Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr. Også for 3-15-årige med høyest 300 poeng som har tatt maks 1 seier.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-1 Plass : 5-7-1

1 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -33 166 2018: -16 -3 -1 -3 -6 -202 771
Reime Kongen 2140 1 Plass 235 937
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Eriksen Bjerke Travbane - 28/8 - 07 / 7 2100 dg a 438
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten J. Eriksen Dannero 0 12/8 - 08 / 6 2140 26,7a 934
Stall Ertnes O. Østre Dannero 3 29/7 - 06 / 1 2140 28,8a 241
J. Mjølnerød J. Eriksen Jarlsberg Travbane 4 05/7 - 06 / 11 2120 28,1 193
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Eriksen Forus Travbane 1 17/6 - 07 / 11 2060 30,2 23
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -2 -0 -2 -41 000
Steine Faksen 2 Plass 156 500
8 år MØRKBR V v.Trø Faks T. Erga Forus Travbane 7 05/6 - 03 / 5 2060 30,7 269
e. Steine Lindi v. Sjefen P. Erga Forus Travbane 6 22/5 - 06 / 13 2060 30,4 318
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Erga Forus Travbane 0 27/3 - 05 / 3 2040 30,7 g 243
L. Kolle Morten Louis Johnsen S. Wassberg Forus Travbane 0 13/3 - 04 / 3 2040 33,2 g 92
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Erga Forus Travbane 5 10/10 - 03 / 4 2040 30,3 72
3 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 3 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 6 05/9 - 02 / 6 2160 31,0 g 402
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 27/8 - 01 / 3 2100 31,7a 314
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 6 1609 br ag 88
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Bjerke Travbane 3 25/7 - 03 / 1 1640 29,0 49
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 01 / 2 2100 29,2 511
4 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 4 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 05 / 8 2100 29,5 185
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/8 - 03 / 12 1609 32,0ag 649
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 3 04/8 - 02 / 1 2100 29,8a 269
S. Fossen S. Fossen Biri Travbane 6 27/7 - 03 / 3 2100 31,0a 2389
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 5 17/7 - 08 / 4 2140 32,1a 426
5 2019: -4 -0 -2 -0 -1 -22 000 2018: -16 -2 -4 -0 -6 -99 947
Tangen Saga 5 Plass 149 947
5 år SVART HP v.Bork Odin J. Mjølnerød Årjäng 8 26/8 - 04 / 3 1640 29,9 91
e. Tangen Mai v. Røder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/4 - 04 / 12 2100 30,9a 84
Hanne Meisingset /Jessheim V. Hop Momarken Travbane 2 10/4 - 01 / 8 1640 29,5a 104
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 25/3 - 05 / 4 2120 32,8 80
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek S. Wassberg Forus Travbane 0 20/3 - 04 / 4 2060 33,3 g 21
6 2018: -8 -0 -2 -0 -3 -26 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Dan Viking 6 Plass 75 500
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) T. Skofsrud Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 01 / 8 2100 32,0a 42
e. Alm Diana v. Tand Troll* (S) T. Skofsrud Jarlsberg Travbane 2 13/8 - 05 / 4 1609 28,6ag 224
Kjersti Skofsrud-Adrian Skofsrud T. Skofsrud Bjerke Travbane 5 23/7 - 01 / 5 2100 31,5ag 513
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/4 - 01 / 10 1640 31,4ag 201
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Austevoll Bjerke Travbane 2 28/3 - 09 / 2 2160 32,0 163
7 2019: -4 -1 -1 -1 -1 -39 000 2018: -13 -1 -3 -2 -5 -87 556
Rive Rodin 7 Plass 147 744
5 år SVART H v.Moe Odin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 10/9 - 03 / 7 1609 29,1a 29
e. Viljefryd v. Dublan G. Antonsen Årjäng 3 26/8 - 04 / 1 1640 29,5 63
Stall Travlaget Trille G. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 04 / 1 1609 29,3a 70
G. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 1 2100 31,6a 187
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Årjäng 4 13/7 - 04 / 4 1640 30,2 25
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -2 -3 -0 -5 -61 500
Mykle Elden 8 Plass 68 500
5 år SVART H v.Lome Elden G. Flåten Drammen Travbane 4 06/9 - 02 / 6 1700 32,4ag 15
e. Bru Linn v. Spang Best G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 01 / 7 2100 32,4ag 72
Stall Kose Seg G. Flåten Drammen Travbane 2 16/8 - 02 / 8 2100 29,8a 54
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 05 / 13 2140 br g 634
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 0 08/5 - 01 / 9 2140 32,1arg 15
9 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -28 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 9 Plass 83 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 01 / 4 2100 31,5a 360
e. Tiona v. Lex Jon G. Austevoll Drammen Travbane 4 23/8 - 03 / 4 2100 31,8a 66
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet O. Østre Bjerke Travbane 0 18/7 - 02 / 4 2140 32,0 g 386
K. Ødegaard H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 07 / 6 2120 30,3 528
blå m/rød bunn. O. Østre Jarlsberg Travbane 2 25/6 - 08 / 5 2100 30,9a 200
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 10 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn C. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 10/5 - 02 / 9 1700 30,8a 93
e. Troll Lisa v. Troll Jahn H. Holm Bjerke Travbane - 26/4 - 04 / 6 2100 dg a 255
Rannveig Grorud /Sem G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 13/4 - 01 / 8 2100 28,4a 224
C. Kjenner Rannveig Grorud G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/3 - 02 / 9 1609 dg a 157
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek G. Austevoll Momarken Travbane 2 06/3 - 02 / 7 2140 30,0a 48
11 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 11 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 03/9 - 03 / 7 2100 33,1ag 592
e. Sjefå v. Sjefen H. Holm Kala Landbane 2 12/8 - 03 / 5 1920 30,9 g 100
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 04/8 - 02 / 5 2100 30,0ag 218
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane - 10/7 - 04 / 2 2140 dg 862
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane - 12/6 - 03 / 7 2180 dg 181
12 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -23 -1 -1 -1 -11 -76 954
Victoria Solbacka 12 Plass 127 416
7 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane 5 23/8 - 03 / 3 2100 32,0a 116
e. Polar Pila v. Pilmin G. Austevoll Kala Landbane 6 12/8 - 03 / 6 1920 32,8 g 348
Stall Solbacka E. Høitomt Momarken Travbane 0 17/7 - 08 / 9 2140 33,3a 55
E. Høitomt Karoline Lund Solberg (T) D. Aarum Årjäng 0 02/7 - 04 / 9 1660 34,6 114
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 11 1609 31,3ag 89