 / 3 2140 26,2a 135
Å. Tengsareid Cecilie Helen Andersson Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane 1 04/7 - 07 / 5 1600 24,9a 528
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Ebbinge Bjerke Travbane 7 27/6 - 04 / 7 2100 28,1a 327
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -8 -1 -0 -6 -279 261
Mjølner Zorro 11 Plass 398 658
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 23/8 - 04 / 1 2640 27,4 54
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Rättvik 1 04/8 - 01 / 2 2160 25,7 127
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Bjerke Travbane 1 25/7 - 02 / 9 2600 28,0a 55
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 17/7 - 06 / 12 2140 26,5a 186
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 0 14/7 - 12 / 11 2140 29,3ag 69