<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:30 V65-2


Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr., 40 m. ved 80.001 kr., 60 m. ved 120.001 kr.
For 3-15-årige høyest 195.001 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-4 Plass : 7-1-4

1 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -18 -4 -4 -3 -3 -100 500
Søviktindra 2080 1 Plass 163 500
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Lagesen Lofoten Travpark 1 08/9 - 01 / 3 2260 31,1 g PK
e. Søvikterna v. Minpil T. Lagesen Bodø Travbane 1 02/9 - 02 / 4 2140 32,8 12
Frida Sveinsdatter Sæbbe /Brøstadbotn T. Lagesen Harstad Travpark 1 18/8 - 01 / 1 2040 29,2 28
D. Dalen Frida S. Sæbbe T. Lagesen Harstad Travpark 4 04/8 - 02 / 5 2040 33,1 112
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 07 / 3 2100 31,3 667
2 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -15 -3 -1 -0 -3 -76 023
Valle Trygg 2100 1 Plass 214 497
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) T. Lagesen Bodø Travbane - 02/9 - 05 / 7 2120 dg 106
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen M. Carlsen Bodø Travbane 2 23/6 - 04 / 1 2100 30,0 g 29
Morten Carlsen /Bodø U. Ohlsson Boden - 16/6 - 14 / 10 2160 dg 28
M. Carlsen M. Carlsen Bodø Travbane - 02/6 - 05 / 6 2100 dg 16
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek O. Lindqvist Boden 1 25/5 - 01 / 11 2160 28,6 g 44
3 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -6 000 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -77 972
Gamnes Kos 2 Plass 131 972
9 år RØD V v.Vinning Kos H. Holm Harstad Travpark 1 04/8 - 02 / 6 2060 31,3 22
e. Braute Dokka v. Braute U. Ohlsson Boden 1 26/7 - 12 / 6 1660 29,9 45
Reynaldo De Lafuente-Ulrik Huascar E. De Lafuente M. Eggum Harstad Travpark - 08/7 - 04 / 2 2040 dg 147
M. Eggum Oddmund Eggum (T) S. Pettersen Tromsø Travbane 1 30/6 - 01 / 4 2100 36,2 PK
Grå,sort sk.felt/bånd/ermr,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark 4 10/6 - 02 / 2 2570 33,5 66
4 2019: -7 -1 -0 -0 -4 -39 164 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -26 486
Willodin 3 Plass 248 094
8 år SVART V v.Moe Odin A. Frønes Harstad Travpark 8 18/8 - 07 / 1 2040 27,7a 308
e. Ulrikke v. Auvin (S) J. Østman Harstad Travpark 7 04/8 - 02 / 15 2080 31,8 g 444
Julianne T. Carlsen /Bodø T. Nygård Bodø Travbane 0 21/7 - 07 / 2 2100 31,7ag 1033
S. Jakobsen Julianne T. Carlsen T. Nygård Harstad Travpark 0 07/4 - 02 / 8 2080 32,3 1712
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek T. Nygård Olsborgmoen Travbane 3 25/3 - 02 / 1 1720 33,1 g PK
5 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -17 250 2017: -10 -0 -1 -0 -2 -17 500
Vertigo Scott 4 Plass 192 250
9 år MØRKBR V v.Tangen Scott T. Larsen Harstad Travpark 5 18/8 - 01 / 5 2080 27,9 333
e. Tiger Binna v. Elding T. Larsen Harstad Travpark 0 04/8 - 02 / 8 2080 34,0 421
Trond Levi Larsen /Tomasjord T. Larsen Tromsø Travbane 4 30/6 - 02 / 3 2040 32,3 PK
T. Larsen T. Larsen Harstad Travpark 10 21/4 - 01 / 11 2040 31,6a 966
Brun m/blå ermer, brun ermring, rek L. Sandberg Harstad Travpark - 07/4 - 03 / 5 2060 dg 257
6 2019: -8 -1 -0 -0 -1 -21 000 2018: -21 -1 -1 -5 -8 -62 750
Å. Duheiterabalder 5 Plass 185 250
7 år SVART V v.Åsajerven L. Sandvik Harstad Travpark - 18/8 - 01 / 6 2080 dg 133
e. Stokkesvarta v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 0 04/8 - 02 / 14 2080 32,4 g 67
Liss-Karin Sandvik /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark - 08/7 - 04 / 4 2080 dg 159
L. Sandvik L. Sandvik Tromsø Travbane 3 30/6 - 02 / 5 2040 32,2 g PK
Blå m/grå sidef, grønn/hvit søm, rek L. Sandvik Harstad Travpark 2 10/6 - 02 / 3 2590 32,0 65
7 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -36 000 2018: -8 -4 -1 -1 -0 -73 000
Villdensky 6 Plass 239 000
10 år SVART V v.Tangen Scott M. Ringberg Harstad Travpark 2 18/8 - 01 / 4 2080 27,5 56
e. Bø Rene v. Alm Hellin M. Ringberg Harstad Travpark 3 04/8 - 02 / 13 2080 31,3 g 861
Marianne Dalhaug Leivseth-Mads Arne Leivseth M. Leivseth Harstad Travpark 0 19/5 - 03 / 2 2040 33,3ag 217
H. Holm Marianne Dalhaug Leivseth M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 06 / 10 2100 32,0ag 214
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 25/5 - 02 / 8 1700 28,0a 95