Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
Rein Grønt AS's løp

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-9 Plass : 1-4-9

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 1609 1 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Bjerke Travbane 0 23/8 - 04 / 2 2640 28,1 1014
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Drammen Travbane 5 11/8 - 10 / 3 2100 26,8ag 342
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 0 01/8 - 01 / 10 1609 25,3a 201
P. Hvattum P. Hvattum Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 03 / 9 1700 24,3a 94
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Arvika 6 06/7 - 09 / 12 2120 27,9 385
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -27 -1 -1 -6 -7 -294 453
Lex Odin 2 Plass 450 453
6 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 05/9 - 06 / 5 2100 27,3a 90
e. Lex Ronja v. Lex Jon O. Østre Färjestad 0 20/8 - 05 / 7 2160 28,1 g 80
Gjermund Gravdal /Tranby R. Skoglund Rättvik 0 04/8 - 01 / 5 2160 27,5 76
E. Høitomt Gjermund Gravdal O. Østre Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 01 / 15 2140 28,8 g 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Skoglund Hagmyren 1 02/7 - 07 / 4 2140 25,6 381
3 2019: -10 -0 -1 -1 -3 -28 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -18 859
Tangen Stegg 3 Plass 458 158
10 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Stenberg Bjerke Travbane - 05/9 - 06 / 6 2100 dg a 566
e. Slogum Il v. Ilmin G. Stenberg Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 03 / 1 2100 28,2a 299
Johnna Henningsen-John Grinde R. Lauritsen Bjerke Travbane - 09/5 - 08 / 6 2100 dg a 844
G. Stenberg R. Lauritsen Biri Travbane 0 20/4 - 05 / 8 1609 28,4ag 503
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek R. Lauritsen Biri Travbane P 06/4 - 20 / 3 2120 32,1 P
4 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 4 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 1 05/9 - 06 / 1 2100 25,4a 51
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 3 17/8 - 01 / 5 2100 26,5a 42
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane 1 10/8 - 04 / 8 2100 29,9a 38
O. Østre Tore Martinsen B. Steinseth Bjerke Travbane 2 25/7 - 02 / 6 2600 28,0a 26
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Momarken Travbane 2 17/7 - 06 / 4 2140 25,2a 63
5 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 5 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn V. Hop Bjerke Travbane 5 05/9 - 06 / 3 2100 27,5a 46
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 09 / 8 2500 28,4a 51
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen G. Austevoll Drammen Travbane 4 11/8 - 10 / 11 2100 26,7a 407
V. Hop Kjell Roar Hansen T. Jansson Åmål - 29/7 - 04 / 4 2480 dg a 76
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 25/7 - 02 / 8 2600 28,3a 87
6 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -0 -1 -3 -2 -31 000
Hovsjerka 6 Plass 381 721
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/8 - 01 / 6 1609 26,6a 146
e. Hovsrosa v. Spang Best E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 16/7 - 03 / 6 1700 24,7a 263
Einar Aasen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 06 / 1 1609 24,6a 86
K. Østerholt Einar Aasen K. Østerholt Klosterskogen Travbane 2 14/6 - 04 / 1 2100 27,4a 98
Hvit m/grå og grønne seler. rekl. A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 07/6 - 05 / 12 2100 27,2a 286
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 7 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 2 31/8 - 04 / 4 2100 27,7 87
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 5 23/8 - 01 / 2 2140 27,5 531
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Biri Travbane 0 15/6 - 03 / 1 2100 27,0a 245
G. Austevoll Tom Bjølgerud E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 05 / 3 2100 27,4a 116
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl O. Mikkelborg Årjäng - 20/5 - 08 / 1 1640 dg 39
8 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 8 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 19/8 - 01 / 6 2160 27,5 g 531
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 06 / 6 1920 26,3 421
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/7 - 06 / 8 2140 27,0ag 942
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 07 / 10 1600 26,4a 1921
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 04 / 12 2200 28,0 895
9 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 9 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 05/9 - 06 / 2 2100 dg a 47
e. Frigg Rappa v. Friggbest Å. Tengsareid Biri Travbane 1 17/8 - 01 / 7 2100 26,4a 137
Stall Wrons D. Dalen Drammen Travbane - 11/8 - 10 / 2 2100 dg a 212
Å. Tengsareid Vidar Olsen D. Dalen Biri Travbane 4 27/7 - 06 / 6 1609 25,6a 409
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Biri Travbane 2 15/7 - 06 / 7 2120 27,9 106