Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1


Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 40.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-3 Plass : 2-1-3

1 2018: -9 -0 -1 -0 -4 -18 000 2017: -8 -2 -1 -0 -2 -34 000
Mykle Odin 2040 1 Plass 52 000
5 år SVART H v.Bork Odin G. Gudmestad Forus Travbane - 07/8 - 09 / 4 2040 dg 37
e. Bru Linn v. Spang Best F. Ringheim Bergen Travpark 4 03/5 - 09 / 3 2120 33,7 151
Trygve K. Håvardstun /Os F. Ringheim Bergen Travpark - 01/2 - 04 / 5 2120 dg 90
Å. Tengsareid Geir Gudmestad (T) F. Ringheim Bergen Travpark 5 11/1 - 07 / 8 2140 35,1 g 37
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam F. Ringheim Bergen Travpark - 21/12 - 02 / 5 2140 dp 42
2 2018: -5 -3 -2 -0 -0 -53 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kleppe Vesten 2 Plass 53 000
4 år MØRKBR H v.H.G. Balder T. Erga Forus Travbane 1 04/9 - 05 / 2 2040 31,1 17
e. Gjømle Vinni v. Elding T. Erga Sørlandets Travpark 2 25/8 - 08 / 2 2140 32,0 32
Mariann Erga Tjøtta /Bryne T. Erga Forus Travbane 1 21/8 - 08 / 2 2040 33,6 38
T. Erga T. Erga Forus Travbane P 24/7 - 21 / 6 2060 33,5 P
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane P 17/6 - 23 / 3 2060 38,6 g P
3 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -37 000 2018: -9 -2 -1 -2 -4 -53 500
Madlabest 3 Plass 98 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Forus Travbane 4 07/8 - 02 / 9 2080 33,7 rg 35
e. Madlavesla v. Spikeld G. Gudmestad Forus Travbane 1 24/7 - 08 / 1 2040 33,9 16
Team Åge G. Gudmestad Bergen Travpark 1 19/7 - 07 / 6 2120 34,2 16
G. Gudmestad J. Svendsen Forus Travbane 6 26/9 - 08 / 6 2060 35,8 124
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Mikkelsen Forus Travbane 6 24/8 - 02 / 1 2040 35,9 g 160
4 2019: -8 -0 -1 -1 -4 -27 000 2018: -11 -0 -2 -3 -3 -33 000
Verdals Annett 4 Plass 60 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin J. Bjaanes Forus Travbane 7 04/9 - 05 / 6 2060 33,0 295
e. Verdals Stjerna v. Elding J. Bjaanes Forus Travbane - 14/8 - 07 / 12 2060 dg r 65
Knut Bærheim /Kleppe J. Bjaanes Forus Travbane 2 07/8 - 02 / 8 2060 32,9 65
J. Bjaanes Knut Bærheim T. Karlsen Sørlandets Travpark 7 20/7 - 10 / 6 2140 33,5a 271
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd. J. Bjaanes Forus Travbane 0 26/6 - 08 / 7 2040 49,3 rg 50
5 2019: -9 -0 -1 -1 -4 -24 500 2018: -26 -0 -2 -0 -12 -45 000
Kvikk Kuling 2060 1 Plass 96 000
6 år RØD V v.Stiv Kuling E. Sund Forus Travbane 5 21/8 - 05 / 4 2060 30,6 526
e. Silje Kvikka v. Pål Even E. Sund Forus Travbane 6 14/8 - 03 / 10 2040 31,1a 1619
Team Hagenes E. Sund Forus Travbane 0 31/7 - 05 / 14 2060 33,0 g 261
E. Sund Sven Ove Sund E. Sund Forus Travbane 8 24/7 - 08 / 10 2080 34,2 g 101
rød m/rekl i hvitt felt, blå ermstripe E. Sund Forus Travbane 2 03/7 - 08 / 7 2080 32,7 67
6 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -55 500 2018: -14 -0 -1 -2 -6 -33 824
Jærvsømina 2 Plass 137 824
7 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) T. Skjæveland Forus Travbane 7 07/8 - 09 / 2 2040 38,6 g 504
e. Holt Mina v. Moe Odin T. Skjæveland Forus Travbane 0 31/7 - 05 / 12 2060 35,0 g 1854
Per Arne Eggan /Hellandsjøen T. Skjæveland Forus Travbane 0 24/7 - 06 / 2 2040 36,3 g 1245
V. Hop Tor Ove Skjæveland (A) T. Skjæveland Forus Travbane 4 22/5 - 09 / 12 2080 33,4 431
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Skjæveland Forus Travbane 0 01/5 - 03 / 3 2550 33,6 g 618
7 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -19 -1 -3 -0 -7 -53 000
Kvalviks Snippen 3 Plass 88 000
8 år MØRKBR V v.Bokli Eld R. Halvorsen Bergen Travpark 5 06/9 - 04 / 7 2100 32,4a 204
