<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
G. HAUGSGJERD TRAFIKKSKOLE - LØPET (GRUNNCUPEN)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 2. juli 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-6-5 Plass : 14-6-5

1 2019: -11 -0 -3 -3 -4 -55 000 2018: -23 -1 -5 -4 -7 -106 000
Vestpol Il 2040 1 Plass 258 000
6 år BRUN V v.Bork Odin M. Erga Forus Travbane 2 04/9 - 09 / 12 2060 29,9 121
e. Vestpol Emily v. Järvsöviking* (S) M. Erga Forus Travbane 2 21/8 - 03 / 3 2040 29,3 82
Stall Jorunn Å Dei T. Erga Sørlandets Travpark 0 12/8 - 01 / 6 1609 30,0ag 74
T. Erga T. Erga Forus Travbane 0 29/5 - 01 / 11 2040 28,8ag 35
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 3 22/5 - 01 / 8 2040 26,7a 53
2 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -11 -2 -0 -1 -5 -54 500
Kuven Tøtto 2 Plass 209 000
7 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) J. Borgen Bergen Travpark 0 06/9 - 05 / 11 2100 30,3a 592
e. Kuven Rinda v. Atom Vinter J. Borgen Bergen Travpark 4 18/8 - 04 / 1 2100 28,8 442
Bente Borgen-Cecilie Breivik S. Wassberg Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 10 / 2 2100 28,6 g 66
M. Gundersen Bente Borgen J. Borgen Bergen Travpark 4 21/6 - 05 / 4 2100 28,6ag 141
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Lyssand Bergen Travpark 1 27/5 - 03 / 2 2100 30,3a 51
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -14 -5 -1 -1 -2 -129 000
Soten 3 Plass 176 950
7 år SVART H v.Alm Viktor P. Kals Forus Travbane 3 04/9 - 09 / 9 2060 30,1 16
e. Sota v. Braute P. Kals Bergen Travpark 1 18/8 - 05 / 4 2100 30,1a 22
Annette Nancy Hoem /Kleppe K. Handeland Forus Travbane 1 14/8 - 04 / 7 2040 29,1 g 59
K. Handeland Annette Nancy Hoem K. Handeland Forus Travbane 1 31/7 - 05 / 6 2060 30,3 45
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. L. Hauge Bergen Travpark 0 19/7 - 02 / 4 2120 32,0 25
4 2019: -12 -0 -1 -1 -8 -36 000 2018: -22 -0 -3 -1 -16 -82 000
Pytt Elden 4 Plass 206 500
10 år MØRKBR V v.Eldfaksen* (S) O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 4 30/8 - 04 / 8 2140 30,8 331
e. Pytt Pytt v. Troll Jahn O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 6 18/8 - 04 / 3 2100 28,9 996
Torill Ystebø Ingebrigtsen-Ole Johan Ingebrigtsen O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 5 09/8 - 01 / 3 2100 29,8a 251
O. Ingebrigtsen O. Ingebrigtsen Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 04 / 9 1609 27,8a 156
mørkblå m/hvit kule O. Ingebrigtsen Bergen Travpark 2 28/6 - 05 / 2 2100 30,1 257
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -4 -3 -4 -88 500
Hommes Ferrari 5 Plass 186 500
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 10/9 - 01 / 2 2100 27,0a 34
e. Kremtrolla v. Krembest E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/8 - 03 / 5 2100 27,8ag 27
Stall Hommes Ferrari E. Høitomt Biri Travbane 4 10/8 - 02 / 3 2100 33,9a 21
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 2 22/7 - 04 / 1 2100 28,8a 18
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 13/7 - 03 / 1 1609 28,4a 34
6 2019: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500
S.G. Jerv Blesa 6 Plass 252 527
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven S. Wassberg Bjerke Travbane 0 08/9 - 02 / 3 2140 29,3 g 469
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder R. Hop Bergen Travpark 2 30/8 - 04 / 11 2140 30,6 113
Stall Jervbleso Å. Tengsareid Bergen Travpark 5 18/8 - 04 / 2 2100 28,8 221
V. Hop Mari Mykkeltvedt (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 07/8 - 08 / 5 2040 28,7 341
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Wassberg Forus Travbane 6 31/7 - 02 / 6 2040 29,6a 124
7 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 2060 1 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen G. Gudmestad Bergen Travpark 3 06/9 - 05 / 10 2100 29,2a 25
e. Øyers Palma v. Alm Svarten G. Gudmestad Bergen Travpark - 06/9 - 10 / 10 2120 dg 32
Stall Travellers P. Johannessen Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 09 / 2 2500 28,5a 296
