<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
23. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -10 -2 -4 -0 -1 -67 500 2018: -5 -1 -0 -2 -0 -28 000
Gjølmes Magistrate 2140 1 Plass 95 500
7 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) B. Garberg Leangen Travbane - 29/11 - 04 / 3 2140 dg 337
e. Gjølmes Palema v. Gidde Palema* (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 09/10 - 01 / 9 2100 23,3 g 203
Erik Morten Garberg /Gjølme E. Kristiansen Leangen Travbane 0 26/9 - 01 / 7 2140 br g 174
A. Wolden B. Garberg Leangen Travbane - 07/9 - 07 / 3 2140 dg 62
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek K. Johansen Leangen Travbane P 27/7 - 21 / 3 2140 22,5 P
2 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -43 474 2018: -8 -5 -0 -3 -0 -102 333
Antibes Decoy 2 Plass 145 807
8 år BRUN HP v.Leonardo Grif* (IT) C. Hande Bjerke Travbane P 01/8 - 21 / 1 2140 22,6 g P
e. Nowontheroad (S) v. Hermes Du Chatelet* (FR)
Tom Forkerud /Skotterud
Å. Tengsareid Tom Forkerud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -982 2017: -9 -0 -3 -1 -2 -247 098
Sweet Talkin Hall (US) 3 Plass 248 080
3 år BRUN V v.Muscle Hill (US) E. Adielsson Åby - 29/8 - 09 / 6 2140 dg a 280
e. Sugar N Chips (US) v. Chip Chip Hooray* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 13/8 - 21 / 1 2100 17,1 P
Stall Christoff Racing Invest F. Hamre Bjerke Travbane - 06/6 - 07 / 3 1609 dg a 33
A. Akselsen Frode Hamre (T) U. Ohlsson Solvalla - 27/5 - 08 / 2 1640 dg a 105
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. MacDonald Lexington - 05/10 - 08 / 3 1609 dg a 400
4 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -44 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 000
Crystals Star 4 Plass 90 000
7 år RØD HP v.Cigar Bar (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 17/2 - 03 / 12 2100 18,7a 912
e. Crystal Act v. Crysta's Best* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 28/1 - 05 / 4 2100 18,5a 93
Per Rustad /Nannestad D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/1 - 01 / 12 2100 17,7a 351
G. Gundersen Per Rustad D. Dalen Bjerke Travbane 3 14/1 - 04 / 2 2100 17,5a 216
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Momarken Travbane 0 03/1 - 06 / 7 1640 18,0a 149
5 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Icora Thunderbird 5 Plass 17 000
5 år MØRKBR V v.Clerk Magistrate (US) K. Mathisen Biri Travbane - 13/7 - 20 / 8 2120 dgpp N
e. Icora Annabelle v. Alf Palema* (US) K. Johansen Biri Travbane - 29/6 - 20 / 3 2100 dgpp N
Idar Møller /Lena K. Mathisen Biri Travbane 09/9 - 23 / 1 2100 28,6 B
K. Mathisen Ida T. Møller
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek
6 2019: -3 -0 -2 -1 -0 -19 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kairos Forte 6 Plass 19 000
4 år MØRKBR V v.Farifant (IT)
e. Monic Forte v. Buvetier D'aunou* (FR)
Guro Berg /Ranheim
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
7 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -34 000
Dame Amok (S) 7 Plass 55 647
7 år BRUN HP v.Sam Bourbon (FR) R. Kruse Momarken Travbane - 08/5 - 07 / 1 2140 dg a 709
e. Amour Amok (S) v. Love You* (FR) C. Hande Biri Travbane P 20/4 - 21 / 2 2100 21,0 P
Tom Forkerud /Skotterud Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 08/2 - 03 / 1 2100 dg a 310
C. Hande Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Biri Travbane - 26/1 - 03 / 2 2100 dg a 603
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek P. Midtfjeld Momarken Travbane - 18/1 - 01 / 6 2140 dg a 628
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -20 000
Sisseline 2160 1 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld
e. Modena v. Moe Odin
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
9 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -21 500 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -35 000
Røyns Berner 2 Plass 56 500
4 år MØRKBR V v.Moe Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/8 - 02 / 8 2100 31,1a 64
e. Røyns Blessa v. Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 1 28/7 - 01 / 7 2100 32,4 22
Laila Johanna Karlsen /Hamar E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 13/7 - 20 / 4 2120 35,5 g P
T. Solberg Erik Killingmo (T) R. Fremstad Leangen Travbane 06/6 - 20 / 7 1660 46,1 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek R. Fremstad Leangen Travbane 30/5 - 19 / 6 1660 48,1 g B