<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-3
DD-2
Sveis, stål og montasje AS's løp
GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 1.300.000 kr. Også for alle 3-12-årige hopper.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-2 Plass : 3-9-2

1 2018: -15 -0 -0 -2 -6 -47 359 2017: -9 -0 -1 -2 -2 -33 000
Big City Rambler 2100 1 Plass 1 177 859
12 år BRUN V v.Storstadsbusen* (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 06 / 10 2100 15,2a 660
e. Orions Hilda v. Freezing Cold* (US) I. Lamvik Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 01 / 2 2100 19,0a 208
May Gjervan /Ski S. Løvvold Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 02 / 4 2100 14,9a 38
G. Austevoll Trond Gjervan (A) T. Gjervan Biri Travbane 0 13/7 - 06 / 3 1609 15,8a 413
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Gjervan Kongsvinger Travbane 5 04/7 - 02 / 3 1600 14,7a 447
2 2019: -11 -0 -1 -2 -5 -45 000 2018: -18 -0 -3 -3 -3 -89 284
Hades Håleryd (S) 2 Plass 891 277
8 år BRUN V v.Olimede* (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 06 / 2 2100 15,2a 327
e. All American Chill* (S) v. Giant Chill* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 5 19/8 - 04 / 8 2140 14,5a 201
Jonny Kongevold /Kristiansand S E. Høitomt Sørlandets Travpark - 29/7 - 01 / 4 2140 dg a 67
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/6 - 09 / 8 2100 13,7a 863
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 03 / 14 3140 17,5 452
3 2018: -14 -1 -2 -1 -7 -131 078 2017: -22 -4 -3 -0 -8 -274 712
Valokaja Hindø (DK) 3 Plass 1 258 462
8 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 10 / 4 2100 14,2a 679
e. Hindø Enghave* (DK) v. Victor Victor* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 4 19/8 - 04 / 1 2140 13,7a 23
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Bjerke Travbane 3 04/8 - 06 / 5 2100 12,0a 225
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Årjäng 7 14/7 - 10 / 6 2140 12,1a 555
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 4 30/6 - 08 / 12 1640 12,6a 147
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -4 -1 -0 -108 000
Stormbringer G.R. 4 Plass 705 500
8 år BRUN V v.From Above* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 10/6 - 06 / 11 1609 11,4a 254
e. Grand Mellow v. Napoletano* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 30/5 - 07 / 8 2100 12,9a 184
Sammy Attard K. Malmin Bjerke Travbane 0 14/4 - 07 / 7 2100 15,1a 72
V. Hop Trond Anderssen (T) K. Malmin Momarken Travbane 3 17/3 - 11 / 1 2640 15,2a 304
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Momarken Travbane 2 06/3 - 05 / 8 2140 15,7a 145
5 2019: -7 -2 -2 -0 -0 -106 000 2018: -10 -1 -0 -0 -2 -30 826
Umaticaya (IT) 5 Plass 1 121 170
6 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) J. Kontio Solvalla 5 12/6 - 04 / 1 2140 13,6a 91
e. Naomi I.T. (IT) v. Pine Chip* (US) A. Gocciadoro Solvalla 0 26/5 - 13 / 6 1640 13,6ag 23
Eirik Djuve /Sola A. Gocciadoro ITALIA - 13/5 - 04 / 9 1600 dg a 152
F. Hamre R. Vecchione San Siro - 25/4 - 08 / 0 2740 dg 75
Mørkblå/lysblå todelt, reklame A. Guzzinati Torino 0 17/3 - 06 / 0 1600 16,2a 13
6 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -24 -0 -0 -1 -12 -88 000
Waikiki Man (DK) 6 Plass 573 989
8 år BRUN V v.Trophy Catch (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 09 / 12 2940 18,0 97
e. Flying Today (DK) v. Carmody Lobell* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 07 / 2 1700 13,9ag 114
Bjørnar Heibø /Skien A. Robertsen Bjerke Travbane 6 15/8 - 05 / 10 2100 14,2a 124
Å. Tengsareid Bjørnar Heibø D. Dalen Bjerke Travbane 0 08/8 - 04 / 3 2100 br ag 225
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Sørlandets Travpark 4 29/7 - 01 / 1 2140 14,2a 245
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -229 391
Elite B.R. 7 Plass 878 224
7 år MØRKBR H v.Muscles Yankee* (US) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 06 / 1 2100 15,0a 54
e. Sharapova (US) v. Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 29/7 - 01 / 5 2140 13,8a 18
Jørn Amundsen /Risør J. Eriksen Forus Travbane 2 24/7 - 01 / 2 2040 15,9 g 27
J. Eriksen E. Høitomt Solvalla 0 27/5 - 11 / 10 2660 16,2 214
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Åby 2 28/4 - 10 / 1 2140 12,3a 451
8 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -20 500 2018: -26 -5 -4 -2 -8 -182 797
Ramona's Fighter 8 Plass 1 054 806
9 år BRUN V v.Order By Fax (S) H. Edvardsen Bergen Travpark 4 30/8 - 08 / 9 2160 18,2 18
e. Ramona's Fame v. Nordin Hanover* (US) L. Trudvang Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 01 / 3 2100 16,7a 52
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand O. Furre Leangen Travbane 1 06/8 - 05 / 11 2200 15,2 58
M. Sørvik Finn Arne Bakkeberg L. Trudvang Biri Travbane 4 27/7 - 04 / 7 1609 13,7a 628
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek L. Trudvang Biri Travbane 0 27/7 - 08 / 4 1609 14,0a 503
9 2019: -3 -1 -0 -1 -1 -30 500 2018: -12 -4 -2 -3 -2 -358 360
Gigant Invalley 9 Plass 1 157 269
9 år MØRKBR H v.Gigant Neo* (S) T. Desserud Momarken Travbane 3 19/8 - 04 / 7 2140 13,6a 72
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) T. Desserud Bjerke Travbane 4 08/8 - 04 / 9 2100 13,4a 58
Truls Desserud /Prestfoss G. Austevoll Biri Travbane 0 28/7 - 09 / 12 2600 br ag 686
T. Desserud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 09 / 1 1609 10,2a 347
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Bjerke Travbane 5 27/6 - 06 / 2 2100 13,0a 104
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -64 426
Red Team Rex (IT) 10 Plass 1 022 457
9 år BRUN H v.Cantab Hall (US) B. Goop Charlottenlund - 13/5 - 10 / 2 2000 dg a 232
e. Calamity Rex (IT) v. Pine Chip* (US) P. Midtfjeld Årjäng - 15/4 - 08 / 6 2140 dg a 73
Team Rex E. Rennesvik Färjestad 1 29/1 - 04 / 7 2140 14,4a 29
K. Pedersen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 13/1 - 08 / 1 2100 13,4a 48
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 29/12 - 08 / 10 2140 14,9a 40