<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:37 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Muscle Crown 1640 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Judge Joe* (US)
e. Romantic Crown (DK) v. Demilo Crown (DK)
Kjell Aage Moe /Ådalsbruk
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
O. Melhor* 2 Plass 0
2 år MØRKBR V v.Federer (US)
e. Miramiss v. Super News (US)
Danmark
J. Dahlgaard
Grønn/ svart/ hvit
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Santino Fox 3 Plass 0
2 år BRUN V v.Order By Fax (S)
e. Hot Super Line v. Rite On Line (US)
Malin B. Sletten /Råde
O. Kjenner Malin B. Sletten
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Provence Decoy 4 Plass 0
2 år BRUN H v.Our Love (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane - 06/9 - 21 / 2 1700 dgpp N
e. Sophisticated v. Korean* (FR)
Tom Forkerud /Skotterud
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Selene 5 Plass 0
2 år BRUN HP v.Broadway Hall (US)
e. K.L.M. Goldie v. Armbro Goal* (US)
Stall Ladies Only
K. Pedersen
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lilltøsa 6 Plass 0
2 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US)
e. Skogans Drömtös (S) v. Dream Vacation* (US)
Karolina Johansson-Tor Øyvind Hansen
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hard One 7 Plass 0
2 år RØD V v.Revenue* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 29/8 - 20 / 1 1640 37,2 N
e. Perfection (S) v. Express It (US)
Bernt Moe /Brandval
G. Gundersen Bernt Moe
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Tommy 1660 1 Plass 0
2 år BRUN H v.Åsajerven C. Kjenner Momarken Travbane 19/8 - 22 / 8 2180 brp g N
e. Spikny v. Spikeld
Mario Rinaldi-Einar Andre Korneliussen
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Furderud Faksa 2 Plass 0
2 år SVART HP v.Norheim Faksen B. Humborstad Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 11 1660 55,1 B
e. Eng Mari v. Eng Svarten
Bjørn Humborstad /Kongsvinger
B. Humborstad
gul m/grått belte og ermring
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Horg Faxen 3 Plass 0
2 år BRUN V v.Hellin Faxen K. Malmin Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 8 1660 59,5 g B
e. Jarli Mai v. Bokli Eld
Unni Hallquist Horgen-Knut Horgen
K. Malmin Unni Hallquist Horgen
Mørkblå med gul reklame/bånd
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storeng Stili 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Fjord Jerven P. Gravdal Drammen Travbane 06/9 - 21 / 9 1720 57,2 B
e. Storeng Stina v. Mentor Mollyn
Hovslager Hembre AS /Lier
P. Gravdal Kristian Hembre
hvit m/rosa skråbånd og ermringer
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nilla Frøkna 5 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Tuxi Titan D. Dalen Biri Travbane 31/8 - 21 / 1 2100 01,5 B
e. Landås Nilla v. Lundfrigg
Stall Knauserud
D. Dalen Hans Velten
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Molly 1680 1 Plass 0
2 år MØRKBR HP v.Bork Odin
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes
E. Holm
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spiksnerta 2 Plass 0
2 år BRUN HP v.Hellin Faxen
e. Dona Elken v. Spikeld
Stine Hallangen /Enebakkneset
O. Sagholen
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
15 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjappen 3 Plass 0
2 år SVART V v.Dotterud Teddy A. Rasmussen Biri Travbane 31/8 - 21 / 3 2100 08,7 r N
e. Ekblessa v. Lome Elden
Tore Lerud /Bøverbru
A. Stensen Kjetil Helgestad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam