<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-7 Plass : 1-12-7

1 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 2140 1 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 07 / 6 2100 35,2 g 23
e. Veslepaja v. Perle Troll G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 3 2120 34,9 P
Tor Opheim-Anita Opheim A. Stensen Biri Travbane 06/11 - 22 / 4 2100 57,9 g B
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Majors Ternen 2 Plass 0
5 år BRUN HP v.Tekno Odin B. Steinseth Biri Travbane P 18/5 - 21 / 2 2100 40,7 g P
e. Mørtvedt Spanga v. Spang Best
Stall Majorsgutta
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
3 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000 2018: -6 -0 -1 -2 -3 -20 000
Troll 3 Plass 32 000
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane P 19/8 - 20 / 2 2160 38,8 P
e. Haugertilla v. Kos Knekten
Helge Lindstad-Milda Lindstad
O. Sagholen
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
4 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -13 990 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Tangen Bjørg 4 Plass 18 490
4 år BRUN HP v.Særpefanten G. Austevoll Biri Travbane 4 24/8 - 09 / 12 2100 37,8 170
e. Slogum Bra v. Braute G. Austevoll Momarken Travbane P 10/4 - 20 / 1 2140 39,2 P
Gerd Johannessen /Fredrikstad G. Austevoll Bjerke Travbane 07/6 - 20 / 2 1660 54,6 B
M. Gundersen Gerd Johannessen G. Austevoll Momarken Travbane 30/5 - 12 / 2 2160 56,2 B
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Missingmyr Gutten 5 Plass 4 000
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore B. Strømnes Bjerke Travbane 0 08/8 - 01 / 1 2100 br a 166
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Drammen Travbane P 19/7 - 20 / 8 2120 45,6 g P
Bjørn Strømnes-Jenny Martine Theodorsen B. Strømnes Momarken Travbane N 23/1 - 20 / 1 2140 55,9 N
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane 22/8 - 23 / 6 2160 54,5 g B
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Jarlsberg Travbane 04/8 - 22 / 2 2120 58,9 B
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solarius 6 Plass 0
4 år MØRKBR V v.Lome Elden K. Ødegaard Momarken Travbane P 12/6 - 20 / 6 2160 40,0 P
e. Tronjasol v. Storm Jo
Kristin Furulund Strøm /Spydeberg
K. Ødegaard Kristin Furulund Strøm
blå m/rød bunn.
7 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -6 -3 -0 -1 -2 -61 972
Finii 7 Plass 72 472
4 år BRUN HP v.Hellin Faxen O. Kjenner Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 08 / 6 2100 37,8 g 509
e. Fiona v. Pajaprins O. Kjenner Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 5 2160 41,5 P
Maria Jarl Johansen /Berg I Østfold P. Midtfjeld Momarken Travbane 05/9 - 23 / 6 2160 50,8 B
G. Austevoll Linn-Anett Johansen P. Midtfjeld Momarken Travbane 22/8 - 23 / 4 2160 50,1 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl
8 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 8 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin T. Skofsrud Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2100 38,6 g 108
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven T. Skofsrud Jarlsberg Travbane P 13/8 - 21 / 2 2120 37,4 P
Kjersti Skofsrud /Trøgstad
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 886 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ulven Tine 9 Plass 13 886
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Bronken Biri Travbane 0 13/7 - 08 / 4 2100 br g 390
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Biri Travbane P 23/2 - 20 / 3 2100 38,9 P
Thorstein Roen /Grindvoll
E. Høitomt Bjørn Steinseth (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Viktor 10 Plass 3 000
4 år BRUN H v.Bork Odin K. Johansen Momarken Travbane 0 19/8 - 03 / 3 2140 br g 264
e. Wik Ida v. Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Biri Travbane - 10/8 - 09 / 7 2100 dg 14
Cathrine Andersen /Bryne E. Tveter Bjerke Travbane P 01/8 - 22 / 6 2160 35,3 P
G. Gundersen Monica Sønstegård (B) E. Tveter Momarken Travbane N 06/5 - 20 / 7 2160 43,0 r N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
11 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 11 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos K. Widell Rättvik - 01/9 - 01 / 2 1640 dg 25
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Biri Travbane P 17/8 - 20 / 4 2120 35,6 g P
Elise Engelstad /Løten B. Steinseth Biri Travbane - 10/8 - 09 / 6 2100 dg 206
O. Østre Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 22/7 - 20 / 8 2120 36,6 P
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Bronken Momarken Travbane - 10/7 - 07 / 1 2140 dg 432
12 2019: -7 -3 -3 -1 -0 -73 845 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -39 139
Stjerne Tore 12 Plass 112 984
4 år SVART KH v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane P 19/6 - 20 / 4 2160 40,2 g P
e. Spikny v. Spikeld C. Kjenner Bjerke Travbane 16/8 - 20 / 6 1660 53,5 B
Stall Hiv o'' Hoi C. Kjenner Drammen Travbane 31/7 - 20 / 7 2120 53,7 B
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe