<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-4
Multiluft AS's løp

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 34.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-6 Plass : 5-9-6

1 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 2100 1 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 0 10/3 - 01 / 6 2120 br r 220
e. Jentami v. Elding L. Hauge Bergen Travpark 4 04/1 - 08 / 2 2120 35,7 rg 18
Ståle Dyngeland /Nesttun L. Hauge Bergen Travpark 1 21/12 - 02 / 3 2140 35,0 59
K. Kvasnes L. Hauge Bergen Travpark 2 07/12 - 08 / 5 2120 34,8 37
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek L. Hauge Bergen Travpark - 23/11 - 08 / 5 2120 dg 60
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -34 000
Findal Faxen 2 Plass 63 500
8 år BRUN V v.Voje Faks K. Ødegaard Drammen Travbane 7 21/6 - 02 / 3 2100 34,8a 976
e. Findal Elda v. Elding K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 3 2100 34,8a 244
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 08/2 - 08 / 8 2120 br 474
J. Undem Ole Roger Dyrkorn K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 09/11 - 08 / 4 2100 34,6 119
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 26/10 - 07 / 11 2120 34,3 609
3 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 3 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane 5 07/9 - 03 / 2 2140 33,0 272
e. Lille Kristine v. Moe Odin A. Akselsen Momarken Travbane 3 19/8 - 03 / 5 2140 33,7 350
Vidar Kalnes /Horten A. Akselsen Biri Travbane 4 27/7 - 01 / 3 2100 35,8 152
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 24/5 - 20 / 7 2120 38,5 P
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
4 2018: -6 -1 -0 -1 -4 -28 912 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Frøken Kari 4 Plass 33 912
4 år BRUN HP v.Spikeld B. Steinseth Drammen Travbane 5 06/9 - 03 / 6 2100 32,4a 106
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Årjäng 4 26/8 - 08 / 6 2140 33,9 42
Kari Steinseth-Inger Sveen Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 03/8 - 04 / 5 2100 32,3 169
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Drammen Travbane 3 26/7 - 04 / 4 2100 32,2a 56
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl B. Steinseth Biri Travbane 1 13/7 - 08 / 1 2100 36,7 133
5 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 5 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 06/9 - 03 / 4 2100 32,5a 130
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 0 12/8 - 02 / 3 2140 36,1 g 216
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 6 1700 33,2a 85
Å. Tengsareid Helen Løland Bakka T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 1 2140 34,1 224
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 22/10 - 03 / 2 2140 dg a 215
6 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kul Stilling 6 Plass 36 000
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 02 / 8 2140 33,6 433
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen E. Gravdal Momarken Travbane 0 19/6 - 07 / 7 2160 39,2 478
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 5 2120 39,6 P
E. Gravdal Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 21/11 - 07 / 7 2120 39,6 170
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 31/10 - 02 / 10 2100 34,2a 237
7 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 7 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 15 2140 34,3 g 113
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin K. Ødegaard Kala Landbane 2 12/8 - 01 / 5 1900 33,9 57
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 02 / 9 2100 31,3a 389
E. Høitomt May-Helen Nilsen K. Ødegaard Årjäng 4 02/7 - 06 / 4 2140 33,3 837
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 08 / 10 2100 38,2 g 1135
8 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 8 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 02 / 5 2140 33,6 g 304
e. Springtina v. Alm Rigel R. Hansen Klosterskogen Travbane 8 22/8 - 03 / 12 2120 34,2 903
Randi Merete Wahl /Hof R. Hansen Kala Landbane 5 12/8 - 01 / 2 1900 34,4 134
L. Kolle Roger Hansen (A) J. Hansen Årjäng 5 07/8 - 08 / 15 2160 33,2 g 178
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Hansen Drammen Travbane 4 26/7 - 04 / 7 2100 33,0ag 246
9 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -11 000 2018: -12 -0 -2 -2 -8 -43 000
Gompen Gullet 9 Plass 54 000
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 03 / 11 2120 33,9 g 634
e. Rise Bruna v. Troll Kos P. Kals Sørlandets Travpark 5 29/7 - 08 / 7 2160 33,8 g 269
Elin Gumpen /Nodeland A. Frønes Sørlandets Travpark 6 20/7 - 10 / 10 2140 33,2a 642
A. Frønes Elin Gumpen A. Frønes Sørlandets Travpark 5 26/5 - 08 / 9 2160 33,0 g 116
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 4 04/5 - 03 / 5 2100 34,5a 75
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -22 045
S.K.'s Ariel 10 Plass 22 045
4 år BRUN V v.H.G. Balder H. Nordland Bjerke Travbane 0 07/9 - 03 / 4 2140 39,9 r 648
e. Demi v. Alm Silver H. Nordland Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 5 2100 35,0ag 1666
Tor Strømsjordet-Kjell Dolvik H. Nordland Årjäng - 14/8 - 06 / 7 2140 dg 357
H. Nordland H. Nordland Bjerke Travbane 4 08/8 - 01 / 2 2100 32,7a 484
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Dannero 0 29/7 - 06 / 7 2140 32,1ag 969
11 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 11 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 13/8 - 03 / 1 2100 31,7a 107
e. Tellus Frøya v. Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 0 02/8 - 04 / 7 2100 32,0a 129
Beate Oksum-Knut Tore Brog D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 05 / 11 1700 30,4a 105
D. Dalen Beate Oksum D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 06/7 - 02 / 11 1609 29,7a 59
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/6 - 09 / 12 2140 31,7 117