<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V65-6
V5-3
DD-2
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper 4.001 - 46.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-6 Plass : 9-10-6

1 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 2100 1 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 02/9 - 02 / 4 2100 32,7 605
e. Valle Møy v. Sjefen O. Sagholen Kala Landbane - 12/8 - 04 / 8 1920 dg 332
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad O. Sagholen Momarken Travbane - 17/7 - 03 / 8 2140 dg 358
G. Austevoll Siv Johanne Ørstad V. Hop Jarlsberg Travbane 7 09/7 - 02 / 8 2100 34,1ag 300
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 7 01/6 - 08 / 2 2100 36,5 138
2 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 2 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Forus Travbane 5 04/9 - 05 / 1 2040 33,6 g 362
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 8 2100 32,3a 810
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 20/7 - 10 / 3 2140 35,6a 921
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 24/6 - 07 / 2 2140 35,6 g 246
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 13/6 - 08 / 3 2100 33,9 488
3 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Sjø Bris 3 Plass 40 500
4 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Sørlandets Travpark 7 25/8 - 08 / 9 2160 33,2 262
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Momarken Travbane 4 19/8 - 03 / 1 2140 34,0 162
Stall Sjø Bris G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 07/6 - 08 / 3 2100 35,9 55
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 01/6 - 08 / 3 2100 35,1 g 32
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 7 2120 37,4 P
4 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 4 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe M. Sørvik Biri Travbane 8 31/8 - 01 / 6 2120 34,1 g 256
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 22/8 - 03 / 2 2100 34,2 298
Leif Solemsli /Vang I Valdres M. Sørvik Kala Landbane 3 12/8 - 01 / 6 1900 34,3 g 345
M. Sørvik Leif Solemsli J. Kvikstad Biri Travbane 6 08/6 - 08 / 8 2120 33,0 g 322
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek J. Kvikstad Biri Travbane 4 11/5 - 08 / 7 2100 36,1 212
5 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 5 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril V. Hop Drammen Travbane 6 02/8 - 04 / 8 2100 31,9ag 537
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/7 - 05 / 4 1700 31,9a 112
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 28/6 - 03 / 10 1700 32,3a 122
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 10/5 - 07 / 5 1700 30,8a 65
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 08 / 12 2100 36,0a 773
6 2019: -6 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -10 -1 -2 -4 -1 -87 100
Rokne Bliss 6 Plass 124 221
5 år SVART HP v.Moe Svarten M. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 2 2140 32,5 g 34
e. Solli Mai v. Bokli Eld M. Gundersen Biri Travbane 3 31/8 - 01 / 10 2120 32,2 g 52
Birger Opheim /Ekne U. Eriksson Bollnäs 0 14/11 - 01 / 10 2160 36,9 82
A. Akselsen Andreas Opheim (T) M. Jakobsson Romme 2 03/10 - 05 / 12 2160 33,8 g 54
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Andersson Färjestad 3 11/9 - 02 / 6 2160 33,9 73
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -7 -26 000
Jenny Lill 7 Plass 50 000
6 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 12 2120 32,3 g 740
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 1 2140 32,0ag 878
Dagfinn Svantesen /Fevik A. Berås Sørlandets Travpark 0 01/7 - 03 / 3 2140 32,6 409
K. Dalsbotten Dagfinn Svantesen A. Berås Klosterskogen Travbane 5 07/6 - 04 / 2 2100 32,1a 147
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 5 10/5 - 07 / 7 1700 30,4ag 435
8 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 000 2018: -13 -0 -3 -3 -4 -42 500
Alm Kine 8 Plass 68 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden K. Kvasnes Biri Travbane 4 29/6 - 03 / 12 2120 31,7 1031
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 11 2100 34,4a 81
Magne Helgesen /Vikersund L. Kolle Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 7 2120 32,6 215
Å. Tengsareid Magne Helgesen G. Gundersen Biri Travbane 2 11/5 - 04 / 5 2120 34,2 72
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 30/4 - 08 / 9 2100 32,1a 90
9 2018: -11 -5 -0 -0 -4 -84 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brødsjø Spika 9 Plass 84 500
4 år BORKET HP v.Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 2 2100 35,8 g 16
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/8 - 04 / 7 2100 30,1 65
Team Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 20/7 - 10 / 4 2140 32,1a 218
T. Solberg Jan Anund Haugland E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 01/7 - 08 / 11 2160 33,5 49
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 6 18/6 - 08 / 9 2100 33,9 85
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 10 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 02 / 2 2140 33,2 388
e. Kos Edda v. Kos Knekten O. Østre Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 4 2100 34,8 rg 446
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 05 / 8 1700 31,4ag 736
O. Østre Odd Arne Aaland J. Undem Klosterskogen Travbane 0 07/6 - 04 / 3 2100 34,3ag 237
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Akselsen Momarken Travbane 0 15/5 - 06 / 5 2140 33,0 g 220
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 11 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 02 / 6 2140 33,5 g 99
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 13 2140 dg 138
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl I. Dahl Jarlsberg Travbane 0 13/8 - 03 / 3 2100 32,0ag 458
E. Høitomt Ine Elisabeth Dahl (T) I. Dahl Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 2 2140 dg 521
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Drammen Travbane - 19/7 - 02 / 4 2100 dg ag 91
12 2018: -12 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 12 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 01/8 - 02 / 1 2140 dg 204
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 10/7 - 02 / 10 2180 31,2 335
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 12/6 - 07 / 8 2160 31,3 g 383
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 01/6 - 05 / 8 1609 30,2ag 887
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane P 24/4 - 20 / 4 2160 35,6 P