G. Gudmestad P. Johannessen Sørlandets Travpark - 12/8 - 01 / 4 1609 g1 a 260
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl P. Johannessen Bjerke Travbane 4 08/8 - 05 / 1 2100 28,8a 469
8 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -15 -0 -2 -4 -2 -47 000
Trø Flax 2 Plass 263 000
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/9 - 06 / 13 2180 29,0 33
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Bjerke Travbane 3 15/8 - 06 / 8 2100 27,1a 234
Stall Andelshester.no L. Kolle Sørlandets Travpark 2 29/7 - 06 / 11 2140 27,8a 183
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 6 2140 28,6ag 83
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 2 24/6 - 01 / 5 2140 27,4a 200
9 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 3 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/9 - 02 / 5 2160 27,1 495
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Jarlsberg Travbane - 02/9 - 05 / 1 2100 dg a 270
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 09 / 1 2500 29,0a 508
J. Drageset J. Drageset Biri Travbane 6 17/8 - 05 / 10 1609 26,3a 424
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Sørlandets Travpark 0 11/7 - 06 / 4 2140 30,3ag 1111
10 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -56 000 2018: -23 -3 -3 -2 -1 -94 192
Neslands Faksen 4 Plass 298 692
6 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 30/8 - 04 / 4 2100 28,4a 19
e. Neslands Tyra v. Spikeld A. Ødegård Klosterskogen Travbane - 22/8 - 01 / 1 2100 dg 116
Kåre Refsland /Varhaug Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 12/8 - 08 / 5 1609 dg a 22
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 03/8 - 01 / 8 2100 26,6a 167
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 29/7 - 06 / 9 2140 30,9a 81
11 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -16 500 2018: -19 -3 -0 -3 -7 -88 500
Verdals Svarten 5 Plass 206 500
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steine Forus Travbane 1 04/9 - 09 / 5 2060 29,9 73
e. Verdals Stjerna v. Elding B. Steine Forus Travbane 3 21/8 - 03 / 2 2040 29,4 182
Arild Salte-Arne Pollestad G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 12/8 - 01 / 5 1609 dg a 126
S. Wassberg Arild Salte S. Wassberg Forus Travbane 5 03/7 - 04 / 3 2040 30,0a 121
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. B. Steine Forus Travbane 1 17/6 - 03 / 5 2060 29,1 38
12 2019: -7 -1 -0 -1 -2 -69 000 2018: -23 -7 -4 -3 -4 -237 000
Skauga Rasken 6 Plass 371 000
7 år RØDBRUN V v.Briskeby Philip A. Christensen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 07 / 11 2100 26,5a 27
e. Frk. Martini v. Lykkefot A. Christensen Bjerke Travbane 1 08/8 - 05 / 5 2100 27,2a 14
Anne Christensen-Olav Donstad A. Christensen Klosterskogen Travbane 2 26/7 - 02 / 11 2100 26,8a 50
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 04 / 3 1609 25,2a 29
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 1 18/6 - 03 / 6 2100 28,7a 43
13 2019: -7 -0 -2 -1 -1 -40 000 2018: -27 -4 -2 -8 -7 -154 500
Dag Julius 7 Plass 374 000
6 år SVARTBRUN V v.Bork Odin O. Gudmestad Forus Travbane 5 14/8 - 01 / 1 2040 28,7 135
e. Fronskrema v. Krembest O. Gudmestad Forus Travbane 5 07/8 - 08 / 8 2060 28,0 248
Rune Ellingsen /Loddefjord G. Gudmestad Forus Travbane 3 31/7 - 03 / 1 2040 27,3a 327
O. Gudmestad Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Sørlandets Travpark 0 29/7 - 06 / 12 2140 30,1a 137
hvit m/grønt kryss. G. Gudmestad Forus Travbane - 03/7 - 04 / 8 2040 dg a 189
14 2019: -4 -2 -0 -0 -1 -48 000 2018: -14 -9 -0 -1 -2 -409 000
Professor Ø.K. 8 Plass 497 000
5 år SVART H v.Norheim Svenn K. Djøseland Bjerke Travbane 7 09/9 - 09 / 10 2600 27,7ag 379
e. Samina Ø.K. v. Pål Even K. Djøseland Bjerke Travbane 3 27/8 - 05 / 6 2600 27,8a 216
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Sørlandets Travpark 1 21/7 - 05 / 5 2140 27,8 16
K. Djøseland K. Djøseland Jarlsberg Travbane 1 07/7 - 08 / 5 2100 26,2 16
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 26/6 - 04 / 6 2060 26,8 16