<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
DD-1
V4-3
L.H. WIDDINGS ÆRESLØP
L.H. WIDDINGS ÆRESLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr., 60 m. ved 2.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-5 Plass : 9-6-5

1 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -44 500 2018: -23 -8 -4 -4 -4 -222 500
Hage Jerven 2040 1 Plass 531 242
8 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) O. Wassberg Bergen Travpark 2 30/8 - 06 / 5 2140 28,4 25
e. Torpa Fia v. Krembest S. Wassberg Bergen Travpark 3 09/8 - 05 / 10 2120 28,2 24
Gunnvald Ramsøy /Morvik O. Wassberg Bergen Travpark - 02/8 - 07 / 7 2140 dv3 25
O. Wassberg O. Wassberg Bergen Travpark 5 19/7 - 03 / 9 2120 28,0 47
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 2 12/7 - 08 / 2 2100 28,3 14
2 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -294 000 2018: -22 -6 -3 -3 -6 -306 000
G. Jerken 2060 1 Plass 1 085 500
6 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Bergen Travpark 0 18/8 - 10 / 2 2120 25,2 331
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Forus Travbane 3 07/8 - 03 / 5 2040 25,7 42
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Sørlandets Travpark 5 21/7 - 06 / 9 1609 23,3ag 142
O. Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 0 16/6 - 09 / 8 1600 24,1a 103
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Forus Travbane 2 05/6 - 01 / 4 2060 25,0 19
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -21 -2 -3 -2 -7 -123 600
Spik Mollyn 2 Plass 838 490
8 år BRUN H v.Spikeld G. Gudmestad Forus Travbane 5 04/9 - 06 / 9 2100 25,7 103
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten D. Dalen Bergen Travpark 0 18/8 - 10 / 6 2120 27,1 322
Harald Kvåle-Amund Kvåle G. Gudmestad Forus Travbane 2 07/8 - 03 / 3 2040 25,5 35
Å. Tengsareid Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Sørlandets Travpark 0 20/7 - 06 / 7 1140 25,4ag 85
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gudmestad Sørlandets Travpark 5 11/7 - 07 / 3 1609 22,5a 56
4 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -72 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 3 Plass 1 019 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 08/9 - 11 / 12 2100 24,8a 27
e. Sunnmørsjenta v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/8 - 04 / 10 2680 25,4 g 117
Morten Lien /Begna G. Gundersen Bergen Travpark 5 18/8 - 10 / 4 2120 25,0 102
M. Gundersen Heidi Moen (T) J. Kontio Rättvik 4 04/8 - 08 / 4 1640 22,5 81
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Sørlandets Travpark 2 21/7 - 06 / 5 1609 22,5a 16
5 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -94 000 2018: -14 -1 -1 -4 -6 -89 000
Tangen Piril 4 Plass 1 023 987
7 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/9 - 01 / 6 2160 25,2 35
e. Tangen Stili v. Lome Kongen E. Høitomt Forus Travbane 4 07/8 - 03 / 2 2040 25,8 40
Kåre Refsland- Nils Munkhaugen AS E. Høitomt Forus Travbane 4 24/7 - 02 / 5 2100 24,7 74
T. Solberg Kåre Refsland E. Høitomt Forus Travbane 4 03/7 - 07 / 2 2040 25,1a 116
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Forus Travbane 4 17/6 - 05 / 1 2040 24,6 76
6 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -53 000 2018: -15 -3 -5 -2 -2 -284 000
B.B. Terje T. 5 Plass 979 000
7 år RØD H v.Moe Odin G. Gudmestad Bjerke Travbane 2 23/8 - 04 / 11 2680 25,6 70
e. Sterkrun v. Viljesterk G. Gudmestad Bjerke Travbane 2 04/8 - 03 / 4 3140 26,8 68
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 3 26/6 - 07 / 6 2080 26,2 17
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 1 22/5 - 05 / 5 2080 24,0 31
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Bjerke Travbane 4 12/5 - 10 / 12 2100 24,0a 50
7 2018: -15 -5 -2 -0 -3 -264 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 2080 1 Plass 1 214 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet E. Nedrebø Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 08 / 8 2100 24,2a 63
e. Vina Dokka v. Spikeld E. Nedrebø Sørlandets Travpark 0 20/7 - 06 / 6 1140 br ag 13
Stall Ja-Vert E. Nedrebø Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 07 / 2 1609 20,5a 131
E. Nedrebø Jon M. Sunde E. Nedrebø Forus Travbane 1 17/6 - 05 / 7 2060 23,2 64
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek L. Hjetland Bergen Travpark 4 02/6 - 05 / 11 1640 24,3 g 62
8 2019: -7 -0 -3 -1 -1 -42 000 2018: -25 -6 -6 -2 -6 -236 000
Solør Svarten 2 Plass 1 133 260
9 år SVART H v.Åsajerven G. Gudmestad Bergen Travpark 2 06/9 - 08 / 5 2140 26,7 25
e. Frøken Kia v. Elding G. Gudmestad Bergen Travpark 3 18/8 - 10 / 3 2120 24,7 234
Randi Alendal G. Gudmestad Bergen Travpark 1 02/8 - 04 / 4 2140 25,2 26
E. Høitomt Geir Gudmestad (T) S. Wassberg Forus Travbane 3 03/7 - 07 / 5 2040 25,0ag 24
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gudmestad Momarken Travbane 0 30/6 - 06 / 8 2140 23,5a 660
9 2019: -5 -3 -2 -0 -0 -340 000 2018: -19 -13 -3 -2 -1 -1 250 803
Ulsrud Tea 2100 1 Plass 6 637 357
12 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bjerke Travbane 3 23/8 - 07 / 8 1609 21,3a 137
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Drammen Travbane 2 11/8 - 04 / 1 1700 22,8a 15
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 21/7 - 07 / 4 2140 23,4a 16
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 01 / 10 1609 21,2a 10
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. S. Wassberg Bjerke Travbane 7 10/6 - 10 / 8 1609 20,1a 211