<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:28 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vicilane 1640 1 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) B. Steinseth Bjerke Travbane - 05/9 - 21 / 1 1640 dgpp N
e. Pennylane v. Deliberate Speed* (US)
Stall Åsbygda
B. Steinseth Tore Martinsen
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Shine Wiking 2 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Muscles Wiking B.R.
e. Photo Wiking v. S.J.'s Photo* (US)
Johnny Sørgård /Trondheim
J. Dahlgaard
Grønn/ svart/ hvit
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chinetti 3 Plass 0
2 år BRUN H v.Pastor Stephen (US)
e. Corazza v. King Conch* (US)
Øistein Eriksen /Frogner
K. Johansen
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Enough Genius 4 Plass 0
2 år BRUN H v.Muscles Yankee* (US)
e. Royal Behaviour v. Royal Prestige* (US)
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bullshana T.T. 5 Plass 0
2 år BRUN HP v.Bullchip V. Hop Bjerke Travbane 05/9 - 20 / 5 1640 31,4 B
e. Shanakee v. Armbro Goal* (US)
Tom Egil Kaspersen-Trine Kaspersen
K. Pedersen Trine Kaspersen
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Flex Lady 6 Plass 0
2 år BRUN HP v.Federal Flex* (US)
e. Chip Lady v. Chipmate* (US)
Arild Langseter /Mysen
O. Sagholen
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bakke Lya 1660 1 Plass 0
2 år SVART HP v.Horgen Tore
e. Lyngsmaia v. Järvsöfaks (S)
Stall Wop & Pi
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lyseng Jerv 2 Plass 0
2 år MØRKBR H v.Åsajerven
e. Eld Mija v. Lome Elden
Steinar Lyseng /Rogne
G. Gundersen Heidi Moen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brid Arne 3 Plass 0
2 år SVART H v.Briskeby Rauen
e. Molita v. Moe Odin
Arne Bjerkely /Jevnaker
O. Mikkelborg Arne Bjerkely
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mini Mira 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Særpefanten J. Theodorsen Bjerke Travbane 15/8 - 20 / 6 1660 brp N
e. Bork Jill v. Atom Vinter
Stall Vilje
O. Kjenner Jenny Martine Theodorsen (A)
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Krem Tora 5 Plass 0
2 år BORKET HP v.Lome Brage
e. Krem Eva v. Krembest
Tore Gislerud /Vestfossen
M. Sørvik
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solmyr Kompis 1680 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Hellin Faxen
e. Norheim Odine v. Moe Odin
Stall Kompis Med Alle
E. Høitomt Geir Kihle (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Smygens Maja 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Horgen Tore E. Rennesvik Bjerke Travbane 29/8 - 20 / 5 1660 48,2 B
e. Drav Siss v. Lome Elden
Erlend Rennesvik /Slattum
E. Rennesvik
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Heggine 3 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy T. Hanestad Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 9 1660 53,5 B
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Biri Travbane - 13/7 - 22 / 2 2120 dgpp N
Terje Hanestad /Roverud
T. Hanestad
brun m/hvit og grønn stolpe