e. Snøhetta Seira v. Metsgar R. Halvorsen Bergen Travpark - 06/9 - 10 / 3 2100 dg 626
Wenche Ingebrigtsen Bergfjord /Kleppestø R. Halvorsen Bergen Travpark 5 30/8 - 04 / 7 2120 31,7 1728
R. Halvorsen A. Akselsen Bergen Travpark 7 18/8 - 05 / 1 2100 31,4ag 398
Blå m/hvit ermr,svart søm, rek L. Hauge Bergen Travpark 4 09/8 - 08 / 8 2140 32,2 126
8 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -19 -0 -0 -3 -10 -40 000
Vimse Sindre 4 Plass 76 500
6 år SVART V v.Moe Odin K. Handeland Forus Travbane 5 14/8 - 03 / 7 2040 30,5a 552
e. Vimsa v. Alm Viktor K. Handeland Forus Travbane - 07/8 - 09 / 3 2040 dg 363
Elin Lode-Thea Vatne J. Eriksen Forus Travbane 0 31/7 - 05 / 5 2060 br g 311
K. Handeland Elin Lode (T) E. Høitomt Forus Travbane 4 24/7 - 03 / 10 2080 32,9 g 217
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. E. Høitomt Forus Travbane 3 03/7 - 08 / 9 2080 33,0 54
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -55 000
Talent Ø.K. 5 Plass 68 000
5 år SVART V v.Tekno Odin K. Djøseland Bergen Travpark 5 19/7 - 02 / 6 2120 32,0 g 18
e. Taletta v. Rigel Jo S. Wassberg Bergen Travpark 1 05/7 - 06 / 3 2120 31,9 19
Rune Skogen /Bryne K. Djøseland Forus Travbane 1 26/6 - 08 / 8 2060 32,0 50
S. Wassberg Kjetil Djøseland (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 17/6 - 07 / 14 2080 33,4 g 82
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. R. Wiig Forus Travbane 3 03/4 - 01 / 14 2080 32,6 g 53
10 2019: -6 -2 -1 -0 -1 -71 000 2018: -14 -2 -3 -1 -5 -117 500
Ros Son 6 Plass 188 500
4 år SVART H v.Tekno Odin K. Djøseland Bjerke Travbane 0 28/8 - 08 / 5 2100 29,1a 280
e. Nordli Svarta v. Spikeld K. Djøseland Forus Travbane 2 14/8 - 03 / 6 2040 30,3a 78
Team Optimister K. Djøseland Forus Travbane 5 24/7 - 08 / 9 2080 32,9 58
K. Djøseland K. Djøseland Bergen Travpark 2 12/7 - 03 / 9 2120 34,3 89
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 17/6 - 02 / 6 2060 34,9 52
11 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -1 -5 -19 500
Barka Blesen 2080 1 Plass 100 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 25/8 - 05 / 9 2160 30,2 334
e. Bjørli Terna v. Moe Odin G. Mikkelsen Forus Travbane 0 21/8 - 05 / 6 2060 br g 230
Tor Arne Barka-Liv Marit Barka G. Mikkelsen Forus Travbane 4 07/8 - 09 / 10 2060 30,1 270
E. Høitomt Tor Arne Barka E. Høitomt Forus Travbane 6 31/7 - 05 / 8 2060 31,5 71
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 03/5 - 05 / 5 2100 31,8ag 271
12 2019: -7 -0 -1 -0 -1 -13 000 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -6 000
Nesvik Spik'n 2 Plass 102 500
9 år SVARTBRUN V v.Spikeld R. Lauritsen Forus Travbane 0 21/8 - 05 / 5 2060 33,1 g 269
e. Lome Gry v. Åsrapp R. Lauritsen Forus Travbane - 14/8 - 04 / 5 2040 dg 312
Susann Lauritsen /Kvernaland R. Lauritsen Forus Travbane P 07/8 - 21 / 1 2040 33,3 P
R. Lauritsen Susann Lauritsen T. Erga Forus Travbane 3 02/5 - 01 / 3 2040 29,8 30
Oransje/blå skrådelt m svart skråbånd T. Sør-Reime Forus Travbane 0 18/4 - 04 / 12 2060 32,7 g 36
13 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -1 -1 -2 -4 -44 500
Robust 3 Plass 130 000
10 år BRUN V v.Steinsvad Eld B. Barka Forus Travbane 7 04/9 - 09 / 7 2060 31,4 311
e. Spensti v. Pilmin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 25/8 - 05 / 6 2160 30,8 68
Beate Barka /Jørpeland E. Nedrebø Forus Travbane 1 21/8 - 05 / 7 2060 30,0 68
E. Nedrebø Tor Arne Barka E. Nedrebø Forus Travbane 2 07/8 - 09 / 9 2060 29,9 440
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek B. Barka Forus Travbane 0 26/6 - 04 / 9 2060 31,7 1453