Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-10 Plass : 4-9-10

1 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000
Lucky's Luke 2100 1 Plass 88 500
6 år MØRKBR H v.More Chips (US) F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 02 / 2 1700 18,2a 39
e. Knight's Lucky v. Rite On Line (US) F. Mjølnerød Drammen Travbane - 09/10 - 02 / 10 2500 dg a 397
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 28/9 - 05 / 9 2140 17,8a 300
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 11/9 - 03 / 6 2100 17,1a 249
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 03 / 8 2100 24,9ag 466
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -16 491
Cayman Bee (DK) 2 Plass 61 075
5 år BRUN V v.Okay Bee* (DK) D. Haugland Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 04 / 8 2100 18,4a 288
e. Kay Bee (DK) v. Diamond Way (DE) D. Haugland Klosterskogen Travbane 2 16/8 - 02 / 6 1700 17,8a 163
Stall Haugland Racing L. Moen Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 07 / 6 2100 16,9a 1352
D. Haugland Lisa Christine Haugland (B) L. Moen Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 03 / 5 2100 17,2a 411
Grønn m/hvit stolpe,rekl. D. Haugland Sørlandets Travpark 5 08/10 - 04 / 1 2140 18,3a 771
3 2019: -9 -0 -0 -1 -5 -19 000 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -49 563
Wheelie 3 Plass 111 563
7 år BRUN H v.Cigar Bar (US) K. Ødegaard Bjerke Travbane - 05/9 - 05 / 11 1609 dg a 1071
e. Three Wheeler (US) v. Baltic Speed (US) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 16/8 - 02 / 7 1700 17,6a 40
Tor Aandstad /Trøgstad K. Ødegaard Leangen Travbane 7 23/7 - 03 / 12 2160 18,9 g 52
K. Ødegaard K. Ødegaard Årjäng 7 02/7 - 08 / 6 1640 14,8ag 95
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Drammen Travbane 1 21/6 - 03 / 6 1700 16,2a 44
4 2018: -10 -4 -3 -0 -2 -112 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Expensive Hangover 4 Plass 144 500
5 år SVARTBRUN HP v.Text Me* (CA) P. Kals Sørlandets Travpark 4 25/8 - 04 / 11 2140 16,0a 50
e. Across the Hills (S) v. Windsongs Legacy* (US) P. Kals Sørlandets Travpark 1 12/8 - 04 / 12 2140 16,8a 25
Jannicke Opheim /Selåsvatn P. Kals Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 03 / 3 2100 15,6a 27
P. Kals Jannicke Opheim P. Kals Klosterskogen Travbane 2 16/7 - 02 / 6 2100 16,3a 22
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Sørlandets Travpark 2 01/7 - 02 / 3 2140 17,0a 48
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -13 500
Rommy F.H. (DK) 5 Plass 97 175
11 år MØRKBR HP v.S.J.'s Photo* (US) H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 3 2100 17,6a 432
e. Fiance F.H. (DK) v. My Nevele (US) H. Nordland Drammen Travbane 0 26/7 - 02 / 6 1700 21,1ag 518
Håkon Johannes Nordland /Våle H. Nordland Klosterskogen Travbane - 26/10 - 02 / 9 1700 dg a 803
H. Nordland H. Nordland Drammen Travbane 6 17/10 - 06 / 8 1700 18,5a 608
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane 5 09/10 - 02 / 5 2500 18,4a 544
6 2019: -3 -1 -0 -2 -0 -30 000 2018: -10 -3 -0 -3 -3 -72 000
Emmet Bonanza 6 Plass 138 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic I. Tonholm Bjerke Travbane 4 15/8 - 02 / 2 2100 15,6a 119
e. Kristiane K. v. Super News (US) I. Tonholm Jarlsberg Travbane 3 03/8 - 07 / 8 2100 15,7a 60
Inge B. Tonholm-Ingvild Tonholm I. Tonholm Momarken Travbane 5 10/7 - 01 / 11 2140 17,2a 39
I. Tonholm I. Tonholm Momarken Travbane 1 08/5 - 07 / 4 2140 16,3a 72
blå m/rose i grå hestesko, ermringer I. Tonholm Drammen Travbane 1 18/3 - 07 / 8 2100 17,0a 161
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 250 2018: -18 -0 -3 -2 -3 -47 491
Aspire (S) 7 Plass 89 850
7 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) O. Østre Bjerke Travbane - 05/9 - 07 / 2 2100 dg a 344
e. Coyne (S) v. Nuclear Kosmos* (US) A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 09 / 7 2160 16,7 208
Joakim Hansen /Stokke A. Akselsen Momarken Travbane 0 30/6 - 07 / 11 2140 15,9ag 413
A. Akselsen Petter Glittum (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 2 18/6 - 01 / 7 2100 16,9a 44
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 04 / 7 2120 16,6 221
8 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -43 000
Sonador R.M. 8 Plass 95 500
6 år BRUN HP v.Thai Tanic L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 7 2100 17,5a 210
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/7 - 04 / 4 1700 16,5a 306
Rita Moen /Porsgrunn T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 05 / 10 2100 18,6a 245
L. Kolle Per Gottling (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 19/5 - 02 / 10 1609 14,3a 558
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/5 - 01 / 4 2100 17,4a 409
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -16 -1 -3 -3 -3 -67 500
Well Made 9 Plass 118 500
5 år SVART H v.Cromwell (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/8 - 10 / 6 2600 16,1a 1005
e. Celina De Mill v. Viking's Way* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/8 - 05 / 4 2100 16,6a 60
Stall Well Made E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/8 - 07 / 1 2600 16,8a 124
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane - 16/7 - 04 / 7 2100 dg a 75
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Drammen Travbane 5 18/3 - 07 / 6 2100 18,0a 46
10 2018: -14 -1 -2 -3 -1 -49 000 2017: -11 -3 -1 -2 -1 -57 000
Twigson Bonanza 10 Plass 117 500
6 år SVART V v.Text Me* (CA) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 08 / 12 2500 17,9a 490
e. K.L.M. Blackbird v. Rockaroundtheclock* (US) J. Undem Drammen Travbane 2 26/7 - 02 / 4 1700 16,1ag 425
Ailin Magnus /Skien L. Moen Klosterskogen Travbane 0 16/7 - 05 / 12 1700 18,0ag 790
J. Undem Ailin Magnus L. Moen Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 1 2100 18,1a 208
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 08/3 - 02 / 10 2100 21,6a 289